• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Gyors házhozszállítás

viktorlantos

Alapító
Admin
Amennyiben gyorsan szeretnél a megrendelt termékekhez hozzájutni, érdemes a rendelésedet hétfőtől-csütörtökig délelőtt 11-ig leadni. (Péntek kivétel mert ott a szállítás átcsúszik hétfőre). Ha ilyen módon adod le a rendelést biztos lehetsz benne, hogy a délben leadott rendelések között lesz és másnap (!!!) kiszállításra kerül a csomag.

Minden nap délig dolgozzuk fel az előző napi rendeléseket. Érdemes kihasználni rendelésnél ezt az infót.
 
A mai naptól változtattunk a házhozszállításon.

Minden 30.000 Forint feletti rendelés házhozszállítása INGYENES. 30.000 Forintig 1.990 Forint.

A szállító partnerekkel még nem zárultak le a tárgyalások. Amennyiben kedvezményesebb árakat kapunk természetesen módosítani fogjuk a szállítási költséget.

Addig is kellemes böngészést
 
Ismét egy örömhírrel szolgálhatunk. Pár nappal a rendelési limit csökkentése után mai naptól a szállítási költség is csökkent.

1990 Forint helyett a mai naptól 1490 Forintos házhozszállítási díj lép életbe.
Természetesen a korábban bejelentett 30.000 Forintos limit felett továbbra is ingyenes a kiszállítás.

Reméljük a fenti csökkentéssel sikerül elérhetőbbé tenni a kiszállítást azoknak akik eddig nem éltek vele.
Ha további kedvező lépések történnek a szállítási költségekkel természetesen érvényesíteni fogjuk az árainkban.

Érdemes egy pillantást vetni a most indult akciókra is: https://akvakertesz.hu/viewtopic.php?f=7&t=319
 
Ha ma leadom a rendelést, akkor elvileg szerdán érkezik meg a csomag. Megoldható lenne, hogy 11 óra után szállítsátok ki? Mert előtte senki nincs itthon aki átvehetné :|
 
Jig said:
Ha ma leadom a rendelést, akkor elvileg szerdán érkezik meg a csomag. Megoldható lenne, hogy 11 óra után szállítsátok ki? Mert előtte senki nincs itthon aki átvehetné :|

Ha ma leadod a rendelést holnap kapsz egy emailt a csomagszámmal. Ezzel a csomagszámmal lehet keresni a GLS-t, és pontosítani az ilyen dolgokat.
Elviekben megoldható.
 
Most érkezett meg a hétfő esti rendelés.Gyorsak vagytok,és hibátlanok.
Minden doboz ép,minden termék tökéletes állapotban.
Köszönöm.
 
tizizi said:
Nem tervezitek a személyes átvételre vmi kedvezőbb árat kialakítani?

A jelenlegi logisztikai háttérrel nem lehetséges egyenlőre, de amint lehetőségünk lesz megszüntetjük ezt a költséget.
 
Hali GA fiúk!

Azt hiszem számomra most ez a megfelelő totyik :)
A rendelésemet a futár olyan gyorsan hozta, hogy az értesítő e-mailt később olvastam, mint ahogy átvettem volna a csomagot. Kicsit váratlanul is ért a dolog lévén nem volt annyi kp. a tárcámban, mint kellett volna. Szerencsére 3 munkatárs kisegített :D

Egy észrevétel még: az Easy Carbo csomagolása egy kicsit eresztett, amikor kinyitottam a fedő fólia (gyárilag) le volt róla jőve. Nálam nem okozott gondot, de ha valami szériahiba, akkor esetleg más járhat rosszabbul is.
Köszi mindent
 
Köszi a visszajelzést :thumbup:

Amikor beérkeznek a termékek hozzánk, mindig átnézzük őket. A sérült termékek kikerülnek. Folyékony cuccoknál ami kifolyt stb.
Ettől függetlenül sajnos előfordulhat hasonló eset. Részünkről igyekszünk megtenni mindent, hogy a jövőben minimalizáljuk hasonló problémákat.

Sajnos egyébként pont a védőfólia az, amin a legtöbb gyártó spórol mostanság így vagy úgy és ezzel egyre több helyen találkozom. Nem csak akvarisztikában. Rohejes már egy 900 forintos fogkrémnél is ugyanez történik.

Visszatérve az ilyen esetek miatt fordul elő az, hogy ha kicsit meglazul a kupak és nincs helyén a védőfólia, vagy egyáltalán nincs akkor azonnal kifolyik a cucc, esetleg párát kap stb. Egy baromi rossz módszer a gyártóktól, ami ellen sajnos sokmindent nem tehetünk.
 
A gyors házhoz szállítást én is megtapasztaltam, gondot nem okozott.
Az e-mail este érkezett, reggel itt volt a csomag, az e-mail-t én sem olvastam a csomag érkezése előtt, mivel este kilenc körül jött és már nem értem megnézni a leveleket. Gondolom a csomag előbb át lett adva a futárnak.
 
NZoli said:
A gyors házhoz szállítást én is megtapasztaltam, gondot nem okozott.
Az e-mail este érkezett, reggel itt volt a csomag, az e-mail-t én sem olvastam a csomag érkezése előtt, mivel este kilenc körül jött és már nem értem megnézni a leveleket. Gondolom a csomag előbb át lett adva a futárnak.

