• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Fuego - A csavargó akvárium kistestvére

Az biztos, hogy én fel nem viszem ezt a nagy dögöt pestre :ROFLMAO: Így is lesz elég batyum. Egy külső szűrő, egy akasztós, a kutya, a sok motyó amit anya csomagol, garnélák stb.

Az akvárium mérete 60x40x40-es. Rémes egy méretezés, én nem rajongtam érte túlságosan :rolleyes: Viszont nagy előnye volt az olcsósága :D
Pedig nem rossz az arány, persze attól függ mit akar az ember belőle kihozni. 604030-assal buszoztam a Blaháról a Havannáig, tömött M3 pótlóbusszal megfűszerezve. Az utasok utáltak, mindenféle színű foltot szereztem a végére, és ismét megfogadtam, hogy nem cipekedek többet. De valahogy sosem jön össze a dolog. :D
 
Utoljára módosított:
Pedig nem rossz az arány, persze attól függ mit akar az ember belőle kihozni. 604030-assal buszoztam a Blaháról a Havannáig, tömött M3 pótlóbusszal megfűszerezve. Az utasok utáltak, mindenféle színű foltot szereztem a végére, és ismét megfogadtam, hogy nem cipekedek többet. De valahogy sosem jön össze a dolog. :D
Bevállalós vagy :D A metrópótló már magában is kihívás néha, nem hogy egy ekkora akival...
Én inkább csináltatni fogom a következő üveget. Még mindig szerelmes vagyok az 50 literes méretezésébe, 80x25x25 egy sötét vizes biotóp lebeg a szemem előtt törpesügér párral meg pár szépen irizáló halaccsal :love:
 
Az a 25 magasság nem lesz kicsi? Számold bele a talajt is, nálam is dilemma. :D Én az 50x25x25 vagy 50x30x30-as méretre vagyok rákattanva, azt még elbírná a szűrőm és jó rá a lámpám is. :p De ez még nagyon a jövő zenéje sajnos.
Szerk.: szóval a fórum motor nem szereti a szorzás jelet, ezt is tudjuk. :D
 
Az biztos, hogy én fel nem viszem ezt a nagy dögöt pestre :ROFLMAO: Így is lesz elég batyum. Egy külső szűrő, egy akasztós, a kutya, a sok motyó amit anya csomagol, garnélák stb.

Az akvárium mérete 60x40x40-es. Rémes egy méretezés, én nem rajongtam érte túlságosan :rolleyes: Viszont nagy előnye volt az olcsósága :D
a fent említett cuccok pont beférnek az akváriumba, így már csak azt kéne cipelned :D
 
Az a 25 magasság nem lesz kicsi? Számold bele a talajt is, nálam is dilemma. :D Én az 50x25x25 vagy 50x30x30-as méretre vagyok rákattanva, azt még elbírná a szűrőm és jó rá a lámpám is. :p De ez még nagyon a jövő zenéje sajnos.
Szerk.: szóval a fórum motor nem szereti a szorzás jelet, ezt is tudjuk. :D
Még lehet feltornázom 30-ra, de túl sok ültetett növényt nem tervezek, inkább fára kötözőset, maximum a hátsó szekció kapna vastagabb talajréteget előre meg kerülne homok. Meg persze rengeteg fa, gyökér és ágacska :D
a fent említett cuccok pont beférnek az akváriumba, így már csak azt kéne cipelned :D
Pont eljátszottam a gondolattal, hogy mennyire jól mutatnék a metrón a kutyával az akváriumban :ROFLMAO:
 
Még lehet feltornázom 30-ra, de túl sok ültetett növényt nem tervezek, inkább fára kötözőset, maximum a hátsó szekció kapna vastagabb talajréteget előre meg kerülne homok. Meg persze rengeteg fa, gyökér és ágacska :D

Pont eljátszottam a gondolattal, hogy mennyire jól mutatnék a metrón a kutyával az akváriumban [emoji23]
Pláne beállt aki vízzel feltöltve[emoji16]
 
Az a 25 magasság nem lesz kicsi? Számold bele a talajt is, nálam is dilemma. :D Én az 50x25x25 vagy 50x30x30-as méretre vagyok rákattanva, azt még elbírná a szűrőm és jó rá a lámpám is. [emoji14] De ez még nagyon a jövő zenéje sajnos.
Szerk.: szóval a fórum motor nem szereti a szorzás jelet, ezt is tudjuk. :D
Próbálj meg 2 szorzas jelet egymás mellé tenni, lehet olyan mint a Javascriptben a per, csak akkor értelmezi szövegnek ha 2-t raksz egymás mellé [emoji14]
 
Ilyen képekkel minden napomat indíthatod!;)
Jól mutat a sárga kék kombó, az otok meg mindig cukiskodnak, biztos siker.
Ha lesznek bébi garnélák, a dzsumbiban jól meg tudnak majd bújni. Sasolhatsz, mire megtalálod őket.🧐
 
Ilyen képekkel minden napomat indíthatod!;)
Jól mutat a sárga kék kombó, az otok meg mindig cukiskodnak, biztos siker.
Ha lesznek bébi garnélák, a dzsumbiban jól meg tudnak majd bújni. Sasolhatsz, mire megtalálod őket.🧐
Majd igyekszem több képet felrakni a kedvedért :D
Most került be még egy palacsinta algázó is, ő is egy tündér :)
Kék kicsikből már rengeteg van, viszont nem találkoztam még a kicsi tigrincsekkel akik a múltkor születtek... lehet nem maradtak meg.
Újdonság még, hogy sikerült szert tennem egy adag blue leg poso garnira, pár nap és érkeznek :D
 
Majd igyekszem több képet felrakni a kedvedért :D
Most került be még egy palacsinta algázó is, ő is egy tündér :)
Kék kicsikből már rengeteg van, viszont nem találkoztam még a kicsi tigrincsekkel akik a múltkor születtek... lehet nem maradtak meg.
Újdonság még, hogy sikerült szert tennem egy adag blue leg poso garnira, pár nap és érkeznek :D
Az meg milyen garnéla? [emoji848]
 
Majd igyekszem több képet felrakni a kedvedért :D
Most került be még egy palacsinta algázó is, ő is egy tündér :)
Kék kicsikből már rengeteg van, viszont nem találkoztam még a kicsi tigrincsekkel akik a múltkor születtek... lehet nem maradtak meg.
Újdonság még, hogy sikerült szert tennem egy adag blue leg poso garnira, pár nap és érkeznek :D
Ne káromkodj, hallod-e! Mi az kéklábú poso garnéla? Ha f-fel írtad volna, vágnám, de így lila dunsztom sincs.
De ha valóban az, amit a gugli kidobott, nagyon utállak. :love:
 
Ne káromkodj, hallod-e! Mi az kéklábú poso garnéla? Ha f-fel írtad volna, vágnám, de így lila dunsztom sincs.
De ha valóban az, amit a gugli kidobott, nagyon utállak. :love:
Bocsánat, legközelebb jobban figyelek a mocskos számra 😂
Ha azt a kis átlátszó apróságokat dobta a Google aminek kicsit kék a farka meg a virgácsai akkor igen, afféle.
74870
Természetesen egy eresztésnyi kicsire a vendégem vagy ha életben tudom őket tartani :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
 
Utoljára módosított:
Back
Oldal tetejére