• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Exploring the Unknown

Érdekes hatása van tükröződés nélkül,de talán egy hajszállal inkább a fólia nélküli verzióra szavaznék.;)
A rózsákat gondolom,lehetetlenség lenne kivadászni belőle egy fotó erejéig?:LOL:
 
Tudom ez olyan mintha tőrt döfnék, de az előző fotó jobb volt. Azzal a színhőmérséklettel azokkal a tükröződésekkel. Meg volt a varázsa. Nem tudsz egy olyat fotózni róla?
 
Érdekes hatása van tükröződés nélkül,de talán egy hajszállal inkább a fólia nélküli verzióra szavaznék.;)
A rózsákat gondolom,lehetetlenség lenne kivadászni belőle egy fotó erejéig?:LOL:
esélytelen sajnos, megpróbáltam, aztán úgy döntöttem, ilyen formában akarom versenyre fotózni még az akváriumot, nem összedöntve
 
Tudom ez olyan mintha tőrt döfnék, de az előző fotó jobb volt. Azzal a színhőmérséklettel azokkal a tükröződésekkel. Meg volt a varázsa. Nem tudsz egy olyat fotózni róla?
én is érzem sajnos amúgy. valamelyik nap lövök még egyet, de ma már nem bírom rászánni magam. még azt nem döntöttem el, hogy melyik mélységélesség mutat jobban
 
Ha pont ugyanolyat tudnál az tökéletes. Csak ne felejts el sima álló felszínes verziót is csinálni. Lehet az lesz jó hozzá. Nekem az új fotón már sok a hullámzás is. Valami finom felszín fújás elég lenne. Épp csak hogy megtörje a tükörképet.
 
A tanácsokat megfogadva ma ismét elcsattant pár kép. Befóliáztam az oldalüvegeket, hogy ne tükröződjenek, de egyelőre nem tudom eldönteni, hogy jobb-e így.

_MG_4609.jpg

Tiszteletem! :) Zseniális az akvárium! Viszont nem jó a fólia szerintem, mert egyszerűen szólva nekem olyan mű lett tőle az egész hatás...
 
Nekem sem annyira bejövős ez a fólia dolog. A színek jók, de a vaku fénye szerintem túl direkt és elég alulról is fotóztad. Nekem bejön a #109-es hsz-ben levő fotó is vágva, de talán a #113-as az igazi.
 
Na jólvan, fólia elengedve. Nekem túl sűrűnek tűnt a fólia előtti utolsó kép, ezért gondoltam rá, de így valóban kicsit steril lett a dolog. A következő napokban újralövöm, mindkét szögből aztán abból már ki kell kerülnie a végső versenyfotónak.
 
Nem az algára meg a koszra gondoltam, hanem arra ami mégis meg fogja benne az embert amikor keresgél a naplók között.
Csinál az ember 100 képet mégis talán 10 van amire azt mondja na ez jó és sokszor nem tudja megmondani miért.(n)
Azt válaszd majd ami neked tetszik.:)
 
Nem az algára meg a koszra gondoltam, hanem arra ami mégis meg fogja benne az embert amikor keresgél a naplók között.
Csinál az ember 100 képet mégis talán 10 van amire azt mondja na ez jó és sokszor nem tudja megmondani miért.(n)
Azt válaszd majd ami neked tetszik.:)
értem én, csak viccelek :) meglátjuk, mi lesz a befutó, de még nincs kizárva a távoli fotó, mint pl a 104 volt
 
Helyzetjelentés - 112. nap

Közel négy hónapos az akva és kész a versenyfotó. Ennyi, innen nincs tovább, inkább ne is tanácsoljatok, ha jön még valami ötlet ;) Halak sajnos semmiféle terelésre nem reagálnak már, se fehér papír, se integetés, de még a kopogás se működik, immunisak minden külső jelre, így ez lett a legjobb kép.

Most már csak azon kell küzdenem, hogy a versenyállapot elérése után is legyen bennem motiváció a vízcserék tartására :D Bár most kimaradt egy hét, mégse nagyon jött alga, úgyhogy kicsit beállt a rendszer.

_MG_4664.jpg
 
Bár most kimaradt egy hét, mégse nagyon jött alga, úgyhogy kicsit beállt a rendszer.

Hát ez az... elhitetjük magunkkal, hogy nincs semmi gond, ha kimarad. Jövőhéten is ki fog. És még néhányszor. Szedd össze magad! :) Még a végén jobb helye lesz a kis szemforgatónak mint a halaknak :)

A fotó szerintem rendben van. Jó hogy visszatértél erre a formátumra. A halak meg.... majd legközelebb. :)
 
Hát ez az... elhitetjük magunkkal, hogy nincs semmi gond, ha kimarad. Jövőhéten is ki fog. És még néhányszor. Szedd össze magad! :) Még a végén jobb helye lesz a kis szemforgatónak mint a halaknak :)

A fotó szerintem rendben van. Jó hogy visszatértél erre a formátumra. A halak meg.... majd legközelebb. :)
nekem te ne! milyen gyakran cseréled a vizet a versenyfotó óta otthon? :D
 
nekem te ne! milyen gyakran cseréled a vizet a versenyfotó óta otthon? :D

Építési területté nyilvánítottam az akváriumot :) Bár amennyit párolog amióta venti megy az kb heti 15%

Válaszút előtt állok. Nagy akvárium új bútor, új világítás, vagy csak egy szimpla rescape. Dilemma :)
 
Back
Oldal tetejére