• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Gift at the end of the day (ajándék a nap végén)

Nagyon szép üde aki, érdekes elrendezéssel. Az ecsetalgának nyomj a képébe easy carbot injekciós tűvel és egy hét alatt el fog tűnni. Már ha naponta ismétled. Ha túl sok fényt kap nyáron az aki akkor körbekerítheted egy kartonlappal. Én csináltam a réginél és szerintem nem rossz ötlet. Amikor hazaérsz este akkor meg egy mozdulattal lekapod a karton és akár este 9:00-ig 10:00-ig nézegetheted az akváriumot.
 
Köszi fiuk lányok :D

outro said:
. Ha túl sok fényt kap nyáron az aki akkor körbekerítheted egy kartonlappal. Én csináltam a réginél és szerintem nem rossz ötlet. Amikor hazaérsz este akkor meg egy mozdulattal lekapod a karton és akár este 9:00-ig 10:00-ig nézegetheted az akváriumot.

Hú ez jó ötlet, szerintem hétvégén készítek is egy ilyen paravánt.
 
Ecsetalga Tomi 0-1. Pedig a lustaságomból kifolyólag csak a világítással variáltam, amíg kapja a napfényt az aki addig nem világítok, illetve csináltam egy nagy matát, ilyenkor szűrőpuca és az aljazatból a mulm kilegyezése is játszik, nem csak az üvegeket takarítom. A pontalga tartja magát de mintha ő is visszavonulna.
P3108195.JPG

P3108196.JPG

Plusz egy ráadás kép mert jól sikerült.

P3108199.JPG
 
Szia!
Tetszik az akvárium, de biztos sokan mondták már.:) Említetted, hogy vízkultúrás agyaggolyót tettél az aljzatba. Nem okoz gondot a nagy szemcseméret? Gondolom ezt összekeverted tőzeggel, majd rá a kavics. HA 1-2 mm-es kvarc kavicsot szórok rá, az jó?
 
Köszi!
A golyókat áztasd be előre akkor jóval könnyebben lent marad, a kavics jó lesz.
 
Világítást visszaállítottam, már elég magasan jár a nap nem kap extra fényt az akva, majd ősszel ismét variálhatok.
Kicsit kócos sokbubis esti kép:
P4098360.JPG
 
Nagyon pöpec ez kérem szépen. Szuper öszkép. Irigykedem. A nagy akid miatt is. :) ;)
 
Köszönöm!
Ahogy itt megismertelek, nem kell sokat várni ismét előrukkolsz valami csodával külhonból is, és nekem lesz irigyelni valóm.
 
Pár friss kép a kicsikéről:
P5168418.JPG

P5168420.JPG

P5168421.JPG

P5168423.JPG


Volt egy kis eláztatós baleset, ezért lekerült a fehér karton a háttéröl, de lehet nem is pótlom tetszik így is.
 
Nézegetem a képeket és mint ha tisztább lenne a víz, már akartam is írni, mikor meg láttam hogy nincs a fehér háttér, akkor ez az oka gondolom. :)
Az aki pofás mint mindig.
 
Köszi!
A fényképező gépemnek is jobban tetszik, valahogy háttérrel nem adja annyira vissza, bár még most sem az igazi. ;)
 
monori said:
Mi újság az akival? Egyben van még? Ha igen kérnénk fotót :) .
Kb két hónapja szétszedtem, https://akvakertesz.hu/viewtopic.php?f=12&t=1943. Kicsit nagyobbra cseréltem az üveget, elég pörgős volt a nyár, nem volt sok időm a meló miatt, ezért nem indítottam naplót, sőt kép is csak egy készült róla az indítás után. Ha napló nem is lesz a HACon biztosan nevezek vele. ;)
 
Back
Oldal tetejére