• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Játék ajánló (nem csak gyerekeknek. :) - GAMER Sarok

Annyira van jövője hogy a Sony látva az eladásokat jelenleg közel 600 új PSVR címen dolgoztatja a stúdióit.
Persze ezek közül sok az egyszerűbb játék de lesznek köztük durva AAA címek is.
Azért majd egy GTA VI ot PSVR ban játszani hmmm :D:cool::)
Ezt szerintem kicsit félreérted. Sony nem azért tolatja a 600 PSVR játékot mert megy hanem azért mert nem akarja, hogy ne menjen.

Move/Kinect kapcsán láttuk mi volt amikor csak a konzol tulajok 2-5%-nak van. Senki nem ír rá játékot mert nem mindegy, hogy a célközönség 75+35 millió vagy csak 1-2 millió. Azaz inkább mindenki olyan játékot írt amihez nem kell move meg kamera és nagyobb az eladási célcsoport.

Összesen PS-re megjelent vagy 5 move-os játék amiből csak a Just Dance értékelhető...már aki akar táncolni. Kinectre meg dupla ennyi. Mindkettőnek reszeltek. PSVR-el ezt nem akarja elkövetni a Sony ezért áron alul 70e-ért már árulja. Sőt én már belefutottam boltban 54e-ért is.
Ha megvan a 600 játék és elérték a kritikus eladott 5-8 milliót már önmagát fogja generálni.
 
Utoljára módosított:
Ezt szerintem kicsit félreérted. Sony nem azért tolatja a 600 PSVR játékot mert megy hanem azért mert nem akarja, hogy ne menjen.
Nem találom a cikket de belinkeltem volna,a lényege pont az volt hogy a Sony kivárt és jelenleg úgy állnak az eladások a szemüvegből hogy érdemes vele komolyabban is foglalkozniuk.

Move/Kinect kapcsán láttuk mi volt amikor csak a konzol tulajok 2-5%-nak van. Senki nem ír rá játékot mert nem mindegy, hogy a célközönség 75+35 millió vagy csak 1-2 millió. azaz inkább mindenki olyan játékot írt amihez nem kell move meg kamera.
Ez jogos,de a lényeg pont a játékokban rejlik hogy egyre több kiadó fog úgy megjelentetni egy játékot (pl az új resindent evil 7 ) hogy már játszható lesz VR ban is.
Persze a VR nak is meg van a célközönsége de sokkal jobban fogynak a szemüvegek mint azt szerintem előre gondolták volna.

PSVR-el ezt nem akarja elkövetni a Sony ezért áron alul 70e-ért már árulja. Sőt én már belefutottam boltban 54e-ért is.
Hát igen pontosan ezért vitték lejjebb az árakat mert nem az eszköz lesz a bevételi a forrás hanem az eladott játékok.Ez mindig is így volt a konzol előállítása vagy nullás vagy veszteséges de a szoftverek mindent visszahoznak.
Pont most olvastam Sony exkluzív Horizon ZD ből 7,6 millót adtak el egy év alatt így ez lett a Sony legsikeresebb "saját" készítésű új megjelenése PlayStation 4-en.
 
Az URSA helyettegy rakat más opció van ami penge. Panasonic GH5, Sony AIIIR vagy bármelyik másik 3. generációs, Canon 1DxM2.
A boltba vettünk egy Sony A6500-öt. Vlogra ez is ok, de az autófokusza a canonom mellett nagyon harmatos.

A mostani videóid mág elég jó minőségűek. Szeintem világítással még tudnál rajta dobni.

Köszi Viktor! Sajnos a Panasonic autófokusza még elég gyenge, beleértve a GH5S-t is. Eddig azt hittem, hogy a Sonynak is jó az autófokusza!? Jelenleg 2db kompakt fénycsöves (8x32W) lámpa biztosítja a fényt. Sötétek a videók? Milyen lámpát javasolnál ezek mellé?


