• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Low-tech Garnélás Váza

Újraindítottam, új fajta táptalajjal.
Eddig virágföld volt, most én kevertem ki 3 féle összetevőből: komposzt, agyag(meliorit ásványi trágya, kb mint az aquabasis, csak nem barna hanem inkább fehéres-zöldes), tőzeg.

Kép hamarosan.
 
Újraindítottam, új fajta táptalajjal.
Eddig virágföld volt, most én kevertem ki 3 féle összetevőből: komposzt, agyag(meliorit ásványi trágya, kb mint az aquabasis, csak nem barna hanem inkább fehéres-zöldes), tőzeg.

Kép hamarosan.
Esetleg az arányokat megosztanád velünk?
 
Még nem mutat túl jól, kell neki 1-2 hónap még. Kezdeti alga is akad, ami nem meglepő komposztos indításnál. Az előző verzióban nem rémlik alga az elején sem igazán. Majd elmúlik. A stau meg volt rágva halak által, ebbe mentettem át, azért olyanok az idősebb levelei. A Proserpinaca alakul át.


IMG_20220121_144111.jpg

A glosso kellemesen lepett meg, szépen elindult, az eddigiek alapján lesz belőle gyep.

IMG_20220121_144056.jpg
 
Annyira megorultem a naplodnak! Ez valami fantasztikus! Azt hiszem elhozom anyamtol a gömb akvariumot😍 Annyi kerdesem lenne, hogy a lampa pontosan milyen? Mennyire eros? Akvariumhoz valo vagy sima asztali leddel is megoldhato lenne?

Szerkesztem: a lampas dolog megvan! Akkor csak gratulalok, mert ez egy csoda!
 
Annyira megorultem a naplodnak! Ez valami fantasztikus! Azt hiszem elhozom anyamtol a gömb akvariumot😍 Annyi kerdesem lenne, hogy a lampa pontosan milyen? Mennyire eros? Akvariumhoz valo vagy sima asztali leddel is megoldhato lenne?

Szerkesztem: a lampas dolog megvan! Akkor csak gratulalok, mert ez egy csoda!
Köszi. Örülök ha tetszik amit csinálok. 🙂

Igen, sok infó van a topicban, lassan 2 éve nyitottam, de úgy tűnik nem zárul be egyhamar.
 
Back
Oldal tetejére