• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Élet, és munka. Avagy amikor nem nyakig az akváriumban vagyunk.

Tehát szakmailag az én munkám, röviden épületgépész. Az évek során, sok mindent tanultam más szakmákból is, mint burkolás , kartonozás stb. Annyira nem részletezem mert túl hosszú lenne.
View attachment 44305 View attachment 44306 View attachment 44307 View attachment 44308 View attachment 44309 View attachment 44310 View attachment 44311 View attachment 44312
ha ezt hamarabb tudom, kedvesebb lettem volna mikor találkozunk... lehet egy-két éven belül szükségem lesz a szakértelmedre :D
Jók a makettjeid is! Csoda hogy van időd néha dolgozni is ;)
Még középsuliban maketteztem néhány évig, néhány diorámáig jutottam de közel sem úgy csináltam mint te.
Valami durva hardscape-et építhetnél akváriumba is...
 
Ha nem az akváriumban túrunk, akkor van hogy Marsot terraformálunk. :) Ebben is van növényes vonal, hiszen mohákat, növényeket kell ültetni, állatokat (halakat is lehet külön) kell tenyészteni, hogy sikeres legyen a folyamat.
Ketten (és egyedül!) is játszható, játékonként kb. 2-4 órás szokott lenni, jó kis időtöltés (és lehet akár szemétkedni is a többi játékossal). :devil:
IMG_20171229_201100.jpg
 
Ebbe a csodába ma futottam bele. Nem tudom milyen telepítő csapatnak sikerült ezt a csodát elkövetni, de ha én ilyen munkát adnék ki a kezemből nem lenne sok munkám[emoji23]3130076c7b86e8a7a6f47e00b74c5773.jpg

Tapatalkkal küldve az én 6039Y eszközömről
 
Ebbe a csodába ma futottam bele. Nem tudom milyen telepítő csapatnak sikerült ezt a csodát elkövetni, de ha én ilyen munkát adnék ki a kezemből nem lenne sok munkám[emoji23]View attachment 46438

Tapatalkkal küldve az én 6039Y eszközömről
szerintem akkor lenne igazán sok munkád, mert mehetnél vissza mindig javítani :D
De legalább van piros drót, hogy tudjuk mit kell elvágni ha baj van ;)
 
szerintem akkor lenne igazán sok munkád, mert mehetnél vissza mindig javítani :D
De legalább van piros drót, hogy tudjuk mit kell elvágni ha baj van ;)
Jaja[emoji16]
A piros drót meg nem is drót hanem szál optika[emoji1] szépen van az is elrendezve[emoji16]meg úgy általában az az egész szekrény [emoji1]

Tapatalkkal küldve az én 6039Y eszközömről
 
Jaja[emoji16]
A piros drót meg nem is drót hanem szál optika[emoji1] szépen van az is elrendezve[emoji16]meg úgy általában az az egész szekrény [emoji1]

Tapatalkkal küldve az én 6039Y eszközömről
na jó, ha hétvégén itthon leszek és eszembe jut, lefényképezem a házam előtti villanyoszlopot.
Majd meghallgatom a szakértői véleményed a kábelesek rendezett munkájáról... lassan nincs kilátás a kábelektől.
 
Tetszik ez a topik; most láttam, hogy van ilyen is (y)

Szeretném én is bemutatni --magamhoz mérten igyekszem röviden-- a munkámat és szabadidős tevékenységeimet az akváriumon túl.
Vadgazda végzősből lettem 2 évig kézbesítő a Magyar Postánál a II. kerületben (Fillér utca felső szakasz~Hermann Ottó u. és környékük); majd immáron 2,5 éve leszámoló és értékkiosztó formájában keresem kenyerem (lényegében ellenőrzöm a kézbesítők tárgynapi munkáját (és próbálok nem beleőrülni) ill. én adom át a külföldről rendelt küldeményeket a kézbesítőknek kézbesítésre).

Amikor nem vagyok nyakig a wasserben, akkor nevelgetem-gondozom itthon a mini állatkertemet --macskák, papagájok, csincsilla--; gondozom a balkon kertemet --paradicsomok, paprikák, céklák, spenótok, hagymák-- ill. kaktusz gyűjteményemet. Szeretek gobelint hímezni (mindig megbámulnak a vonaton vele), álomfogókat készíteni, rajzolni (mostanában ritkán teszem sajnos), karc képeket csinálni. Kezdő természetfotós tanfolyamom hozományaként szeretek fotózni is. 4 éven át rendszeresen íjászkodtam a magam örömére (most pihen a szekrényen az íjam, már túl régóta :( ). Szűk baráti társasággal a Blizzard játékaival játszok; a WoW-al aktívan a mai napig is ha időm engedi. És megszállottan ápolom-bővítem könyvgyűjteményemet főképp a fantasy tekintetében ^^

Postai munkahelyi képet sajnos nem közölhetek (titoktartási kötelezettség---meh); azonban kolléganőm szülinapi tortája jól jellemzi a postai élet viszontagságait :D kezbesito.jpg
 
Ha már rátaláltam erre a topikra és bele is szemeteltem:cigar: akkor már leírom, az eredeti szakmám bútorasztalos ezt sokáig nem űztem mivel családi vállalkozásban ruházati kereskedelemmel foglalkoztam, aztán most villanyszerelés a fő profil plusz napelem telepítés. Erről van egy kép amit meg is tudok osztani.
IMG_0778.JPG
 
Ha már rátaláltam erre a topikra és bele is szemeteltem:cigar: akkor már leírom, az eredeti szakmám bútorasztalos ezt sokáig nem űztem mivel családi vállalkozásban ruházati kereskedelemmel foglalkoztam, aztán most villanyszerelés a fő profil plusz napelem telepítés. Erről van egy kép amit meg is tudok osztani.
View attachment 52518
Nah. Hat Te vagy az en emberem. Jossz videkre is telepiteni?
 
Ha már rátaláltam erre a topikra és bele is szemeteltem:cigar: akkor már leírom, az eredeti szakmám bútorasztalos ezt sokáig nem űztem mivel családi vállalkozásban ruházati kereskedelemmel foglalkoztam, aztán most villanyszerelés a fő profil plusz napelem telepítés. Erről van egy kép amit meg is tudok osztani.
View attachment 52518

Csak sütne már végre a Nap! Ezt esetleg el tudnád intézni?:whistle:
 
Back
Oldal tetejére