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
 
Hol láttad 54-ért? Esküszöm ennyit megér. :D
Nem tudom szabad-e webshopot reklámozni, majd legfeljebb moderálnak: konzolokszervizénél 3 hete volt 54-ért, de most 70e.

Ők rendszeresen úgy csinálják, hogy amikor valaki olcsóbban ad jelentősen valamit akkor ők beraktároznak egy csomót. S ezért továbbra is ezen az áron tudják adni. Vagy akár a saját hasznukat lecsökkentve még olcsóbbért.
Játékból is egy csomó "előrendelőit" berendelnek, pedig senki nem kérte, majd az előrendelői bónuszost adják normál áron. Talán pont te meséltél egy hasonlót amikor deluxot kaptál normál áron.
 
Játékból is egy csomó "előrendelőit" berendelnek, pedig senki nem kérte, majd az előrendelői bónuszost adják normál áron. Talán pont te meséltél egy hasonlót amikor deluxot kaptál normál áron.
Az Én voltam :smug:,igen sok jó dolog van náluk nagyon jó árakon ! :rolleyes:
 
Sajnos a Panasonic autófokusza még elég gyenge, beleértve a GH5S-t is.

Jaja inkább a minőség miatt érdekesek ezek a vázak. Itt szinte minden ezzel készült. De itt mondjuk beállt studio felvétel van nincs mozgás.
https://www.youtube.com/user/dslrvideoshooter/videos

Szerintem ki kell zárni a természetes fényt és kiváltani lámpákkal, hogy kontrollált legyen.
Világításra keress rá erre youtube-on: 3 point interview video light
 
Jaja inkább a minőség miatt érdekesek ezek a vázak. Itt szinte minden ezzel készült. De itt mondjuk beállt studio felvétel van nincs mozgás.
https://www.youtube.com/user/dslrvideoshooter/videos

Szerintem ki kell zárni a természetes fényt és kiváltani lámpákkal, hogy kontrollált legyen.
Világításra keress rá erre youtube-on: 3 point interview video light

Az ő csatornájára felvagyok iratkozva! :)
Az esetek 98%-ban kizárom a természetes fényt.[emoji1303]
Oksa, megnézem! Köszi!


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
 
Akit érint 1 éves PS+ előfizetés most 13.500.-Ft ez igen jó ár,Én be is fizettem [emoji39]

Tapatalkkal küldve az én Redmi Note 4 eszközömről
 
Kicsit kiszerettem mostanában időhiány miatt a WoW-ból és egy véletlen folytán szembe jött velem a Microsoft Store-ban a Modern Combat - Versus nevű online shooter, amit hirdelen öltettől vezérelve kipróbáltam, és elsőre jól szórakoztam vele, de hamar uncsi lett az egyetlen játékmódja miatt, úgyhogy gondoltam kipróbálok egy kicsit komplexebb cuccot is, így jutottam el a Paladins nevű online fps/moba szerűséghez, amit szokás a szegény ember Overwatch-ának is nevezni, bár azért nem teljes koppintás a játék. Azóta is ezen a szeren függök, nagyon addiktív kis játék, ráadásul ingyenesen letölthető, bár azért ha bejön, akkor érdemes megvenni az alapcsomagot, ami az összes hőst tartalmazza, mert amúgy elég lassú összeszedni a rated meccsekhez szükséges 12 hőst. :)
Nagyon pofás, wow-hoz hasonló grafikája van, ráadásul a gépigénye is nagyon barátságos, és nem kell FPS istennek lenni hozzá, mert kb mindenki megtalálja a testhezálló hőst benne. :)
Egyelőre két játékmód van benne:
Team deathmatch - ebből két verzió van, vagy a melyik csapat jut el a 40 frag-ig, vagy pedig domination jellegű van, ahol egy megadott területet kell minél tovább befoglalni és persze a fragek is hozzácsapódnak a foglalásért járó pontszámhoz.
Siege - Leginkább az UT-s lasztizásra hasonlít, a pálya közepén van egy beacon, amit be kell foglalni, és akkor megjelenik a bombás kocsi, amit el kell huttatni az ellenfél bázisára.
Az összes mód 5v5-re van kihegyezve. A hősöket lehet kártyákkal testreszabni, illetve menet közben kapott kreditekért lehet perkeket vásárolni.
Egy kis kedvcsináló:
Hamarosan pedig jön az új játékmód, ami PUBGS-ból jól ismert Battle Royal szerű dolog lesz:
Ha esetleg valakinek van kedve kipróbálni, akkor sikítson, mert küldök meghívót. :) Persze nélküle is lehet regelni, de ezért jár egy kis bónusz is. :D

