• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fejből nem tudom. De dolgoztassuk meg kicsit Patrikot is! :)
@kuchi megnéznéd a könyvben? :)
A könyv mikor kapható Magyarországon? Ha jól tudom a 2017-es meg se jött hozzátok, legalábbis valaki azt mondta a boltban két hónapja. Meg lehet ezt valahonnan rendelni külföldről?
 
A könyv mikor kapható Magyarországon? Ha jól tudom a 2017-es meg se jött hozzátok, legalábbis valaki azt mondta a boltban két hónapja. Meg lehet ezt valahonnan rendelni külföldről?

Őszintén fogalmam sincs.
Direkt megnéztem a múlt évben december 11 után lehetett rendelni a könyvet..... amikor októberben minden vendég kapott. utána minden japán bolt is.

Ez évek óta nem működik jól náluk. Pl most is ki van nyomtatva, de se megjelenést, se rendelési dátumot, se árakat nem látunk.
A japán könyv rendelési lehetőséget meg azt hiszem lelőtte az ada 1-2 éve.
 
Őszintén fogalmam sincs.
Direkt megnéztem a múlt évben december 11 után lehetett rendelni a könyvet..... amikor októberben minden vendég kapott. utána minden japán bolt is.

Ez évek óta nem működik jól náluk. Pl most is ki van nyomtatva, de se megjelenést, se rendelési dátumot, se árakat nem látunk.
A japán könyv rendelési lehetőséget meg azt hiszem lelőtte az ada 1-2 éve.
En szerencsere kaptam,söt az uj Ada katalogus is meg van!:D:D:D
 
Lehet hogy naiv kérdés de nagy felbontású, jó minőségű fotókat lehet találni a neten a top 127-ben végzett akváriumokról?! Nem csak az idei versenyre gondolok. Vagy ezeket tilos publikálni és csak a hivatalos ADA kiadványokban szerepelhet?
 
Mit értesz nagy felbontás alatt? >4 MPixel? Összeszedetten (listába szedve) szerintem max 2 MPixel körüli méretben találod meg őket. De ha van türelmed, összevadászhatod a kedvenceket egyesével, zömük fent van valahol. Kezdheted akár a google képkeresővel is:
https://www.google.hu/search?q=iapl...UQ-aQKHTlxDg8QpwUIHQ&biw=1745&bih=836&dpr=1.1
Igen ezt már én is próbáltam. De a legjobbakról nem találtam igazán jó fotókat. Fukada akváriumaira gondolok, vagy a tavalyi győztesre. Tök jó lenne nagyban kinyomtatni.
 
Back
Oldal tetejére