• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Distance 2015 - 223L OptiWhite

Hét ez elég patent, de nekem ennyi helyem nincs és nem is használhatok seiryut és alulról fotózom kicsit, de az ilyen tipusú akváriumok hozták meg a kedvem a hátsó sziklasorhoz amit betettem.
 
Hét ez elég patent, de nekem ennyi helyem nincs és nem is használhatok seiryut és alulról fotózom kicsit, de az ilyen tipusú akváriumok hozták meg a kedvem a hátsó sziklasorhoz amit betettem.

A késkövekkel nem tudsz valamit varázsolni vagy a háttérből akarsz minél többet kihozni?
 
Fix 50-es kézből. Az akvárium lámpáival. És betettem hátra 2x54W világítást, hogy a horizont ne legyen olyan sötét.

F2.2, hogy életlen legyen a hátsó növénysor.

Nem rossz, de egy gyenge monitoron már eltűnik a hegyek sziluettje.
Ha meg megdurrantom vakukkal akkor lehet nem is látszik belőle semmi :)

Nah mind1. gyors fotók csak nektek :)

HD9A9152-small.jpg

HD9A9163-small.jpg

HD9A9164-small.jpg

HD9A9175-small.jpg
 
Na! Jó lesz. :) Az otokat ki kéne szedni, mert tuti a frontüvegen fognak tanyázni, amikor fotózol. Az előtérrel nem vagyok kibékülve, nekem vastag elől mindkét oldalt. A felszíni tükröződésen tök jól mutatnak a kövek amik hátul vannak.
 
Nem bánod, hogy anno az üveggel együtt a szekrényt nem cserélted le? Akkor lehetett volna jóval nagyobb a mélység.
 
Nem bánod, hogy anno az üveggel együtt a szekrényt nem cserélted le? Akkor lehetett volna jóval nagyobb a mélység.

Mindig jó lenne egy 60-as akvárium, de a mostani layout bebizonyította, hogy némi agyalással ebből is egész jót ki lehet hozni.
Lehet egy következő bontásnál lecserélem. Meglátjuk.
 
Na jó elfáradtam.....

Nem sikerült kihozni a legjobbat, de most már nem húzom tovább. Ha jövőhétre még lesz kedv akkor lövök egy sorozatot, de ha hibátlan lenne nem lenne esélye a többieknek :)

Azért sikerült egy kis eláztatás, rövidzárlat, elosztó elfüstölést megejteni :)

A vicc, hogy az Otikat kivettem, de a halak, akik minden alkalommal csapatban úsztak ma valahogy nem akartak segíteni. Pedig próbáltam mindent.
Még szerencse, hogy a sziámi ilyenkor sosem jön elő, mert olyan parázós, bezzeg máskor....

Lőttem kb 100 fotót. Most válogatok és meglátjuk lesz e legalább 2 használható benne :)
 
Ilyenek lesznek :)

Hosszú idő után az első ami lily nélkül készült.
Végül háttérfény is ment és a 2 strobi, de a 4x54-es háttérfény tényleg csak enyhe árnyalatot tudott adni a két nagy lámpa mellett

Az előtér munka részben elbukott. Elkezdtem rendezni a minap. Leszívtam talajt egy csomót, de a kis fa üregből folyamatosan jön az utánpótlás.
A mohákat betömködtem vissza a helyükre de már a tenyerem is alig fért be a jobb oldali felépítmény és az üveg közé.....

Így jártam.

A leveles ötletet ami a kiinduló ötlet volt végül elvetettem. Mert a hegyek miatt és a repülő madarakkal csak óriási aránytalan imitálást tudtam volna csinálni.

Ez van.... most ennyi volt bennem. Egy kicsi hiányzott a penge végeredményhez. Mondjuk erre úgy sem számítok, mert sokat publikáltam év közben.

Ezzel együtt ez talán az eddigi legjobb akváriumom.

HD9A9458-2-small.jpg
 
Utoljára módosított:
Back
Oldal tetejére