• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Játék ajánló (nem csak gyerekeknek. :) - GAMER Sarok

MÉG nem. :)
Dobozos verziót rendeltem elő, az meg majd csak szerdán vehető át.
Igen...csak a post-om után olvastam, hogy ez még csak most jelenik meg 7-én. A tesztből azt hittem megjelent a hétvégén.
Szóval te is a tokosokat gyűjtöd. :D

Azért majd kb 10 óra játék után mesélj.
 
EPIC game a SOC még a PS2 es érában nagyon sokszor játszottam vele.
És igen ezek azok a játékok amiket megéri újra kiadni mert van belső tartalmuk és a grafika csak másod,harmadlagos.
Most nyomom egyébként a Horizon ZD,ha van játék ami mérföldkő az ez.Iszonyat erős tartalom és olyan mintha filmet néznél,a világ is fantasztikus,szóval az God Of War megjelenésig elleszek vele :D
 
Igen...csak a post-om után olvastam, hogy ez még csak most jelenik meg 7-én. A tesztből azt hittem megjelent a hétvégén.
Szóval te is a tokosokat gyűjtöd. :D

Azért majd kb 10 óra játék után mesélj.

Majd mesélek. :D
Igen, preferálom a tokos játékokat. Régi becsípődés. :)
 
EPIC game a SOC még a PS2 es érában nagyon sokszor játszottam vele.
És igen ezek azok a játékok amiket megéri újra kiadni mert van belső tartalmuk és a grafika csak másod,harmadlagos.
Most nyomom egyébként a Horizon ZD,ha van játék ami mérföldkő az ez.Iszonyat erős tartalom és olyan mintha filmet néznél,a világ is fantasztikus,szóval az God Of War megjelenésig elleszek vele :D
Igen, állejtős ahhoz képest amennyire középszerű volt az előző munkájuk a Killzone Shadow Fall.

AC Originshoz képest hova tennéd? Merthogy a Far Cry és a Horizon mint stílus nekem bejön. Az AC viszont sosem érdekelt (bérgyilkos, követős, hallgatózós stb)

De az Origins azt mondják FarCry-osodott, ez mennyire igaz?
 
Majd mesélek. :D
Igen, preferálom a tokos játékokat. Régi becsípődés. :)
Szerintem több haszna is van a dobozos terméknek.
- eladhatóság: megvettem Horizont-ot 18e-ért 2 hét alatt "végig"játszottam és eladtam 15-ért. Azaz 3000Ft volt az élmény. Battlefront II-t sajna digitálisan vettem meg, pedig 2 nap után eladtam volna, mert siralom. Horizontot megveszem még amikor 4e körül lesz a kieggel együtt. Karácsonykor volt már 7e szóval nincs messze.
- feltelepíthető bármikor, nem csak amikor a szerver megengedi. Volt 2 kellemetlen tapasztalatom, hogy Battlefiled 4-el akartam játszani és 3 napig tartott míg lehúzta. Ritka de van ilyen.
- nem elhanyagolandó a tapintás élménye. Már az is örömet okoz mikor beteszem a CD-t. Fura és semmitmondó...de mégis. Ez nincs meg digitálisnál.
- kölcsönadhatom bárkinek.

Negatívum: mikor rájövök, hogy kényelmesen elhelyezkedtem és a gyerekek minecraft lemeze van a gépben lusta vagyok odamenni BD-t cserélni. :) (mennyire fura BD-t mondani CD helyett) Tapintás ide tapintás oda...már olyan kényelmesen lefeküdtem. :)
 
AC Originshoz képest hova tennéd? Merthogy a Far Cry és a Horizon mint stílus nekem bejön. Az AC viszont sosem érdekelt (bérgyilkos, követős, hallgatózós stb)
De az Origins azt mondják FarCry-osodott, ez mennyire igaz?
Rengeteget változott,főleg mert ezt a rész 4 évig !!! fejlesztették közvetlen a Black Flag után nekiálltak.
Mindenben változtattak,szó szó lopott innen-onnan de ez előnyére vált.Rengeteg órám van abban is és még nem untam meg főleg úgy hogy most jelentették be nem rég hogy jön a GAME + mód rá úgy hogy újra neki lehet vágni a küldetéseknek immáron fejlesztett karakterrel.
Nagyon megérte az árát ráadásul a konzolokszervize volt olyan nagylelkű hogy a delux edition-t küldte amihez térkép és a játékhoz tartozó zenei CD is tartozott !!
Én azt mondom megéri kipróbálni csak vigyázz be ne szippantson Egyiptom,olyan monumentális !;)
 
Ennyire jó? Nekem kimaradt az első rész.

Ma megyek a colossus előrendelt példányomért. :)
Potolandó,ha szereted a vadnyugati témát,nagyon jó lesz az új rész is.Tölthető a PS torból PS4 re is.
A colossus ról majd írj pár sort,bár el tudom képzelni mennyire lesz jó játék [emoji4]



Tapatalkkal küldve az én Redmi Note 4 eszközömről
 
Potolandó,ha szereted a vadnyugati témát,nagyon jó lesz az új rész is.Tölthető a PS torból PS4 re is.
A colossus ról majd írj pár sort,bár el tudom képzelni mennyire lesz jó játék [emoji4]



Tapatalkkal küldve az én Redmi Note 4 eszközömről

Egy szóval: pazar. :)
 
Egy vágyam ismét valóra vált[emoji16]jöhetnek az őrült mortal combat partik.
13.080.-Ft Alza.hu ha valaki még lecsapna rá.
[emoji6]baac4316527b9de6358f27dcb475cd29.jpg

Tapatalkkal küldve az én Redmi Note 4 eszközömről
 
Én online pc shooterekkel toltam de ez a sok csaló úgy elvette a kedvem az egésztől, hogy már nem szivesen adok ki 15000-t egy új játékra. Stratégia meg nem igazán jön mostanság semmi normális.
 
Én online pc shooterekkel toltam de ez a sok csaló úgy elvette a kedvem az egésztől, hogy már nem szivesen adok ki 15000-t egy új játékra. Stratégia meg nem igazán jön mostanság semmi normális.

Én ezért játszok szinte csak és kizárólag az egyik legnagyobb WoW törtszerver TBC szerverén. Semmi normális online cucc nem jön mostanság, csak moba, meg moba shooter...
 
Ez melyik szerver?
Priviben is jöhet. Kipróbálnám. :) Bár időm az olyan sok nincs mostanában. :(

Warmane szerver. Szinte teljesen olyan, mint az eredeti volt, csak az xp 5x szorzóval megy, hogy gyorsabb legyen a fejlődés. Néhol van pár kisebb bug, illetve instákban elő fordul néhol kisebb script hiba, de teljesen jó. Már két régi klántársamat sikerült elcsábítani. :D Egyikőjuk pl az aktuális kieget hagyta ott miatta, mert az már teljesen hikomat sajnos. Januárban jött ki a BT content, és az aréna pedig a season 3-ban tobzódik éppen. Stabilan 10k körül van az online játékos szám. :)
Én is csak heti pár órát tolom, de van aktív magyar guild, szóval azért van is kivel játszani, a full T4 contentet pucoljuk jelenleg, és nagy ritkán rápróbálgatnak ssc-re is. Én max Maggi/Gruulra megyek a sámánommal az idő tényező miatt, a pala tankomat meg közben szépen felgeareltem, lassan az is raid képes lesz, de előbb még ki akarom repuzni az összes hc kulcsot. :)
 
Back
Oldal tetejére