• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Keretek közt

Szoval ugyike voltam ismet.
A fullos ledet reflektorba tettem es felfogattam az armatura ala. 5 ora uzem utan megdoglott. Tolta neki a neon a hot rendesen. Szoval kell neki a kulon panel ami nem az armatura ala van fogatva. Egy biztos. Nem szereti a meleget [emoji849]

A ph szint eleg jol beallt. Reggel raneztem a kontrollerre, es elege stabil nem igazan ingadozik. Azert ellenoriztem kezivel is. Csak tized kulombseg van. 1e251f4ea06d9667c562a3743b314115.jpg8a4ab9e2be55952f228c701836d749c6.jpg
 
Sziasztok.
Elkeszult a kovetkezo proba.
10 mm aluminium lap, 2mm-es aluminium halo elvezetesnek. 2 db 50 w full spectr. Led. Dimmelhetoen. Most padlo gazon tolom a melohelyemen, hogy ha erezhetoen melegszik akkor ramegy meg 2 db 220 voltos ventilator.
Eddig meg hideg. 10 perce megy. ae70e6609268125cdf2de4f42d4691ed.jpgcb15ae39bd5f9a108635410cc3860c75.jpg6de5872e93c98c5940e2caf957b5fc66.jpg
 
Nyah. Mar az akvarium folott. Tobbszorosen jo lett. Legfokepp azert mert tulontul sok a 100 watt (tul voros) igy majd tobb mint 50%-al visszavettem a fenybol. Igy a melegedes is szinte nulla. De! Mivel 160 wattnyi fenycso alatt van, ezert csak ratettem 2 db ventit. Az elso kepen 45%, az utolson 100%.e62959b8c137834d4990bd4c49cb4097.jpgc6cb5f71dc0cdce6d0b089460c03f040.jpgf4e51e5a8845b37ab07f2b7630840b96.jpg
 
Kerestem a spanyol viasz receptjét. Természetesen nem találtam meg. Annyi gh+ fogy. Ahh előkészített víz, fele-fele..... sima liba..
Gondoltam Én.
Megcsináltam a keveréket,130 tds tökkkéletesss.!
Beleöntöttem, 50% vízcsere és láss csodát, tds 137, garniknak jó. Már éppen a konyhában egy heinekennel a kezemben kaszálom a babérokat, feleségem emeli a hangulatot egy laza twerkel, és a nagy diadal aratás közepette, hallani vélem egy halk, de hallható beep,beeep, beeeeep hangot.(n) suka blyat miii ezzz?
Igen igen a ph kontroller. 7.7 ????
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ:eek::eek: :rage::rage:
CSAPVÍÍÍÍZ:rage::rage::banghead::banghead::banghead:
Hallom a saját hangom. Te állat...Miééért? Hát hülye vagy? Majd ha lesz kertes házad tolhatod a gyepre. Azonnal víz le, és újra tervez...pfffff
Kivagyok....:facepalm::facepalm:
Már csökken. 6.6-nál járok.
 
Kerestem a spanyol viasz receptjét. Természetesen nem találtam meg. Annyi gh+ fogy. Ahh előkészített víz, fele-fele..... sima liba..
Gondoltam Én.
Megcsináltam a keveréket,130 tds tökkkéletesss.!
Beleöntöttem, 50% vízcsere és láss csodát, tds 137, garniknak jó. Már éppen a konyhában egy heinekennel a kezemben kaszálom a babérokat, feleségem emeli a hangulatot egy laza twerkel, és a nagy diadal aratás közepette, hallani vélem egy halk, de hallható beep,beeep, beeeeep hangot.(n) suka blyat miii ezzz?
Igen igen a ph kontroller. 7.7 ????
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ:eek::eek: :rage::rage:
CSAPVÍÍÍÍZ:rage::rage::banghead::banghead::banghead:
Hallom a saját hangom. Te állat...Miééért? Hát hülye vagy? Majd ha lesz kertes házad tolhatod a gyepre. Azonnal víz le, és újra tervez...pfffff
Kivagyok....:facepalm::facepalm:
Már csökken. 6.6-nál járok.
beöntötted a heineken-t is az akvába? :)
 
nem kell, igazából még néhány hal és tiszta lesz a padló :)
Én három centit legalább hagyok, azt még párolog is belőle, de esőztetővel abból is ugrott ki hal. Mióta spinner meg poppy van azóta nyugisabb az élet. de aki akar bármiből kiugrik úgyis.
ma találtam egy tigrisgarnit az asztalom alatt, az sem kicsit panírozta be magát bár nem volt olyan látványos mint a halad :)
Nálam 1 cm híján csurig vannak töltve...sőt a nano esetében csak 0,5 cm....
Senki se ki, se be...:)
Na jó, a nagyból néhány amano kimászott.
De van rá lehetőségük a kilógó dekorok miatt, meg ez az újrarendezés után volt.
Kicsit alacsony lett friss talajjal a pH...5,00...
Azóta minden okés.
1-2 kiugrás előfordult, de nem jellemző.
 
Utoljára módosított:
Back
Oldal tetejére