• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Egyéb kérdések, kérések 2. (GreenAqua)

Sziasztok!

UV sterilizátorhoz szeretnék kérni tőletek segítséget.
96 literes akváriumom van. Eheim 2075 szűrő. Ehhez hány w-os készüléket kellene vásárolnom? :)
köszönöm
 
https://www.greenaqua.hu/hu/eheim-reeflex-uv-500.html

Ez rámegy a jelenlegi 16/22-es csatlakozásra és kevésbé kell visszafogni a szűrőt amikor használod.
gondolom az szűrőből kiáramló vizet kell sterilizálni vele, ez az ág viszont nekem szűkítve van. bár lehet hosszabbra hagyni a vastagabb csövet.
köszönöm

illetve még egy kérdés:
Amazonia Light-ből 9L-es nincsen véletlenül készleten elfekvőben? Shopban elfogyott, de hátha van :)
köszi
 
gondolom az szűrőből kiáramló vizet kell sterilizálni vele, ez az ág viszont nekem szűkítve van. bár lehet hosszabbra hagyni a vastagabb csövet.
köszönöm

A szűkítés egy dolog. De a kis UV 400lph mellett dolgozik. Ennek felével megy a csírátlanítás. Ezért javasoltam a nagyobb méretet.

Amazonia Light-ből 9L-es nincsen véletlenül készleten elfekvőben? Shopban elfogyott, de hátha van

Rakin nincs. De azt hiszem holnap kapjuk meg a konténert a vámról. Szóval a hét vége felé már lesz.
 
A másik megoldás, hogy két "T" idom és egy szimpla csap segítségével külön szabályozható ágat csinálsz neki, így ezen az ágon elérhető az UV szűrőnek optimális lassú áramlás, összességében viszont nem csökken az áramlásod.
 
A szűkítés egy dolog. De a kis UV 400lph mellett dolgozik. Ennek felével megy a csírátlanítás. Ezért javasoltam a nagyobb méretet.



Rakin nincs. De azt hiszem holnap kapjuk meg a konténert a vámról. Szóval a hét vége felé már lesz.
A másik megoldás, hogy két "T" idom és egy szimpla csap segítségével külön szabályozható ágat csinálsz neki, így ezen az ágon elérhető az UV szűrőnek optimális lassú áramlás, összességében viszont nem csökken az áramlásod.

köszönöm nektek a választ!
@viktorlantos a boltban van olyan akvárium ami alatt non-stop megy az UV?
 
Sziasztok!
Érdeklődnék, Ada agua gravel S 6kg-os is lesz a most érkező pakkban? Ha igen, mikortól lenne rendelhető a weben?

Köszi
Péter


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
 
Ez jön:
106-5011 Aqua Gravel S (8kg.)

Elnézést benéztem a súlyt. Termeszetesen a nyolc kg-osra gondoltam én is.
Szuper akkor ha érkezik ;)
Mi esélyt látsz arra Viktor, hogy ez a héten, vagy legkésőbb jövő hét hétfőn rendelhető is legyen?


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
 
Elnézést benéztem a súlyt. Termeszetesen a nyolc kg-osra gondoltam én is.
Szuper akkor ha érkezik ;)
Mi esélyt látsz arra Viktor, hogy ez a héten, vagy legkésőbb jövő hét hétfőn rendelhető is legyen?


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével

Holnap rakják le nálunk a szállítmányt a külső raktárban. Kb 14-15 raklap motyó. Szét kell bontanunk.
Néhány nap. Max jövőhét eleje.
 
ADA termékeket a neten valószínűleg visszakapcsoljuk ma-holnap, rendeléseket már lehet majd leadni. Kiszállítás legkorábban jövő hétfőn kezdődik belőle.
 
Van nalatok Zseles Fissidens? Ha nincs, es rendelek racsosat akkor az kibir egy napot egy nedves zsacskoban, mig hazarepulok vele?
 
Back
Oldal tetejére