• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Hungarian Aquascaping Contest 2010 (HAC)

N-dee said:
Még egyszer szeretnék gratulálni én is minden résztvevőnek és főleg a nyerteseknek, tényleg gyönyörű munkák kerültek ki a kezeitek alól! :clap:

NDee köszi a segítséget a bíráskodásnál :thumbup: :angel:
 
Eljött a pillanat ,sajna csak most tudtam a géphez ülni. Leesett az állam ,gratula mindenkinek ,azért nem semmi mezőny volt az idei :D .
A tavalyi mezőny majdnem a duplájára duzzadt ;) ,nem is csoda ,hogy ennyi szép akvárium született. GA srácok ez többnyire a Ti érdemetek , köszönöm a többiek nevében is ,hogy ilyen színvonalas versennyel és nagyszerű fórummal rukkoltatok elő. Viktor, neked pedig legyen igazad, hogy ilyen tempóban akár pár éven belül fel is zárkózhatnánk a világ élvonalába... :).
Az első hely abszolút profi, az én kedvencem. Gratulálok Hunor ,nagyon szép munka és joggal megérdemelt helyezés(és tökéletes szülinapi ajándék is egyben).
A dobogósok is szuperek ,szinte mindegyik tökéletes. Ha már dobogó ,akik lemaradtak róla ,nekik sincs szégyenkezni valójuk, van még egy év a következő versenyig ,úgyhogy hajrá, keressetek ihletet( ide értem magam is ).

taki-vw said:
Grat mindenkinek!
Ha szabad ilyet mondani az én személyes kedvencem a 6. helyen tanyázik dehát nem nekem kellett dönteni ;) Laikusként nekem ez jön be legjobban...
Üdvw: Krisztián
Én voltam a bűnös ,de ígérem jövőre szebb lesz :D. Amúgy a vártnál jobb lett és boldog vagyok azért ,hogy első nekifutásra sikerült valami szépet alkotni és elégedett vagyok ,hogy sokatoknak tetszett.
Sajna már szétszedtem, a HM bokor is lassan elfáradt a nyírásban és a tenellussal már nem lehetett bírni, így inkább újra kreáltam .
Legalább páran élvezhették az ingyenes növényosztogatásomat :D.
 
Gratulálok nem csak Hunornak és a dobogósoknak, hanem minden résztvevőnek!
Összehasonlítva a 2009-es versennyel, azt hiszem elképesztő fejlődést láthatunk!!! :thumbup:
 
Hoppá!! Most néztem rá a fórumra és látom, itt komoly mozgás van. Megy a gratula, hát gyorsan beütöm a hac oldalt és mi szúrja ki a szemem, na mi? Hát az, hogy a böszme akváriumom ott "vigyorog" az 5. helyen! Gyerekek, ez a napom/hetem fénypontja, köszönöm!
Azon túl, hogy természetesen Hunornak gratulálok a csodálatos akváriumáért, és természetesen minden egyes résztvevőnek a sok-sok szépségért, amit még nem is sikerült rendesen végig nyálaznom!
:thumbup:
Egyenlőre még csak a saját értékelésemet olvastam el, a többiekére eleddig nem érkeztem, de köszönök Nektek mindent! De nagyon jó, úgy örülök neki! :)
Az külön öröm, hogy erre az évre ilyen erős lett a mezőny. A bírák megjegyzésére pedig csak annyit, hogy remekül végezték a dolgukat. Természetesen mindenki tisztában van a saját akváriumának hibáival és meg kell mondjam, nem is számítottam semmi másra. Az én bajom is (mint ninden zsűrinek egybehangzóan) a jobb oldali rész még nem teljes, de elhihetitek, én mindent megtettem, hogy az alternanthera dúsuljon, de a versenyig ennyit hozott ki magából.
Szívemből gratulálok mindenkinek az eredményéért, és ismételten köszönöm Nektek a segítséget, mert miattatok sikerült így összeraknom első normális növényes akváriumomat!
Jajdenagyon örülök! :D
Mondjuk a spanyol pofa nem zárta a szívembe magát azzal, hogy ő kicserélné a nagy műgonddal előkészített, áztatott, kezelgetett, gondozott és mind a mai napig kővel lesúlyozott!! hatalmas gyökeret egy kőre. :twisted: :) De persze ezt lehet, csak én értettem félre :D
Gratula mindenkinek! :clap: :thumbup:
 
jííííííííííííííííííííííííhaaaaaaaaaaaaa! :eek: :eek: :eek: :shock:
Nem hiszem el, hogy 2.lettem. Azthiszem ma nagyon berúgok!
Természetesen koccintok az összes résztvevő egésségére, főleg Hunoréra!
Gratulálok mindenkinek, hihetetlen akváriumokat sikerült összehozni.
Köszönöm nektek GA csapat, hogy részt vehettem egy ilyen színvonalas megmérettetésen.
Köszönöm mindenkinek!
Na én elmentem berúgni :lol: :crazy: :D
 
Emelem kalapom minden nevező előtt. :clap: :clap:

Az első 9 PÁRATLANUL SZÉP ,a11-től-51-ig pazar. :clap: :clap:
Jónéhány medence nemzetközi versenyeken sem hozna ránk szégyent. :clap:
A zsűrinek köszönöm a kritikákat ,mindenben egyetértek,bár szereintem, egy kéthónapos akinak inkább a naplókban lett volna a helye.
Az eredménnyel így nagyon elégedett vagyok .Mindenkinek óriási gratuláció Üdv Robi
 
Gratulálok mindenkinek! :clap: :clap: :clap: :clap:
Nem tudom elhinni, hogy ilyen előkelő helyen végeztem. :eek: :D
 
Köszönet a technikáért Viktornak, és a növényekért Veréb Gábornak.
Nagyon jó tanulságos kritikát kaptam.
 
