• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Játék ajánló (nem csak gyerekeknek. :) - GAMER Sarok

Jó még a diablo 3 az még okés volt de mostanság. Pffff szégyen a felhozatal. A WoW-ot én nem szeretem. Volt annak idején az age of empire online de pár hónap alatt leállították pedig jó lett volna. Sokáig böngészőből játszottam a the settlers online-al. Láttam még anno a tiberium warst is böngészős verzióban jó lett volna de az óta semmi hír és ez vagy 3 éve volt pedig már kész játék volt és rendes grafikája volt nem butitott undi kockák. Facebookon volt a the walking dead social az is tök jó volt de leállították. Hogy telón miért nem vitték tovább nem is értem pedig faces játékhoz képest hihetetlenül jó játék volt.
 
Warmane szerver. Szinte teljesen olyan, mint az eredeti volt, csak az xp 5x szorzóval megy, hogy gyorsabb legyen a fejlődés. Néhol van pár kisebb bug, illetve instákban elő fordul néhol kisebb script hiba, de teljesen jó. Már két régi klántársamat sikerült elcsábítani. :D Egyikőjuk pl az aktuális kieget hagyta ott miatta, mert az már teljesen hikomat sajnos. Januárban jött ki a BT content, és az aréna pedig a season 3-ban tobzódik éppen. Stabilan 10k körül van az online játékos szám. :)
Én is csak heti pár órát tolom, de van aktív magyar guild, szóval azért van is kivel játszani, a full T4 contentet pucoljuk jelenleg, és nagy ritkán rápróbálgatnak ssc-re is. Én max Maggi/Gruulra megyek a sámánommal az idő tényező miatt, a pala tankomat meg közben szépen felgeareltem, lassan az is raid képes lesz, de előbb még ki akarom repuzni az összes hc kulcsot. :)
Hú srácok ebből érzem hogy öregszem!
Egy szót sem értettem abból amit írtál. :)
 
Nem tudom egyenlőre nekem ez az "új" Far Cry 5 nem valami nagy dobás.
Szerintem a korábbi részekkel már ezt a puskaport ellőtték egy párszor kezd olyan Call Of Duty -s érzésem lenni.
Kellene már egy jó story vonal ami nem az eszetlen lövöldözésről és az ismétlődő feladatokról szól.
A Primal is ugyan olyan volt mint a többi részek de valamiben még is különbözött,más lett a kor amiben boldogulni kellett és ugyan nem volt ott sem oscar díjas a történet még is könnyebben tudtam azonosulni vele.
Szóval majd ha lejjebb megy az ára biztos teszek vele egy kört,de így elsőre nem várom.
Viszont az új God Of War-t nagyon várom főleg mert lesz magyar felirat és a Sony ígérete szerint egyre több AAA címhez fognak magyar feliratot készíteni.
 
Nem tudom egyenlőre nekem ez az "új" Far Cry 5 nem valami nagy dobás.
Szerintem a korábbi részekkel már ezt a puskaport ellőtték egy párszor kezd olyan Call Of Duty -s érzésem lenni.
Kellene már egy jó story vonal ami nem az eszetlen lövöldözésről és az ismétlődő feladatokról szól.
A Primal is ugyan olyan volt mint a többi részek de valamiben még is különbözött,más lett a kor amiben boldogulni kellett és ugyan nem volt ott sem oscar díjas a történet még is könnyebben tudtam azonosulni vele.
Szóval majd ha lejjebb megy az ára biztos teszek vele egy kört,de így elsőre nem várom.
Viszont az új God Of War-t nagyon várom főleg mert lesz magyar felirat és a Sony ígérete szerint egyre több AAA címhez fognak magyar feliratot készíteni.
Hasonlóképp látom. FC1,3,4-ért oda voltam a Primal szintén nagyon tetszett. Ezzel viszont nem tudok azonosulni. Először is ugyanaz mint a többi valamint Montanatól mindig is a hideg rázott ki. Ez a vallási fanatista körítés nagyon nem jön be. Mindig is utáltam a Ku-Klux-Klanos (tudom nem az) meg hasonló filmeket.
 
Hát igen most valahogy a Sonynak áll a zászló. A többiek alszanak. :)
Hát azért a Nintendó is odateszi magát. Már annyi jóság megjelent arra a kis kézikütyűre, hogy talán lassan bemászik a fa alá karácsonykor... PSVR-t akartam, de még mindig nem tudom az csak egy hóbort-e vagy van jövője.
 
PSVR-t akartam, de még mindig nem tudom az csak egy hóbort-e vagy van jövője.
Annyira van jövője hogy a Sony látva az eladásokat jelenleg közel 600 új PSVR címen dolgoztatja a stúdióit.
Persze ezek közül sok az egyszerűbb játék de lesznek köztük durva AAA címek is.
Azért majd egy GTA VI ot PSVR ban játszani hmmm :D:cool::)
 
Kamera jöhetne!

Az URSA helyettegy rakat más opció van ami penge. Panasonic GH5, Sony AIIIR vagy bármelyik másik 3. generációs, Canon 1DxM2.
A boltba vettünk egy Sony A6500-öt. Vlogra ez is ok, de az autófokusza a canonom mellett nagyon harmatos.

A mostani videóid mág elég jó minőségűek. Szeintem világítással még tudnál rajta dobni.
 
Back
Oldal tetejére