• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Distance 2015 - 223L OptiWhite

viktorlantos

Alapító
Admin
18075418445_7a8c1a443e_h.jpgIAPLC 2015 - Rank 226 - Fine works - Distance by Viktor Lantos by Viktor Lantos, on Flickr

Ott tartottam hogy tegnap szétcsaptam az akváriumot. Szép volt jó volt, de kell valami más....

Annyira lefáradtam a szétszerelés és a takarítás közben, hogy nap végén már nem volt meg az energia a hardscape rendezgetéséhez.

Így ma amikor megnéztem mi történt tegnap, nem is csodálkoztam, hogy egy vízből kiugró szörny (jobb oldalt) elkapja a bal oldalon gyanútlanul sétáló Őz-fülest. Hmmm.

Folyt köv :)

10799088524_22e1b082a3_b.jpg
New Project by viktorlantos, on Flickr
 
Utoljára módosított:
Kicsit szerintem emelj még a fákon. Most jól néz ki, de ha beülteted növényekkel, akkor a legkisebb növény is hamar takarni fogja a fát.
Egyébként szerfölött jól néz ki.
 
Na akkor megint egy projekt ami miatt izgulhatunk,hogy alakul!värhatjuk a következö beszämolot!(y)(y)(y)Minden esetre en kiväncsi vagyok.
 
Azt a fűzfán fütyülőjét...:whistle: Ez a scape már most megérintett. A bal oldali fára vevő vagyok...őőő ja ez nem az a topic:rolleyes:
 
Back
Oldal tetejére