• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Gyors házhozszállítás

Nem akarom szétOFF-olni a topicot remélem jó helyre írok. Olyan kérdésem lenne, hogy normális-e az hogy a GLS-nek le lett adva a csomag néztem a csomi nyomon követését az írta hogy a futár átvette és ma 14:00-17:00 között ideértnek na még mindig nem jöttek ma már nem is fognak. Az érdekelne járt-e már valaki így? Kell-e aggódnom? Tudom, hogy ez nem a GA hibája már a GLS-nél van a csomag, csak valami infót várok.

Pl a Karácsonyi hajtásban rendeltem pár ajándékot. 3-4 napig egymásnak adták a futárok mert senki sem ért rá kihozni..... WTF?
Nem jellemző rájuk, de nehezen indul a gépezet az ünnepi roham és az azt követő pihenőnapok után.

Fel kell hívni a GLS-t és a csomagszám alapján érdeklődni ilyen esetben.
 
Szerintem a legjobb amit tehetsz, hogy felhívod a GLS központi számát és megkérdezed. Ehhez szükséged lesz a GLS csomagszámára (nem a GA rendelésszáma). Ők tudnak további infót mondani és néha megadják a futár számát is, vele utána közvetlenül tudsz egyeztetni, hogy mikor vigye a csomagot.

Pl a Karácsonyi hajtásban rendeltem pár ajándékot. 3-4 napig egymásnak adták a futárok mert senki sem ért rá kihozni..... WTF?
Nem jellemző rájuk, de nehezen indul a gépezet az ünnepi roham és az azt követő pihenőnapok után.
Fel kell hívni a GLS-t és a csomagszám alapján érdeklődni ilyen esetben.

Lehet holnap felhívom őket. Én is arra gondoltam,hogy nem értek ide de ilyenkor mi van? De amúgy biztos nem maradtam le a futárról mert itthon voltam egész nap. A Csomagszám gondolom az ami jön az értesítésben, hogy a csomag a gls-nél van és következő munkanap szállítják.
 
Nem akarom szétOFF-olni a topicot remélem jó helyre írok. Olyan kérdésem lenne, hogy normális-e az hogy a GLS-nek le lett adva a csomag néztem a csomi nyomon követését az írta hogy a futár átvette és ma 14:00-17:00 között ideértnek na még mindig nem jöttek ma már nem is fognak. Az érdekelne járt-e már valaki így? Kell-e aggódnom? Tudom, hogy ez nem a GA hibája már a GLS-nél van a csomag, csak valami infót várok.

Karácsony előtt egy másik futárcég elvitte a GLS sofőrök egy részét(a régebbi arcokat).sok random arcot vettek fel hirtelen,vannak furcsaságok velük mostanában.Persze ez nem a GA hibája.Nekem is volt,hogy a nyomonkövetésben láttam csak,hogy elvileg kétszer is megpróbálták kézbesíteni,ami érdekes,mert egész nap otthon voltam.Harmadik nap a telefont se vették fel.Negyedik nap ideért...
 
Karácsony előtt egy másik futárcég elvitte a GLS sofőrök egy részét(a régebbi arcokat).sok random arcot vettek fel hirtelen,vannak furcsaságok velük mostanában.Persze ez nem a GA hibája.
Egyértelmű hogy nem a GA-s srácoké csak érdeklődöm járt-e már valaki így.
 
Én még hála az égnek sosem jártam így .Mivel ott van náluk az elérhetőséged a csomagon általában felhívják a megrendelőt,a holléte miatt,ha nincs a címen.Engem pl.alapból felhív a srác,hogy -Otthol vagy?????
Mivel változó a melóhelyem,ezért inkább rákérdez ,és ha kell szó nélkül elhozza a kért címre(Bátaszéken belül:)).Viszont ha vidéken vagyok akkor az asszony munkahelyére kérem alapból.Én elégedett vagyok velük.Azt mondanám mint Andravor ,hogy no para,meglesz az a csomi:)
 
Mi is évek óta a GLS-sel szállíttatunk melóhelyen, nagyon megbízhatóak. Ha felhívod a központi számot, ott a csomagszám alapján megadják a futár számát, aki vinni fogja a csomagodat, vele tudsz egyeztetni.
 
tartalmaz növényt a csomag?
Nem, nem növény volt benn hál' istennek.

Mi is évek óta a GLS-sel szállíttatunk melóhelyen, nagyon megbízhatóak. Ha felhívod a központi számot, ott a csomagszám alapján megadják a futár számát, aki vinni fogja a csomagodat, vele tudsz egyeztetni.
Én is próbáltam őket felhívni de sose voltak kapcsolhatok. Na de nem baj mert fél 6 körül megérkezett a csomag :D
 
Nem lehet, hogy a címmel volt a baj? :D
1533705_695085293856128_1968094427_n.jpg
 
Én még hála az égnek sosem jártam így .Mivel ott van náluk az elérhetőséged a csomagon általában felhívják a megrendelőt,a holléte miatt,ha nincs a címen.Engem pl.alapból felhív a srác,hogy -Otthol vagy?????
Engem hol felhívnak, hol nem. Igaz nem rendelek túl gyakran. Egyszer már a kapuból is hívtak fel (melóztam, de párom itthon volt) , mert a srác nem találta a csengőt :), mondtam neki, hogy kinyitod a kaput, bemész az udvarba, és a bejárati ajtó mellett megtalálod :D.
 
Back
Oldal tetejére