• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Január 25. Péntek - Schruz 100 éves lesz :)

1 hetes a kert. Közkivánatra némi fotóáradat....

8433197992_476ec0fd86_b.jpg


8432111685_08b78b6c01_b.jpg


8433197078_36d0a5fb8e_b.jpg


8432110377_5579c04273_b.jpg


8433195688_63f7c69c72_b.jpg
 
De jó kis helyet kapott a wabi. Azért elég para, 2cm és már az egyik lába a mélybe lóg.
 
A fotón biztosan észrevettétek, hogy elég sok a víz. A permetezések miatt gyorsan összegyűlik. A fotózás után egy levegőcsővel leszippantottuk talajszintig.


Egyébként jól halad a kertecske, de van egy pont - nagy felbontásban látszik is talán, közép környékén - ahol elolvadt az UG.
 
Hát ez valóban gyönyörűűűűűűűűűűű (y):giggle: -- a pogostemon (ia) iszonyúan jó ebben a layoutban ...

"Metal vagy Black jön? Esetleg mindkettő?" -- Yeeeeeah... Black Metal :devil: :hilarious:

"Egyébként jól halat a kertecske" -- Freud doktor úr, otthon van? :D
 
Hát ez valóban gyönyörűűűűűűűűűűű (y):giggle: -- a pogostemon (ia) iszonyúan jó ebben a layoutban ...

"Metal vagy Black jön? Esetleg mindkettő?" -- Yeeeeeah... Black Metal :devil: :hilarious:

"Egyébként jól halat a kertecske" -- Freud doktor úr, otthon van? :D

Éreztem hogy fogsz írni a black metalra valamit :)
 
Egyébként jól halat a kertecske

Ok ha van logopédus akkor nekem lehet logi(tech)pédushoz kellene járnom. Mostanság egyre többször fordul elő. Lehet köze van hozzá, hogy a kislányom két kézzel csapkodja a billentyűzetet ha 1 pillanatra nem vagyok a gépnél.... tiszta apja...csak richard clayderman stílusban :)
 
Meg eztem a kepeket es keszultem is irni a viz magassaga miatt de aztan tovabb olvastam es megnyugodtam. Jo kezekben van a kert. ;)

Nagyon jol nez ki. Azt kell mondjam erre most nagyon buszke vagyok :D A korabbi munkaimra nem is igazan, de ezzel most nagyon elegedett vagyok. Bocsanat :D

Egy keves UG olvadas meg biztos lesz is, az a noveny egszeruen ilyen hulye... Egyebkent az olvadas oka lehet a neha magasra nott viz miatt is, ammonium miatt is, minden miatt is... Az UG egy Ultra Gány faj de talan pont ezert szeretjuk :p
 
Ja igen szerdan meglatogatom a terrat, addig ha nem muszaj kerlek ne nyirjatok meg vagy ilyesmi :) kosssziiii
 
Ja igen szerdan meglatogatom a terrat, addig ha nem muszaj kerlek ne nyirjatok meg vagy ilyesmi :) kosssziiii

Addig még biztosan nem lesz szükség rá :)
Tényleg szépen alakul egyébként. Sokat számít, hogy ilyen rengeteg fény van felette és mindez jó közel a növényekhez.
 
Helyzet a kerttel? Milyen a HC újraültetés eredménye? Pár kép a közeljövőben? ;)
 
Helyzet a kerttel? Milyen a HC újraültetés eredménye? Pár kép a közeljövőben? ;)

A héten pörgés van, de második felében lecsattintom. Előtte megnyírom a hátsó sort, mert eléggé megnőttek.
Az UG középről elolvadt ahogy vártuk, de a HC szép helyette. A széleken pedig továbbra is szép az UG. Jó na! Csak kép nincs!:)
 
Sziasztok!

Sajnos terveimmel ellentétesen nem jutottam ki Törökbálintra!
Ezért szeretnék egy (akár több) képet a kertecskéről!
Köszönettel!

A.ttila
 
Back
Oldal tetejére