• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Evelin

Én az 1. -re szavazok csak ragasszátok majd le a fókát nehogy felússzon :ROFLMAO:
Komolyabban nem lesz ez rossz de valahogy ahhoz a háttérhez vastagabb fát tennék mintha onnan futna le folytatásban és lehet hogy pont ellenkezőleg
raknám a fákat a lejtéssel párhuzamosan,a hátteret ha már maradt meg befuttatnám itt ott ragasztott mohával úgy még jól is fog mutatni.:)
 
Bakker, Laci, tudtam hogy ismerlek és beugrott a nickneved is, de hogy nem tudtam abban a pörgésben összerakni a dolgokat. :oops: Azért remélem tudtam segíteni. :)
 
Bakker, Laci, tudtam hogy ismerlek és beugrott a nickneved is, de hogy nem tudtam abban a pörgésben összerakni a dolgokat. :oops: Azért remélem tudtam segíteni. :)
Semmi gond .Persze hogy tudtál ,és köszönöm is szépen mégegyszer;)
 
A berendezés előtt feltétlen ragaszd/tömitsd el a hátteret mert a mögé bejutó víz(pangó) és esetleg beszoruló és ott elpusztult állatkák nemkívánatos vízparamétereket produkálhat!!!
sajna az elején én is megszívtam a kiskertel
 
Start elnapolva holnapig ,mert ahhoz tegnap ki kellett volna szilóznom ,de már nem volt akarásom hozzá.Most fogom kihúzni,ugyhogy holnap a kiscsajjal rendezek egy Scaper's day-t itthol;):)
 
Na megvagyunk vele,már tisztul a víz.Már csak a lámpát kellene véglegesítenem felette.A kis belső szűrőt le kellene cserélnem,de nem tudom mit tegyek .Egy akasztóssal járnák e jobban vagy egy kicsi külső szűrővel.Tanácsaitokat elfogadom szívesen,sőt ha van valakinek konkrét elképzelése a szűréssel kapcsolatban ,az ne tartsa magába.Hajlandó lennék venni is egy kisebb külsőt(használtat is ),ha nem lenne nagy anyagi ráfordítás.:);)Ennél az akváriumnál azért nem szeretnék túlzásokba esni:facepalm:
 
+ 1 a külsőre,ez már az a méret,elég sokan hirdettek mostanában itt a fórumon használtan.
Csak otthon mond majd azt hogy ingyen odaadta valaki mert neki már nem kellett :D
 
Mondanám hogy savazzatok nyugodtan ,de véleményem szerint nem kell túlbonyolítani a leányzó első akváriumát.Tökéletesen jó lesz neki ez így tanulóakváriumnak.
Ha véletlenül elkerülné a figyelmem egy-két eladó kisebb külső szűrő nyugodtan írjátok be ide ha láttok.Köszi;):)
 
Én savazok :
De jó lett (y)
Nem is tűnik fel a háttér annyira jó ez a teraszos elrendezés,a leányzó meg Amano videókból tanulta az ültetést szuper,csak így tovább (y)
 
Back
Oldal tetejére