• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Paludárium Dart frog vivarium

Konkrétan azokra amik az akvakertész jellegű webshopokban nem beszerezhetők. Nem is tudom, hogy nevezzem. Paludáriumi vagy floráriumi
 
Konkrétan azokra amik az akvakertész jellegű webshopokban nem beszerezhetők. Nem is tudom, hogy nevezzem. Paludáriumi vagy floráriumi
Fittónia (fehér és vörös hálóslevél) - ezeket egy helyi virágüzletben vettem, nagyon sok helyen lehet kapni őket.
Ficus pumila "sunny" - helyi nagyobb barkácsüzletben (hódos) szereztem be, ott folyamatosan kapható.
Tillandsia cyanea - szintén virágüzlet
Tillandsia usneoides (spanyolmoha) - ezt rendeltem
3 fajta Neoregélia - ezeket is rendeltem
Az akváriumi növények egy részét rendeltem, egy részét pedig egy fórumtárstól (Dukenukem) szereztem, de mindet emers formában.
A mohákat pedig gyűjtöttem.
 
Egy kép permet közben:
21664905_1925a25f8d3d957baf875d55e535a6b0_l.jpg
 
Köszönöm! De messze van még a széptől. Egyenlőre tanuló/gyakorló fàzisban van. A monte carlo szépen fejlődik, de nem hozza azt amit elképzeltem, így az kikerül majd.
 
Köszönöm! De messze van még a széptől. Egyenlőre tanuló/gyakorló fàzisban van. A monte carlo szépen fejlődik, de nem hozza azt amit elképzeltem, így az kikerül majd.
Semelyik növény nem egy sprinter emersen, ha azt akarod, hogy sűrűsödjön úgy vágd vissza 0,5-1 cm-re és a nyesedéket pakold az üres helyekre, az is megered szépen, így sűrűsödik, és gyep lesz kicsit hamarabb :).
 
:D
Az engem is meglepett, számomra is extra volt.
Sokáig nem fog hajlongani, utána rávezettem a hátfalra, szerintem pár nap/hét és megkapaszkodik a háttéren :sneaky:

Tudom, nem direkt történt, de annyira oda illett, hogy szinte azt hinné az ember, hogy eső után parancsra feküdnie kell! :D
 
Szia!

A ventillátort meddig járattad permetezés után? Egyszer kimérted vagy hasraütésszerűen? Illetve szerinted egy 4×24Wattos Quad 4 is elég volna felé?
 
Back
Oldal tetejére