• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Egyéb kérdések, kérések 2. (GreenAqua)

Sziasztok!
Akvàriumok csak azok kaphatòak, amik a webshopban is vannak?
Vagy lehet nàlatok egyedi méretet rendelni?
Pl.: 36x30x30 vagy 40x30x30 cm, optiwhite üvegből?

Bármilyen egyedi méretben gyártunk, amit az üveg enged.
Dobj egy emailt az info kukacra és a srácok küldenek ajánlatot róla.

Ilyen kis méretben talán GLS-el is elmegy a csomag.
 
Sziasztok!
Az odyssea dual pro 2x24 wattos lámpába a gyári plant cső helyett az eheim plant cső jobb lenne? Vagy inkább másik cső kellene?
Előre is köszönöm a segítséget [emoji4]

Tapatalkkal küldve az én VTR-L09 eszközömről
 
Sziasztok!
Az odyssea dual pro 2x24 wattos lámpába a gyári plant cső helyett az eheim plant cső jobb lenne? Vagy inkább másik cső kellene?
Előre is köszönöm a segítséget [emoji4]

Tapatalkkal küldve az én VTR-L09 eszközömről
Jobb. A daylightot is erdemes eheimre vagy sylvaniara cserelni.
 
Bármilyen egyedi méretben gyártunk, amit az üveg enged.
Dobj egy emailt az info kukacra és a srácok küldenek ajánlatot róla.

Ilyen kis méretben talán GLS-el is elmegy a csomag.
Sziasztok!

Csak érdeklődöm, hogy az info@...ra megkaptátok az email-t, amit küldtem?
Vagy csak még elfoglaltak a srácok, még nem kaptam választ.
Köszi!
 
Sziasztok!

Csak érdeklődöm, hogy az info@...ra megkaptátok az email-t, amit küldtem?
Vagy csak még elfoglaltak a srácok, még nem kaptam választ.
Köszi!
Megkaptuk, mar be is kertem az arat, csak meg nem jott meg. Szerintem hetfon tudunk ajanlatot adni.
 
Ennek ugyanaz lesz az oka, mint az Odyssea lampaknak. Atenged az idokapcsolo és ennyi elég hogy halvanyan világítson. Egy két polusú idokapcsolo megoldja.
A konnektorba dugva is. Meg idokapcsoloba dugva is. De hetfon beviszem a GA-ba.
 
??? Trefalsz?
... már miért tréfálnék? :)
Lehet, hogy a kapcsoló épp a nullát szakítja, nem pedig a fázist, ezért a lámpán átfolyhat némi áram. Ha megfordítod a konnektorban a dugvillát, akkor cserélődik a fázis és a nulla helye, így már esetleg a fázist szakítod meg. De persze ez csak egy tipp. Ha jól tudom, ugyanez a szitu az Odyssea csöves lámpáinál is, ahogyan Dani is írja. Illetve nálunk otthon van szintén egy ilyen fürdőszobai lámpa, ami ha lekapcsolod, akkor is világít halványan, ott is az lesz a megoldás, hogy fordítva kell bekötni.
 
... már miért tréfálnék? :)
Lehet, hogy a kapcsoló épp a nullát szakítja, nem pedig a fázist, ezért a lámpán átfolyhat némi áram. Ha megfordítod a konnektorban a dugvillát, akkor cserélődik a fázis és a nulla helye, így már esetleg a fázist szakítod meg. De persze ez csak egy tipp. Ha jól tudom, ugyanez a szitu az Odyssea csöves lámpáinál is, ahogyan Dani is írja. Illetve nálunk otthon van szintén egy ilyen fürdőszobai lámpa, ami ha lekapcsolod, akkor is világít halványan, ott is az lesz a megoldás, hogy fordítva kell bekötni.
ugyan ez a szitu Ati csöves lámpáival!;)
 
Back
Oldal tetejére