• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Január 25. Péntek - Schruz 100 éves lesz :)

Nagyon szép lett!(y)
Már maga az üvegtál is nagyon tetszett az elején!
Kár,hogy nem lehettem ott!:(
 
Szia botasz!

Valakivel kezeltem (melyikőtök volt?), de elnézést kérek nem tudtam odafigyleni.

Én voltam!
Bocsánat a berendezési láz miatt elfelejtettem személyesen is gratulálni Születésnapod alkalmából (még 8 napon belül vagyunk!)!
Majd legközelebb!

A.ttila
 
Kár, hogy ezúttal nem tudtam elmenni:(
Az emers kert kétséget kizáróan pazar lett, de számomra már az elkészülése előtt sem volt kérdés(y)

Csak egy aprócska kérdés maradt: milyen és mennyi fénnyel külditek?
 
Ja igen GA sracok... mikor az elejen ket het utan elkezditek vegleg felnyitni fokozatosan a foliat de meg csak 4-5-6-10 cms res van folytassatok a napi 2x 15 perces szelloztetest. Mikor mar a tank felen nincs folia nyilvan nem kell a plusz szelloztetes.

Es lehet hulyeseg, de az is lehet hogy pont ettol sikeresek a wabijaim: ha mar csak a tank fele van letakarva, akkor sem szedem le a kovi heten az egeszet hanem folytatom tovabb a fokozatos felhajtast. Ha mar csak 4cm szeles folia sav fedi a tal egyik elet az is tobb mint 0cm. Szerintem ez is szamit mert mashogy aramlik a levego igy mint ha nem lenne rajta egyaltalan fedes. A hatso reszen ahol meg van folia igy egy kicsit meg tud torpanni meg a para es vissza tud aramlani a novenyek fele egy resze.
 
Igaz, bocs Dani;) majd amikor úgy gondolod, akkor megosztod velünk. Aztán majd ugy kell felkaparni az állunkat a padlorol, mint Tibinél:D
 
Sok sikert a leendo projekthez Dani! ;)

Vik, milyen szinhomerseklet mix van a lampaban? Csak mert ha ez az emers kert is olyan eros szinekben fog pompazni mint pl Nigro akija akkor bizony itthon is megvalositom mostmart ezt a homerseklet kombot...
 
Nyugodtan csináljátok srácok, lányok majd amikor kész lesz az aki, tudom kinek NEM fogom megmutatni. :cautious::sneaky:

Andris, a Giesemann lámpában gyárilag két féle cső van.Giesemann PowerChrome midday 6000K és AquaFlora 2-2db.
 
Nyugodtan csináljátok srácok, lányok majd amikor kész lesz az aki, tudom kinek NEM fogom megmutatni. :cautious::sneaky:

Andris, a Giesemann lámpában gyárilag két féle cső van.Giesemann PowerChrome midday 6000K és AquaFlora 2-2db.
Köszi!

Viktorék, a mohák hogy szuperálnak? Nagyon száradoznak? Maga a kert hogy van így az 5. napon?
 
Köszi!

Viktorék, a mohák hogy szuperálnak? Nagyon száradoznak? Maga a kert hogy van így az 5. napon?

Ma én voltam ügyeletben :) Ránéztem a páciensre, gondoskodtam a megfelelő hidratálásról, szellőztetés közben némi friss levegő is érte, majd betakartuk.... holnap újra vizit ;)

Szépen fejlődik minden. De holnap megpróbálom jobban megnézni.
 
Sziasztok!

Köszi!

Viktorék, a mohák hogy szuperálnak? Nagyon száradoznak? Maga a kert hogy van így az 5. napon?

Ma én voltam ügyeletben :) Ránéztem a páciensre, gondoskodtam a megfelelő hidratálásról, szellőztetés közben némi friss levegő is érte, majd betakartuk.... holnap újra vizit ;)

Szépen fejlődik minden. De holnap megpróbálom jobban megnézni.


Andris szerintem kicsit meggyőzőbb érveket (fényképeket?!) szeretne hogy minden rendben zajlik-e!
De egy pár képnek mi is örülnénk!

Köszönettel!

A.ttila
 
Back
Oldal tetejére