• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Evelin

Csakhogy legyen egy ellenvélemény, én nem biztos, hogy kidobnám a hátteret, ha találnék olyan követ, ami színben passzol hozzá. Előre lehetne hozni a sziklás témát a kövek segítségével, hogy ne csak egy fal legyen. A sziklákat sokan majdnem a plafonig pakolják, nektek meg már megvan. Csak 3D-síteni kéne. Sok moha és esetleg egy nagyobb vízszintes "uszadék" fa, amire lehetne ültetni, kötözni. Olyan köves-homokos folyómedres fíling...
Ami hozzá illene az a seiyru ,mert szürkés,de olyan kövem nincs .Fakő és lávakő a felhozatal itthol ,meg red moor fák.Talán ha kikerülne annyiból egyszerűbb lenne ,hogy nem kellene a háttérhez idomulni,lehetne egész más is a scape.Viszont ahogy mondod Lali,van ebben is bőven lehetőség;):)
Jövő hétre ki kell találjam a csajszival a végleges verziót(y)
 
Üveget lepucoltam ,de a háttér eléggé masszívan be lett ragasztva annak idején.Nem tudom ki sikerülne e venni ugy hogy ne csesszem össze az üveget.Azon töprengek ,hogy mégiscsak benne marad.Viszont vannak rések a hab meg az üveg között,ahol már régebben is bejutottak a garnélák ,halak a háttér mögé.Gondoltam kinyomom átlátszó szilikonnal ,de csak szaniter szilóm van itthol.Jó lehet hozzá ez is ,vagy vegyek egy direkt akvárium ragasztásához való szilikont??
 
Na mit mondtok?????Sima szaniter sziló is jó a tömítéshez,vagy inkább vegyek akváriumragasztó szilikont???
 
Na mit mondtok?????Sima szaniter sziló is jó a tömítéshez,vagy inkább vegyek akváriumragasztó szilikont???
En ugyan nem ragasztottam meg remelem nem is kell,de szerintem az akvarisztikai szilikon a tuti mert a szaniteresbol nem tudom kioldothat e valami,kesobb meg mar nem tudod visszacsinalni,ugy hogy jobb ha most erre a celra megfelelot veszel.
Aszt hiszem van ilyen topik akvarium ragasztas neven vagy hasonlo,azt erdemes atporgetned [emoji6]
 
En ugyan nem ragasztottam meg remelem nem is kell,de szerintem az akvarisztikai szilikon a tuti mert a szaniteresbol nem tudom kioldothat e valami,kesobb meg mar nem tudod visszacsinalni,ugy hogy jobb ha most erre a celra megfelelot veszel.
Aszt hiszem van ilyen topik akvarium ragasztas neven vagy hasonlo,azt erdemes atporgetned [emoji6]
Franc ebbe az internetbe:mad:beírom a keresőbe hogy szilikon fajták,erre mit dob ki?????
A mellimplantátum fajtái:facepalm::rage::rage::rage::rage:
 
Akkor is ha csak ki szeretném tömíteni a háttér és az üveg közti rést????Nem ragasztani szeretnék.nem akarom ,hogy bemenjen a víz a háttér mögé,mert döglött már be oda állat nem is egyszer.ezért szeretném kitömíteni
 
No,ma este összedobtuk naggyából a scape-et,most örlődünk ,hogy megmutassuk e vagy inkább legyen meglepetés:facepalm::)
 
@Dukenukem itt a kért kép.;)....igaz mielőtt akvárium lenne belőle, a kisebbik lányom állatkertet csinált :)
DSC03180 by Evereka, on Flickr
Na még az nem dőlt el ,hogy követ tegyek e bele,esetleg maradjon csak simán fás.Ezt a teraszos elrendezést már régóta meg szerettem volna csinálni.Ezek a red moor-ok meg pont jók erre.
Ha kő nem is kerülne bele a felső szintre van egy kisebb red moor-om még.
DSC03181 by Evereka, on Flickr
 
Back
Oldal tetejére