• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Low-tech Gyukker 15 lityise

Gyukker

Mágus
Ezt az akváriumot és a naplót több "nemes" gondolat ihlette meg:)...
Mint például:
-akadt még egy kevés akvárium ragasztó, sajnálom hagyni tönkre menni.
-az üvegért sokat most sem kellett fizetnem (köszönöm Sz. Zoli barátom!).
-egy Aquael Fan mini unatkozik a fiók mélyén.
-dimmer és egy kevés ledszalag is maradt az "Amatőr" projektből.
-a lámpatesthez is maradt alu lemez és rozsdamentes köracél.
-egy nagy adag pálákő is maradt (köszönöm Misi fórumtárs!).
-elég sok, jó száraz szőlőt ágat sikerült gyűjtenem.
-pár lityi Amazónia is maradt.
És a legfontosabb:
-egy akvárium nem elég a lakásba!:D
 
Nem latom a kepet.
Kivancsi vagyok milyen lesz.
Erre Én is kíváncsi lennék,mert 15l-el kezdtem annó Én is.
Sziasztok!
Bocsi, de a napló képét szerettem volna beállítani, aztán elég fura dolgok sültek ki.. :wacky:
Még csak fejben van meg milyen lesz.. nagyjából..
Ma üvegragasztás és szőlő kéregtelenítés volt az udvaron. Az FBS-el és a jó ecetes szagával száműzött lettem a lakásból:geek:.
Holnap készítek valami szerkezetet a világításnak..
IMG-df508b60725fb07959be2460c317c241-V.jpg IMG-e27c0856ed49e7399968cbd899a1c236-V.jpg
 
Sziasztok!
Bocsi, de a napló képét szerettem volna beállítani, aztán elég fura dolgok sültek ki.. :wacky:
Még csak fejben van meg milyen lesz.. nagyjából..
Ma üvegragasztás és szőlő kéregtelenítés volt az udvaron. Az FBS-el és a jó ecetes szagával száműzött lettem a lakásból:geek:.
Holnap készítek valami szerkezetet a világításnak..
View attachment 49949 View attachment 49950
A jó öreg 15l-es szép emlékeim vannak ;)
 
Sziasztok!
Bocsi, de a napló képét szerettem volna beállítani, aztán elég fura dolgok sültek ki.. :wacky:
Még csak fejben van meg milyen lesz.. nagyjából..
Ma üvegragasztás és szőlő kéregtelenítés volt az udvaron. Az FBS-el és a jó ecetes szagával száműzött lettem a lakásból:geek:.
Holnap készítek valami szerkezetet a világításnak..
View attachment 49949 View attachment 49950
Jó adag rőzse,(y)víznek marad hely ???:ROFLMAO::LOL:
 
A jó öreg 15l-es szép emlékeim vannak ;)
Szia Maver!
Már csak emlék a 15l-es? Kicsinek bizonyult?
Van egy 12l-s, az volt a "teszt" aki, nemrég növénytároló. Kis ideje üresen állt, gondoltam berendezem. Elég kevésnek tűnt a mélysége. Mivel adott minden, összeraktam egy 4cm-el mélyebb, tágasabb akit. Megfertőztek a nano és garnis akik is:smuggrin:!
Jó adag rőzse,(y)víznek marad hely ???:ROFLMAO::LOL:
Szia xpcxp67!
Sajnos a nagy részét alkalmatlannak látom a projekthez. De van jó pillanat ragasztó, valamit fabrikálok belőlük:pompous:.

Ma lámpa projekt volt. A tartó része jól sikerült, a lámpa test viszont nem tetszik, készítek helyette valami lájtosabbat.. Estére még egy kis kőválogatás és szőlő faricskálás is lesz..