Hacsak nincs valami raktáron és a rendelést leadtátok délelőtt 11-ig, másnap viszi a futár. ;)
A csomagokat délután felveszi a futár, a csomagszámokat szoktuk nap végén elküldeni, de a GLS feldolgozása nem olyan gyors, így ők csak reggeltől látják a csomagot.

Ha már így szóba került, érdemes a csomagszámot megnézni, mert a GLS-el simán lehet beszélni, hogy nektek melyik időpont a jó a kiszállítás napján. Így ők akkor úgy szervezik az aznapi kiszállításokat. Van amikor még a soffőr telószámát is kiadják akivel a részleteket meg tudjátok beszélni.

:angel:
 
Viszont mindenki nézze át a alaposan csomit, mikor megkapja. Ha a dobozon sérülés van és a csomagban valami sérült, csak abban az esetben tudjuk a GLS nyakába varrni a kárt, ha jegyzőkönyvet vesztek fel (fotó sokat számít). Ellenkező esetben nehézkes a bizonyítás és a kárrendezés. Sajnos volt már rá példa...
Ha sértetlen a külső csomagolás, de a csomin belül találtok sérültet, akkor is fotózzátok le a csomagolást és a sérült cuccot. Úgy küldjetek nekünk mailt az Green Aqua email címre. Így kiszűrhetjük a pongyola csomagolásból adódó károkat is ;)
Ettől függetlenül, GA vevőt kár még nem ért. Ez nálunk alap. :thumbup:
 
Azt hiszem a GA tényleg 100%-ban kitesz magáért ;) Héten jött egy csomag amiben volt 10kg kő mellett egyéb apróságok. Kicsit féltem hogy nehogy a követ martalékává váljanak az apróságok, de teljesen profin volt a csomag összeállítva!!! :thumbup: Mondjuk sajnos volt egy kicsi keveredés a csomag tartalmát illetően, de a csere teljesen korrekt módon lezajlott! csakagreenaqua ;) :thumbup:
 
Labirintkopoltyus said:
Azt hiszem a GA tényleg 100%-ban kitesz magáért ;) Héten jött egy csomag amiben volt 10kg kő mellett egyéb apróságok. Kicsit féltem hogy nehogy a követ martalékává váljanak az apróságok, de teljesen profin volt a csomag összeállítva!!! :thumbup: Mondjuk sajnos volt egy kicsi keveredés a csomag tartalmát illetően, de a csere teljesen korrekt módon lezajlott! csakagreenaqua ;) :thumbup:

Csak hasonló jókat tudok írni 25 liter manado és 5 liter tropica mellé rendeltem üveg dc-t meg difit és minden egyben érkezett meg
és persze mindez 1 nap alatt !!!!

Köszi GA :clap: :clap: :wave:
 
A hirtelen jött monszun kárt tett a netes hálózatban. :evil:
Sem a raktárban, sem a GA bázison nincs net....
A holnapi kiszállítások várhatóan egy napot késnek. :?
 
Félelmetes ez az időjárás, lassan tényleg megérettünk a világvégére..... :? . Itt Egerben is ítéletidő van. Már vagy négyszer purcant ki a munkahelyi adatbázis szoftverünk ma.....
 
GA. Ha személyes átvétellel kérem a csomagot akkor is 2 nap, vagy másnap mehetek érte? (délelőtti rendelésre vonatkozik) Köszi
 
inadsz said:
GA. Ha személyes átvétellel kérem a csomagot akkor is 2 nap, vagy másnap mehetek érte? (délelőtti rendelésre vonatkozik) Köszi

Személyes átvételnél ugyanaz a procedúra. Ha délelőtt (nem délben ;) ) leadod a rendelést, és ha minden termék raktáron van akkor másnap átvehető a cucc. Az átvételről minden esetben értesítő levelet küldünk ami nem azonos az automatikus visszaigazoló emaillel.

Szóval kiszállítás és átvétel esetén is másnap, ha időben adod le a rendelést.


UI: A héten kicsit lassultunk, mert szabik vannak, de max 1 napos késéssel szállítjuk a rendeléseket. Jövőhéttől ismét minden a régiben.
 
viktorlantos said:
inadsz said:
GA. Ha személyes átvétellel kérem a csomagot akkor is 2 nap, vagy másnap mehetek érte? (délelőtti rendelésre vonatkozik) Köszi

Személyes átvételnél ugyanaz a procedúra. Ha délelőtt (nem délben ;) ) leadod a rendelést, és ha minden termék raktáron van akkor másnap átvehető a cucc. Az átvételről minden esetben értesítő levelet küldünk ami nem azonos az automatikus visszaigazoló emaillel.

Szóval kiszállítás és átvétel esetén is másnap, ha időben adod le a rendelést.


UI: A héten kicsit lassultunk, mert szabik vannak, de max 1 napos késéssel szállítjuk a rendeléseket. Jövőhéttől ismét minden a régiben.

:mrgreen: Köszi, akkor marad a szállítás.
 
Back
Oldal tetejére