• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Élet, és munka. Avagy amikor nem nyakig az akváriumban vagyunk.

Szuper lehet!!! Én nem merem kipróbálni mert félek hogy én is szerzek még egy hobbit.
Hol volt a start?
Igen, eléggé addiktív :)
A kép a Hármashatár-hegyen készült, a videó pedig Lijakon és Bassano del Grappaban. Sajnos pont a legmagasabb starthelyről nincs felvétel, mert elbénáztuk és nem vittük a kamerát, pedig 1500 méter körülről indultunk.
 
Igen, eléggé addiktív :)
A kép a Hármashatár-hegyen készült, a videó pedig Lijakon és Bassano del Grappaban. Sajnos pont a legmagasabb starthelyről nincs felvétel, mert elbénáztuk és nem vittük a kamerát, pedig 1500 méter körülről indultunk.
Ausztriában a Hochewand-on szoktam gyönyörködni a rengeteg siklóernyősben, persze csak a földről, illetve a fal tetejéről. Hogyan nem ütköztök össze???
 
Ausztriában a Hochewand-on szoktam gyönyörködni a rengeteg siklóernyősben, persze csak a földről, illetve a fal tetejéről. Hogyan nem ütköztök össze???
Lentről ijesztőnek tűnik meg káosznak, de itt is ugyanúgy vannak szabályok, mint pl. az autóvezetésnél a KRESZ. Ezeket ha betartják, elég kicsi a valószínűsége a balesetnek. Persze mindenhol vannak olyanok (szintén mint a közlekedésben is látjuk), akiket érdemes elkerülni. ;) Egyébként a levegőben nincsenek olyan közel egymáshoz az ernyők, mint ahogy lentről nézve tűnik.
 
Utoljára módosított:
Nagyon király érzés, igen. Van egy fejkamerás felvétel, nem kell profi utómunkára számítani, remeg is a kép, de talán látszik rajta a lényeg :)
1:15-nél azt hittem, hogy nem tudsz megállni és beszállsz a bokrosba, aztán pár másodperc múlva láttam, hogy néhány lépés a földön, pacsi a haveroknak, és repülsz tovább, nagyon tetszett!
Milyen zene megy a videó első felében?
 
1:15-nél azt hittem, hogy nem tudsz megállni és beszállsz a bokrosba, aztán pár másodperc múlva láttam, hogy néhány lépés a földön, pacsi a haveroknak, és repülsz tovább, nagyon tetszett!
Milyen zene megy a videó első felében?
A zene a youtube audio library-ból van: Silent partner - Parasail
Van egy új videó is az egyik startról :sorry:
 
Sziasztok, hobbik terén lehet tudnék egy újat mutatni számotokra. Engem rendkívül kikapcsol!
 

Attachments

  • IMG_0056.JPG
    IMG_0056.JPG
    355.3 KB · Megtekintések: 4
  • IMG_0057.JPG
    IMG_0057.JPG
    398.3 KB · Megtekintések: 4
  • IMG_0058.JPG
    IMG_0058.JPG
    260.5 KB · Megtekintések: 3
  • IMG_0087.JPG
    IMG_0087.JPG
    344.8 KB · Megtekintések: 3
  • IMG_0123.JPG
    IMG_0123.JPG
    244.2 KB · Megtekintések: 4
Jajj. En is szeretem. Van egy 3000db-os felkesz görög tajkepem. Lassan, de csak csak kesz lesz.:)

Ők "csak" 1000 darabosak. Mennek, keretbe és a falra, jelenleg a star wars VIII. puzzle a kikapcsolódásom forrása, nagyon jót tud tenni. Kreativitást serkenti, de szerintem a hardscape építőknek nem kell bemutatni mi a kreatív elfoglaltság. :)) ( Már arra is gondoltam, hogy bérpuzzle rakónak állok. :DD )
 
Back
Oldal tetejére