IMG-2970b187d8256d3b66f8c82257dc2335-V.jpg IMG-91fa802f191e2a2f932dd2c682550674-V.jpg
 
Szia Maver!
Már csak emlék a 15l-es? Kicsinek bizonyult?
Van egy 12l-s, az volt a "teszt" aki, nemrég növénytároló. Kis ideje üresen állt, gondoltam berendezem. Elég kevésnek tűnt a mélysége. Mivel adott minden, összeraktam egy 4cm-el mélyebb, tágasabb akit. Megfertőztek a nano és garnis akik is:smuggrin:!

Szia xpcxp67!
Sajnos a nagy részét alkalmatlannak látom a projekthez. De van jó pillanat ragasztó, valamit fabrikálok belőlük:pompous:.

Ma lámpa projekt volt. A tartó része jól sikerült, a lámpa test viszont nem tetszik, készítek helyette valami lájtosabbat.. Estére még egy kis kőválogatás és szőlő faricskálás is lesz..

View attachment 50074 View attachment 50075
Szerintem tök jó. Rozsdamentes ? Az armatúra miből lesz ? Én annyit finomítanék rajta, hogy a láb rész az aki alá kerüljön. Bútorlapból vagy rétegelt lemezből megoldható szépen.
 
Szerintem tök jó. Rozsdamentes ? Az armatúra miből lesz ? Én annyit finomítanék rajta, hogy a láb rész az aki alá kerüljön. Bútorlapból vagy rétegelt lemezből megoldható szépen.
Szia!
Igen, rozsdamentes, az armatúra is készen van, a felső része rozsdamentes, az alja alu. De készítek helyette újat, mert nem hozta a várt hatást:whistle:. A tartója szándékosan készűlt úgy, hogy az akitól az egész világítást könnyen el lehessen távolítani. ..hogy könyékig lehessen matatni az akiba:)
 
Szia Maver!
Már csak emlék a 15l-es? Kicsinek bizonyult?
Van egy 12l-s, az volt a "teszt" aki, nemrég növénytároló. Kis ideje üresen állt, gondoltam berendezem. Elég kevésnek tűnt a mélysége. Mivel adott minden, összeraktam egy 4cm-el mélyebb, tágasabb akit. Megfertőztek a nano és garnis akik is:smuggrin:!


View attachment 50074 View attachment 50075
Szia Gyukker !
Igen már csak emlék a 15l-es sok volt vele a macera szép volt csurig volt növénnyel a guppik úszás helyett inkább az indákon másztak annyi nővény volt benne.
 
Sziasztok!
Az este kis időt terveztem a belső építészettel foglalkozni, egy kezdetleges formát építeni palakőből, amit később tudok finomítani, alakítani. Ehhez képest 4 órát legózatm, terülj terülj palakő volt a fél lakásban:D.. Sikerült egy elég jó berendezést építenem, össze is ragasztottam három részre: 1 rész a barlang bal oldala, 1 rész a jobb oldala, 1 rész a félkör íves fal. A barlang valószínű már így is marad, az íves partfal viszont még lehet módosítva lesz. Még nézegetem, barátkozok vele.. Úgy is a hétre még lámpatest projektet tervezek...

IMG-72c884e46094a27a7a41bb86b3b62cb7-V.jpg IMG-3e08a8a9d5bbce2eb2450758bffa8dec-V.jpg
 
Sziasztok!
Az este kis időt terveztem a belső építészettel foglalkozni, egy kezdetleges formát építeni palakőből, amit később tudok finomítani, alakítani. Ehhez képest 4 órát legózatm, terülj terülj palakő volt a fél lakásban:D.. Sikerült egy elég jó berendezést építenem, össze is ragasztottam három részre: 1 rész a barlang bal oldala, 1 rész a jobb oldala, 1 rész a félkör íves fal. A barlang valószínű már így is marad, az íves partfal viszont még lehet módosítva lesz. Még nézegetem, barátkozok vele.. Úgy is a hétre még lámpatest projektet tervezek...

View attachment 50239 View attachment 50240
Jó látni hogy palából ilyen berendezést is lehet építeni. Gratula!!!(y)
 
Back
Oldal tetejére