• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Garnélás H - mint Karácsony

Gondolom ilyenkor új naplót kellene nyitni, vagy ilyesmi...

A technika nem változott, illetve egy 3.5w-s Dennerle led világítja, a talaj a szintén Dennerle Garnelen kies minden nélkül + egy lávakő a sarokban.
Amíg meleg volt (a mai napig) @tsokee Ritáék Artic ventije tartotta 23 fokon.
A növényzet az innen onnan leszedett bucék és nano anubiasok + egy kis saláta @Szabó Henrik től, csakúgy mint pár tigris és crs.
(a többi a Pécsről ideköltöző kockába megy) Ja és egy őslakos süncsiga a katyvaszból. Kipróbáltam, ragasztottam még talán egy centi ricardiát egy kőre, meglátjuk mire megy a lowtech-ben.
 
Nem jön össze megint, tele lett fonalalgával, sőt, megjelentek benne a planáriák is.
(fene tudja honnan, undorító, nagy dögök)
A Libertyt lecseréltem volna egy Tidal 35-re, de nem garnéla kompatibilis, nem tudom megvédeni a befolyót, azt hiszem marad az Eheim mégis.
A jövő héten itt is nagytakarítás jön.
 
Sikertelen BO után (1hét) restart következik.
Az elsötétítés nagyjából annyit ért, mint Nyugdíjasotthonban az éjfél utáni kijárási tilalom, leszámítva azt, hogy a @Szabó Henrik -től kapott prl állomány maradéka + néhány red wine és pár nagyobb tigris eltűnt. A túlélő néhány növendék tigris várja a holnapot egy műanyag vödörben.
A Dennerle Nano Garnelen Kies-t kimostam, sütöttem 3 órát a sütőben, holnap újabb mosás, majd este építés következik.
Remélhetőleg így a red wine-okkal behurcolt planáriától is megszabadultam...
 
Sikertelen BO után (1hét) restart következik.
Az elsötétítés nagyjából annyit ért, mint Nyugdíjasotthonban az éjfél utáni kijárási tilalom, leszámítva azt, hogy a @Szabó Henrik -től kapott prl állomány maradéka + néhány red wine és pár nagyobb tigris eltűnt. A túlélő néhány növendék tigris várja a holnapot egy műanyag vödörben.
A Dennerle Nano Garnelen Kies-t kimostam, sütöttem 3 órát a sütőben, holnap újabb mosás, majd este építés következik.
Remélhetőleg így a red wine-okkal behurcolt planáriától is megszabadultam...
Ugorj at baratom. Adok szivesen ha kell barmennyit
 
Tudom és köszönöm! Most nem olyan egyszerű, mint amikor Bakócán volt a munkahelyem ...
Meg aztán várok vele, hogy sikerül-e megszabadulni a planáriától (bár amelyik túléli, hogy 3 órán keresztül sütöttem 200 fokon az megérdemelné, hogy maradjon)

🍺
Figyu, igaz, most korai, de @star67 Csilla a tanúm, hogy a Kristály Liget egy akváriumnak álcázott CRS PRL szvinger klub.
Porontyokat már lassan kilóra mérem. Kicsit még hadd nőjjenek, és akkor Tőlem is megy egy csapat. :)
 
Back
Oldal tetejére