• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Low-tech Gyukker 15 lityise

Mezei 6500kelviles ledszalag 4.5m. kulso dimmerrel. Elvileg hajtek uzemre is alkalmas lesz, ezzel az akvaval kesobb lehet ejtek egy probat, azt ha nem fog menni, vissza lowra...
Keszitettem lampatestet inoxbol, a tartoja is inox, az alatet szinten fa. Az most szarad. A festes szaradasat varva kicsit legoztam meg.View attachment 59835 View attachment 59836
Látszik nem most kezdted, nagyon szép lesz, ez a szín nagyon tetszik. Látom a macska is besegített :)
Brutál fényereje lesz, igazából így úgy alakítgatod a növényeket, ahogy csak akarod.
 
Látszik nem most kezdted, nagyon szép lesz, ez a szín nagyon tetszik. Látom a macska is besegített :)
Brutál fényereje lesz, igazából így úgy alakítgatod a növényeket, ahogy csak akarod.
Köszi! A macsek az egy külön figura, valamivel mindig szórakoztat. Ő szokta ellenőrizni az akva víz minőségét:cool:. Még a lámpa magasságát kell majd belőni, jelenlegi állapotban a víz felszínétől 20cm-re lesz.
 
Na ezt is végig böngésztem, nagyon jó elrendezésűek az akváid. Ez az ami nem megy nekem:( Kár hogy csak öt hónapig naplóztad.
Koszonom! Az elso akvaim nekem se igy neztek ki.. de ha jobban szetnezel a forumon eleg sok ennel sokkal utosebbet is talalsz...
Gyakorolni kell az epitgetest, informalodni, videokat nezni, stb.. es elobb utobb raerzel te is.. ja, es a legfontosabb, nem szabad feladni!
 
Koszonom! Az elso akvaim nekem se igy neztek ki.. de ha jobban szetnezel a forumon eleg sok ennel sokkal utosebbet is talalsz...
Gyakorolni kell az epitgetest, informalodni, videokat nezni, stb.. es elobb utobb raerzel te is.. ja, es a legfontosabb, nem szabad feladni!
Sajna nálam hirtelen jön a felbuzdulás és pár kudarc után feladom. De, azért próbálkozom.
 
Back
Oldal tetejére