• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Keep Calm and Love Aquascape

Igen tegnap már nem láttam a fától az erdőt :D Este amikor befejeztem így nézem és nézem és így a fejemben a gondolat, ott egy hiba mhh ott még áááá nem jó :D így majd ma mikor az aljzat belekerül még egyszer neki esek rendesen hátha sikerül :D

Az egyébként nem ing hanem egy párna huzat xD
 
Tisztelt akvakertészek !

Nos a folyó medert sikerült szépen elrontanom ,látszik ,hogy életemben először csináltam ... ,majd az ültetéssel megpróbálom kompenzálni ...

Mielőtt neki fognék az ültetésnek szeretném még azért a véleményeteket és az észrevételeket kikérni ! Tessék erősen kritizálni ! :)

10001373_717579768263634_587768628_n.jpg

1185431_717579778263633_392041875_n.jpg
1898134_717579784930299_1136104268_n.jpg
 
Szerintem sok lesz annyi homok. Vegyél le belőle annyit, hogy a meder tényleg meder legyen, ne pedig homokdűne. A kövek elrendezése viszont nagyon ott van, én talán a meder jobb oldalán lévő 3 egymás melletti követ igazgatnám még. Ha azok kicsit szabálytalanabban lennének elhelyezve, bele se lehetne kötni.
 
Szerintem sok lesz annyi homok. Vegyél le belőle annyit, hogy a meder tényleg meder legyen, ne pedig homokdűne. A kövek elrendezése viszont nagyon ott van, én talán a meder jobb oldalán lévő 3 egymás melletti követ igazgatnám még. Ha azok kicsit szabálytalanabban lennének elhelyezve, bele se lehetne kötni.

Köszönöm ! Mindjárt megpróbálom !
 
A frontüvegnél a homok ne legyen vastagabb 1 centinél! Az amazónia szintén túl vastag elöl. Cserébe csinálhatsz nagyobb lejtést és megemelheted a főkő melletti két követ kissé;)
 
Szerintem is jobb így, hogy vékonyabb a talaj a frontüvegnél (y)i

Viszont lehet hülyét kapsz tőlem, de bal oldalra megpróbálnék egy hasonló követ, mint a jobb oldalon a legnagyobb, hogy páratlanok legyenek a főkövek.
 
Igaza van az előttem szólónak.Jo az elrendezés,de én a bal oldallal kezdenek valamit!
 
Na hamär bele kezdtem,a köveid megnézve jobbról balra :jobbra néz,balra néz stb..ez túl természet ellenes.(y);)
 
Szerintem is jobb így, hogy vékonyabb a talaj a frontüvegnél (y)i

Viszont lehet hülyét kapsz tőlem, de bal oldalra megpróbálnék egy hasonló követ, mint a jobb oldalon a legnagyobb, hogy páratlanok legyenek a főkövek.


A probléma ,hogy kifogytam a kövekbõl :(
 
És ha maradt még egy kis homokod, akkor a két kő közül elindítani egy kicsi ösvényt, ami becsatlakozna, a fő mederbe.
 
Bocsi hogy belenyúltam a képedbe , de így könnyebb elmondani a véleményem!

Először is pirossal bejelöltem egy motívumot ami nagyon sokszor ismétlődik, azt megpróbálnám megszüntetni.Próbálj a kövek dőlésszögén változtatni hogy szabálytalanabb legyen.

Ha ennél az elrendezésnél maradsz a zöld karika helyére kellene még egy kő!

Kicsit a homokos medret elöl szélesíthetnéd, valamint határozottan el kellene a két talajt választani mert így pillanatok alatt eltűnik a meder.

És utoljára, elől a talaj és a homok magasságát nyugodtan csökkentsd le(ezt is megcsináltam hogy lásd milyen)! Csomó teret nyersz vele!

20668327_1407fbf3707d4485aed85f74e27bebd0_xl.jpg


Amúgy ígeretes aki!!
 
Sokkal jobb!
Bár a v alak még mindig erőteljes egy kicsit! Még a nagy köved elé kellene valami nagyobb kő. De a nagy kő melleti kőnek sem muszály oldalra mutatni, próbáld úgy hogy előre fele néz.
 
Utoljára módosított:
Back
Oldal tetejére