• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Fuego - A csavargó akvárium kistestvére

Nagyon boldogságos és algamentes szülinapot! :)
A fához nem nyúlnék, de kisebb lávát választanék, hogy ne terelje el a fáról a figyelmet, az maradjon az akva csúcsa.
Nagyon szépen köszönöm :) remélem úgy lesz.
Ha haza érek kipróbálom kisebb kővel is. Van mihez nyúlni szerencsére :D
 
Nagyon szépen köszönöm :) remélem úgy lesz.
Ha haza érek kipróbálom kisebb kővel is. Van mihez nyúlni szerencsére :D
Próbálkozni csak a kutyák szoktak:D te hazamész és megcsinálod;)
Csak egy dologra figyelj, hogy Kozel legyen a kitervelt látványhoz:D
 
No, de hová lett közben a Kozel?
Nekem a jobb oldali lávakő szúrja csak a szemem. A hátsók csak a helyet foglalják és kevesebb víz fér be miattuk, de maradjanak, ámen. Viszont az elülsőt vagy fektesd el, vagy zúzd apróbbra, vagy vedd ki, vagy csináld, ahogy neked a legjobban tetszik! Amúgy remek!
 
Sziasztok :)
Fejlődés van kilátásban szűrés terén. Nagybátyám kint él angliában, és természetesen ráállítottam az akvarisztikai cuccok figyelgetésére.
Bele is botlott egy 2026-os Eheim Professionel 2-es szűrőbe amit gyorsan meg is vett potom 3000 forintért :D
Szóval mihelyst megérkezik hozzám és sikerül hadrendbe állítanom, le is cserélem az öreg szerelemszűrőmet...
Végre nekem is lesz eheim cuccom :love:
Igaz képek alapján ereszt a fejtömítés de hát nem mai darab, ha nem elég a szilikon majd kap egy újat. A ga-ban simán beszerezhető még hozzá alkatrész ahogy látom.
Valakinek esetleg van valami tapasztalata ezekkel a szűrőkkel? Mi a hibaforrásuk? Mire figyeljek fokozottan?
 
És tényleg láttam a Fuegot is, csak lehet, hogy elhomályosította az emléket a kistesó.
Szuper kis scape mindkettő! Várom a kockánál a növényesített végleges verziót!
 
Back
Oldal tetejére