• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Distance 2015 - 223L OptiWhite

El kellene indítanom.

Még mindig dilemma. Szívem szerint megválnék a jelenlegi szettől és jöhetne egy nagyobb.
Nyugi mi támogatunk.
Szerintem ne legyen kérdés, bútorokat kicsit eltologatod és már mehet is a nagyobb szekrény és akvárium meg egy bitang lámpa.
Elég sokat kihoztál ebből az akváriumból, de ha megnézed a mostani versenyeken jól szereplő akváriumokat akkor be kell látnod, hogy nem ideális a mérete a mostaninak.
Megérdemled a picit nagyobb akváriumot.
 
a mostani versenyeken jól szereplő akváriumokat akkor be kell látnod, hogy nem ideális a mérete a mostaninak.

Pont ezért nem indítottam még el. Már a startnál kudarcra van ítélve. A mélysége alig több mint egy 60 literes akváriumnak, amivel nem tudok teret építeni.

Megérdemled a picit nagyobb akváriumot.

Köcce :)


Ilyenkor irigylem a kis akváriumok tulajdonosait. Egy ilyen nagy zongorától nem olyan könnyű megválni.
Nincs valaki esetleg akit érdekelne a bútor, lámpa, akvárium?
 
Pont ezért nem indítottam még el. Már a startnál kudarcra van ítélve. A mélysége alig több mint egy 60 literes akváriumnak, amivel nem tudok teret építeni.



Köcce :)


Ilyenkor irigylem a kis akváriumok tulajdonosait. Egy ilyen nagy zongorától nem olyan könnyű megválni.
Nincs valaki esetleg akit érdekelne a bútor, lámpa, akvárium?

120X60X50 én valahogy ezt a méretet preferálnám, fölé meg egy bitang ATI lámpa.
Felrakod hirdetésbe és aki elviszi annak bónuszba segédkezel berendezni :)
 
Ezt Te tudod, hogy kell-e :)
Arra, hogy esetleg az üveglapokat felhasználni, bár lehet, hogy jobban megéri eladni egyben.
még az is lehet, tényleg :)

de Vik ne szarozz már -- nem azert koltjuk el a gatyankat is a GA-ban, hogy ne fussa egy rendes setupra :D :D
 
En leszek az ünneprontó, de az uvegesunk azt mondta rizikó szetvagni. Simán törik vagy karcolodik az üveg.
 
Back
Oldal tetejére