Gratulálok mindenkinek, nagyon pazar akik születtek!! ;) :thumbup:
Grat. Hunor, megérdemled! :clap:
 
Gratula a nyerteseknek, meg persze minden indulónak!! Nagyon nagy fejlődés tapasztalható a múl évi versenyhez képest!!

Azt hogy az első akimmal ilyen előkelő helyen végzeztem el sem tudom hinni!!! Hatalmas erőt ézek a folytatáshoz! :crazy: :crazy: :crazy:
 
húú micsoda mezőny :p öröm köztük látni a saját akváriumomat is.
Hunor a fenébe a te akváriumod elképesztő lett, a hosszas előkészületek után nem is vártunk mást :clap: :) remélem az én éves tervezgetésem is hamar beérik =P =)
A kritikák nagyon jók. Olyanokra is kitér ami eszembe se jutna, de ha belegondolok jobban teljesen igaz .
Mindent összevetve jó kis mezőny jött össze.
hehe a 8. és a 24. helyezett között "csak" 102 pontkülönbség van, és köztök néhány pont különbség. Alig van köztük nagy eltérés.
geris neked külön gratula ! :clap: :thumbup:
debrceniek! ( HUGO, geris, paduc) egy sör hétvégén? :)
snoop gratulálok és egészségedre :mrgreen:
még egyszer gratula mindenkinek! várjuk a jövő évit :angel:
 
artegor said:
húú micsoda mezőny :p öröm köztük látni a saját akváriumomat is.
Hunor a fenébe a te akváriumod elképesztő lett, a hosszas előkészületek után nem is vártunk mást :clap: :) remélem az én éves tervezgetésem is hamar beérik =P =)
A kritikák nagyon jók. Olyanokra is kitér ami eszembe se jutna, de ha belegondolok jobban teljesen igaz .
Mindent összevetve jó kis mezőny jött össze.
hehe a 8. és a 24. helyezett között "csak" 102 pontkülönbség van, és köztök néhány pont különbség. Alig van köztük nagy eltérés.
geris neked külön gratula ! :clap: :thumbup:
debrceniek! ( HUGO, geris, paduc) egy sör hétvégén? :)
snoop gratulálok és egészségedre :mrgreen:
még egyszer gratula mindenkinek! várjuk a jövő évit :angel:
Én is debreceni vagyok.
 
Cecska said:
nanó nyertes akkor nincs is??? :? :shock:

Hát rajtad kívül idén nincs. :lol: :lol: :lol:
Csak nem raaktam plecsnit az akira. De mint legjobban szereplő nano aki megillet a cím téged. :clap:

keymaker said:
GRATULA MINDENKINEK!

A díjazottak:

1. Orbán Hunor
2. Bőhler Krisztián
3. Simon János Gergő
4. Szilágyi Gábor
5. Koczka Zoltán

Nano különdíj:
Szecsei Tibor
 
Én is szívből gratulálok minden résztvevőnek, külön taps a nyerteseknek.
Nekem a 7. tetszett a legjobban eredetisége miatt, de nagyon sok páratlan részletre lehet bukkani számos akinál is..

Üdv. Igéző
 
viktorlantos said:
Cecska said:
nanó nyertes akkor nincs is??? :? :shock:

Hát rajtad kívül idén nincs. :lol: :lol: :lol:
Csak nem raaktam plecsnit az akira. De mint legjobban szereplő nano aki megillet a cím téged. :clap:

keymaker said:
GRATULA MINDENKINEK!

A díjazottak:

1. Orbán Hunor
2. Bőhler Krisztián
3. Simon János Gergő
4. Szilágyi Gábor
5. Koczka Zoltán

Nano különdíj:
Szecsei Tibor
:oops: Elnézést, nem néztem visszább a forumon, mentségemre szóljon akit takarítottam!! :oops:
Nagyon örülök a különdíjnak , köszönöm nagyon örülök neki, na most igazán meglepődtem!
 
artegor said:
hehe a 8. és a 24. helyezett között "csak" 102 pontkülönbség van, és köztök néhány pont különbség. Alig van köztük nagy eltérés.

8. :oops:
:D
 
Nah kicsit lenyugodtam :), bár még mindig a fellegekbe járok :)! A zsűri munkája tényleg példa értékű, és a kritikákból nagyon sokat tanulhatunk!! A saját kritikámmal egyetértek, terveztem egy kisebb átrendezést és most ehhez kaptam megerősítést és tippeket! Artegor külön köszi! :D és szívesen segítek a sörözés megszervezésében természetesen Konen részvételével! :)
 
Back
Oldal tetejére