• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Low-tech Derült égből akvárium!

Én a sajátomból kiindulva egyre inkább hajlok arra, hogy minél több táp van neki a vízből, annál kevésbé érzi jól magát az ARM. Gyökér felől lehet tömni ezerrel, de ha a vízben van a macro, akkor már cirkuszol.
Szívem szerint én is kivágnám a fenébe, csak akkor meg nincs piros növény az előtérben és pár hét után megint hiányzik...úgyhogy én is inkább hagyom vergődni:)
 
Én a sajátomból kiindulva egyre inkább hajlok arra, hogy minél több táp van neki a vízből, annál kevésbé érzi jól magát az ARM. Gyökér felől lehet tömni ezerrel, de ha a vízben van a macro, akkor már cirkuszol.
Szívem szerint én is kivágnám a fenébe, csak akkor meg nincs piros növény az előtérben és pár hét után megint hiányzik...úgyhogy én is inkább hagyom vergődni:)
A gyakorlat igazolja a feltételezésedet. Ebben az akvában 15-20ppm a macro, a másikban 5-10ppm, itt szenved, ott virul. Kis ideje kapott két talajkapszulát, talán egy kicsit javított az állapotán, de így is nagyon messze áll a szépnek mondható növénytől. Nálam is a piros szín miatt van még az akvában😁
 
Szuper fotók 👍 de a motor diag lámpa miatt félek felsírok még éjjel 😂 Rossz emlékek. 🚗
Köszönöm! Sajnos a fotók nem teljesen adják vissza a táj valódi szépségét, de azért így is látni lehet milyen természeti csodákkat rejt Románia egyes része. Azt sajnálom, hogy a csúcs közelében már szó szerint ítélet idő tombolt (helyenként kb 20-30m látótávolság 80-100km széllökéssel).
Szerencsére még nem volt rossz tapasztalatom az autóval, de ennek ellenére is diszkrét gyomorgörccsel indulok el egy ilyen, vagy ehhez hasonló túrára, mert azért lássuk be, egy elég nehéz terep, távol minden segítségtől.
 
Wow! Mi nem offroad-oztunk, de így is embert és gépet nem kímélő szakaszok voltak. 😄
Azért egy hasonló túrára is beneveznék!
Romániának gyönyörű területeket adott a jószerencse. Szívesen mennénk ismét arrafelé.
Nem akarnám az O.T.-k számát növelni, de egy kis kedvcsinálóként csatolok egy képet a tavaj előtti görög élményeinkről. Az élmény az volt, amikor végre sík területre értünk. ;)
A képen az asszony pózol. Sajnos idén nem tervezünk hasonlót se. Jó, ha Pécelig eljutunk... :confused:
G2-kivágott.jpg
 
Romániának gyönyörű területeket adott a jószerencse. Szívesen mennénk ismét arrafelé.
Nem akarnám az O.T.-k számát növelni, de egy kis kedvcsinálóként csatolok egy képet a tavaj előtti görög élményeinkről. Az élmény az volt, amikor végre sík területre értünk. ;)
A képen az asszony pózol. Sajnos idén nem tervezünk hasonlót se. Jó, ha Pécelig eljutunk... :confused:
View attachment 151575
Rudi, bennem is hasonló érzések kavarognak egy 50-100km-s szerpentines hegymenet után. 🤣🤣
 
Back
Oldal tetejére