4 féle karakter van a játékban:
Frontline - ők a tankok, alacsonyabb sebzés, sok HP és van pajzsuk
Damage - ők a nehéztüzérség :)
Flank - gyors, hit&run jellegű karakterek, akik nagyon be tudnak kavarni
Support - alacsony sebzés, de ők tudnak gyógyítani

Jelenleg az egyik support hőssel tolom az ipart és elég jól belejöttem már, de tervezem a többi típust is kipróbálni, mert a ratednél jól jön, ha az ember mindenhez konyít. :)

Maga játék ugye ingyenes, de szerencsére nem érződik, hogy P2W lenne, a shopban leginkább csak különféle skineket, illetve hang csomagokat lehet vásárolni, a boosterek is leginkább XP és gold gyűjtést növelnek, úgyhogy egyelőre semmiylen gamebreaker dologgal nem kellett szembesülnöm. :)

EDIT:
Ja, egyébként konzolokon is elérhető a cuccos, bár azt hiszem nem cross platform játék. :)
 
Utoljára módosított:
A gyerkőccel most játszottuk végig a ratchet and clank PS + ingyenes játékot.
Sok szép emléket felidézett bennem.Na mondom megmutatom neki az annak idején általam rongyosra játszott Spyro sárkány történetét.
Mondanom sem kell a leányka (9 éves) rögtön mondta töltsük le,Én meg rögtön mondtam neki hogy nem tudom mert nem jelent meg PS4-re.
Erre ez a hír jött most : kiadják trilógiában feljavítva Ps4 re idén szeptemberbe :rolleyes:
Jó pár órára újra gyerek lehetek a gyerekemmel együtt :D

 
Nos, a Paladins tökéletes kapudrognak bizonyult, kedden muszáj volt bezsákolnom a húsvéti sale alatt felére leárazott Overwatchot... :)
Anno nagyon haragudtam a Blizzardra, hogy egy moba fps progival jöttek ki, de az utóbbi időben felpuhult az ellenállásom, ráadásul totál beleszerettem a zenéibe is, úgyhogy must have volt. Azóta kelek-fekszek, sokkal pörgősebb cucc, mint a Paladins.
Van hozzá egy rahedli rövid film, mindegyik simán Pixar minőség. :)

Ez az egyik nagy kedvenc:
 
Inkább gyere warmane-re vissza ha már befűtöttél... :D most nyomom sámlival a kara kulcs questet.
Mondjuk van sok khm... alulskillelt newbie a guildben de a régi tagok tényleg jó arcok. :)
 
Inkább gyere warmane-re vissza ha már befűtöttél... :D most nyomom sámlival a kara kulcs questet.
Mondjuk van sok khm... alulskillelt newbie a guildben de a régi tagok tényleg jó arcok. :)
Isten bizony mennék, ha lenne rendesen időm, de az a baj, hogy még egy karát sem tudok bevállalni, mert nekem a raidek fullra kiesnek. Azért mentem inkább az online fps felé, mert itt eleve rövid etapok vannak, és jobban lehet szólóban játszani. A másik, hogy ez a kompetitív dolog is izgatja a csőröm, mert jelenleg több reális kihívást látok benne, mint a wowban. Ha lenne annyi időm a wowra, mint régen volt, akkor simán azt tolnám, szerettem anno over the top játékos lenni. :D :p
 
Back
Oldal tetejére