• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Gift at the end of the day (ajándék a nap végén)

nato said:
Nagyon szép! Nagyon tetszik!
Na most megjött a kedvem elolvasni az egész naplódat. :)
Örülök hogy tetszik!
Jó böngészést, olvasnivaló ugyan nem sok van de, ha kérdésed van csak bátran.
 
Na, végig olvastam, illetve néztem. :)
Szép lett ez az aki. A szűréssel kapcsolatban érdeklődnék, nekem is egy kis akasztós szűrőm van a 17 literes nanomban, de az csak 60 liter/h teljesítményű, ráadásul elég kicsike. Ez a Liberty szűrő milyen szűrőközeget, és leginkább mennyit tartalmaz?
 
nato said:
Na, végig olvastam, illetve néztem. :)
Szép lett ez az aki. A szűréssel kapcsolatban érdeklődnék, nekem is egy kis akasztós szűrőm van a 17 literes nanomban, de az csak 60 liter/h teljesítményű, ráadásul elég kicsike. Ez a Liberty szűrő milyen szűrőközeget, és leginkább mennyit tartalmaz?

Gyárilag szinte semmit szivacs+aktívszenes párna de helypazarló elrendezésben újonnan nem igazán éri meg az árát abból a pénzből már egy használt eheim classicot kapsz, ha csak szivacsot pakolsz bele már jobb szűrésed van. Én tuningolva használtam kitömtem aktívszénnel amit csak mosogattam miután kimerült illetve csak kis részét cseréltem frissre kb havonta.
 
Tomi said:
nato said:
Na, végig olvastam, illetve néztem. :)
Szép lett ez az aki. A szűréssel kapcsolatban érdeklődnék, nekem is egy kis akasztós szűrőm van a 17 literes nanomban, de az csak 60 liter/h teljesítményű, ráadásul elég kicsike. Ez a Liberty szűrő milyen szűrőközeget, és leginkább mennyit tartalmaz?

Gyárilag szinte semmit szivacs+aktívszenes párna de helypazarló elrendezésben újonnan nem igazán éri meg az árát abból a pénzből már egy használt eheim classicot kapsz, ha csak szivacsot pakolsz bele már jobb szűrésed van. Én tuningolva használtam kitömtem aktívszénnel amit csak mosogattam miután kimerült illetve csak kis részét cseréltem frissre kb havonta.

Nekem is hasonló a szűrőközeg, de ha kitöltöm a helyet aktívszénnel, nagyban csökken a teljesítmény is. Belső szűrőt nem nagyon akarok a nanoba... Bár egy szép Eheim... :)
Az aktív szénből milyen fajtát használsz?
 
nato said:
Nekem is hasonló a szűrőközeg, de ha kitöltöm a helyet aktívszénnel, nagyban csökken a teljesítmény is. Belső szűrőt nem nagyon akarok a nanoba... Bár egy szép Eheim... :)
Az aktív szénből milyen fajtát használsz?
A fojtás nálam mondjuk jól jött a kezdeti időkben mivel a 2041 570 l/h tud. Nem emlékszem pontosan a szén márkájára valami R betűs volt resun, rena a doboza már nincs meg régóta.
 
Back
Oldal tetejére