• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Egyéb kérdések, kérések 2. (GreenAqua)

Köszi nekem csak addig kell amíg nem tudom cserélni vagy tölteni a palackot.
Mert hát mindig akkor fogy ki amikor ugye nincs lehetőség egyikre se![emoji16][emoji16]

Tapatalkkal küldve az én VTR-L09 eszközömről

Nem igazán erre találták ki. Pár napra pótolni meg nem éri meg.
 
Sziasztok!
Érdeklődnék, hogy ADA mineral 300ml-est a shop azt írja nincs készleten. Mikor várható? Kellene vennem egy szettet mert kifogyóban az összes (iron, brighty k, mineral, nitrogen).
 
Sziasztok!
Érdeklődnék, hogy ADA mineral 300ml-est a shop azt írja nincs készleten. Mikor várható? Kellene vennem egy szettet mert kifogyóban az összes (iron, brighty k, mineral, nitrogen).

Február végén érkezik az ADA szállítmány
 
Srácok, ha a tegnapi rendelésemért pénteken megyek, az belefér? Sajnos ma nem sikerült eljutni hozzátok.
 
Bocs fiúk, ezt is el kell mondani...

https://www.greenaqua.hu/hu/oxyturbo-1-3-eloszto-tuszeleppel-visszafolyasgatloval.html

mondtátok hogy milyen finoman állítható, hát, két napja tesztelgetem és egyáltalán nem tetszik.

Az egy dolog hogy a tűszelepek teljesen zárt, tökig húzott állásban is átengednek olyan 1 bubi/2-3 secet, de ami még zavaróbb, hogy nem éppen finoman állítható a szelep. Nekem alacsony bubiszám kell, és meg kell mondjam nagyon nehéz finoman szabályozni. Ha nem lenne az Aqua Medic reduktornak ami előtte van brutál jó tűszelepe, nagy bajban lennék. :(

16.000-ért többet vártam, bocsi. :(
 
Bocs fiúk, ezt is el kell mondani...

https://www.greenaqua.hu/hu/oxyturbo-1-3-eloszto-tuszeleppel-visszafolyasgatloval.html

mondtátok hogy milyen finoman állítható, hát, két napja tesztelgetem és egyáltalán nem tetszik.

Az egy dolog hogy a tűszelepek teljesen zárt, tökig húzott állásban is átengednek olyan 1 bubi/2-3 secet, de ami még zavaróbb, hogy nem éppen finoman állítható a szelep. Nekem alacsony bubiszám kell, és meg kell mondjam nagyon nehéz finoman szabályozni.

16.000-ért többet vártam, bocsi. :(

A tuszelepek nem elzarasra vannak kitalalva, hanem szabalyozasra. A szelep elviekben ugyanaz mint az oxyturbo reduktoron amit nagyon szeretunk. Ha valami nem ok legkozelebb hozd be es megnezzuk.
 
Üdv.
Mennyire erőltetitek a növénypostázást mostanában srácok????
Riccardia kibírna egy elsőbbségis ,egynapos postai utat szerintetek????
Köszi
 
Bocs fiúk, ezt is el kell mondani...

https://www.greenaqua.hu/hu/oxyturbo-1-3-eloszto-tuszeleppel-visszafolyasgatloval.html

mondtátok hogy milyen finoman állítható, hát, két napja tesztelgetem és egyáltalán nem tetszik.

Az egy dolog hogy a tűszelepek teljesen zárt, tökig húzott állásban is átengednek olyan 1 bubi/2-3 secet, de ami még zavaróbb, hogy nem éppen finoman állítható a szelep. Nekem alacsony bubiszám kell, és meg kell mondjam nagyon nehéz finoman szabályozni. Ha nem lenne az Aqua Medic reduktornak ami előtte van brutál jó tűszelepe, nagy bajban lennék. :(

16.000-ért többet vártam, bocsi. :(
Szia!
Bocsánat, hogy kéretlenül beleszólok, (tán' nem is ide való), de szerintem a rendszert nem igazán jól állítottad össze. Tűszelep után teszel tűszelep(ek)et. Mindkettő átfolyást szabályoz, és nem nyomást. Az A.M. reduktor egy konstans nyomást ad (ha igaz a leírása). Úgy gondolom, neked egy szabályozható nyomású reduktorra lenne szükséged, amivel lényegesen kisebb nyomást is betudnál állítani, és utána abból osztanád szét az Oxiturbo átfolyás szabályzóval a szükséges mennyiségeket.
Arról valóban lehet beszélgetni, hogy egy átfolyás szabályzónak milyen határok között kellene szabályozni, de a precíz szabályzás "nullától-végtelenig" műszakilag biztosan nem megoldható.
 
Sziasztok!
Akvàriumok csak azok kaphatòak, amik a webshopban is vannak?
Vagy lehet nàlatok egyedi méretet rendelni?
Pl.: 36x30x30 vagy 40x30x30 cm, optiwhite üvegből?
 
Back
Oldal tetejére