• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Low-tech Garnélás Váza

Az akvárium még sokáig működni fog, de a projektet már most nagyon sikeresnek ítélem meg. Lassan 4 hónapja lesz hogy összeraktam, de ilyen kevés karbantartással és agyalással már rég csináltam működő akváriumot. Semmit sem kellett mérnem még ebben, mindent szemre be tudtam állítani, heti 5 perc karbantartással elvan.

Azt hiszem a közeljövőben indítok még hasonlóakat.

20201031_164749.jpg
 
Utoljára módosított:
még annyit fűznék hozzá, hogy amikor úgy döntöttem, hogy belevágok a hobbiba, jó sok pénzt elköltöttem teknikára, holott csak egy egészséges, szép, növényes akváriumot szerettem volna. olyat, mint ez, csak nagyobb méretben...
Viktor, szerinted nagyobb akváriumok esetében is működhet ez az extra low tech megoldás? 😊
 
én a helyedben benevezném a nano kategóriában... nagyon tetszik, gratulálok hozzá! 😊

Köszi. Még ha akarnék is versenyezni, az egyik verseny már lehet nem is lesz megrendezve itthon, a másikról meg bannolva vagyok (nem mintha nevezni akarnék 😀)
De köszönöm az elismerést. 🙂
 
még annyit fűznék hozzá, hogy amikor úgy döntöttem, hogy belevágok a hobbiba, jó sok pénzt elköltöttem teknikára, holott csak egy egészséges, szép, növényes akváriumot szerettem volna. olyat, mint ez, csak nagyobb méretben...
Viktor, szerinted nagyobb akváriumok esetében is működhet ez az extra low tech megoldás? 😊

Saját tapasztalatról (még) nem tudok beszámolni, de hallottam már olyanról akinek ment. Az biztos, hogy az ennyire lowtech üzem már tartalmaz pár buktatót, de egyáltalán nem olyan bonyolult mint amilyennek tűnik.
 
Back
Oldal tetejére