• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Gyors házhozszállítás vagy személyes átvétel budapesti boltunkban - GREEN AQUA

viktorlantos

Alapító
Admin
Az idei évben raktárbázisunkat és készletünket is duplájára bővítettük! Logisztikai csapatunk és az optimalizált folyamatok segítségével a rendelések többségét már a rendelés másnapján ki tudjuk szállítani futárszolgálattal! Ez jelenleg a rendelések 90%-át jelenti
Ha pedig ennél is sügősebb és személyesen jönnél a megrendelt termékért, boltunkban 1 órán belül átveheted rendelésed, amennyiben a rendelésben lévő termékek készleten vannak!

Folyamatosan optimalizáljuk a kiszállítást, ügyfélszolgálatot és a beszerzéseinket. A fentieket az év végi őrületig egészen biztosan tudjuk tartani. 👍

Növényrendelésekre még mindig igaz, hogy sok esetben megvárjuk az új szállítmányt, ha olyan növények szerepelnek a rendelésben és kedden postázzuk az ügyfeleknek a friss növényeket.
Ezért növényes rendeléseket vasárnap estig adjátok le kérlek.
 
Az este időponját lehetne pontosítani?
Én vasárnap éjszaka szoktam rendelni. Az már késő?
Nem gondoltam, hogy van nálatok éjszakás műszak.

A rendelés feldolgozás adminisztrációs része több műszakban megy.
A fejlesztések miatt bármikor leadhatod a rendelést.

Ilyenkor inkább az lassítja a feldolgozást, ha rendelés módosítást/összevonást kérsz, vagy sikertelen fizetéseket kell orvosolni pl.
Olyan amihez az irodai csapat kell.
 
Back
Oldal tetejére