• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Garnélás Crystal Grove (Kristály Liget)

Amióta még nyomingerebb vagyok, minden napom első óráit az aki előtt töltöm.
Baba hegyek mindenütt. :love:
Mivel úgy éreztem, hogy a körülményekhez képest kicsattanó formában vagyok, gondoltam, benézek a szűrőbe. Nem kellett volna...
IMG_1229.JPG
Ebből akárhogy nézem, szűrőtartály csere lesz, ami per pill a legkevésbé hiányzik a büdzsémnek. :(

És ez csak az egyik intő jele annak, hogy hamar meg kell gyógyulnom, mert a másik sem kevésbé riasztó:
IMG_1227.JPG
A piros kristályok lassan már csak behúzott pocival tudnak közlekedni a Riccardiától. :eek:

Bocs a szutyok képekért, de most ennyire vagyok "stabil".

Köszönöm, hogy bekukkantottál a Ligetbe. :)
 
Amióta még nyomingerebb vagyok, minden napom első óráit az aki előtt töltöm.
Baba hegyek mindenütt. :love:
Mivel úgy éreztem, hogy a körülményekhez képest kicsattanó formában vagyok, gondoltam, benézek a szűrőbe. Nem kellett volna...
View attachment 100093
Ebből akárhogy nézem, szűrőtartály csere lesz, ami per pill a legkevésbé hiányzik a büdzsémnek. :(

És ez csak az egyik intő jele annak, hogy hamar meg kell gyógyulnom, mert a másik sem kevésbé riasztó:
View attachment 100094
A piros kristályok lassan már csak behúzott pocival tudnak közlekedni a Riccardiától. :eek:

Bocs a szutyok képekért, de most ennyire vagyok "stabil".

Köszönöm, hogy bekukkantottál a Ligetbe. :)
Ritkítást szívesen vállalok, csereszűtőt meg viszek, amikor megyünk takarítani.
 
Vasárnap ismét meglátogatott két fórumangyalkám, hogy tisztába tegye "kölkeimet". :love:

A Ligetben óvatosnak kellett lenni, mert kis kakamatyi hegyek grasszálnak mindenfelé. :D
mindatenyém.jpg mohas fa.jpg kakamatyihegy.jpg

Azért ha pianissimon is, de már én is benyúltam az akvába, és megcibáltam a Riccardia bozontját, hátra meg elültettem az ADA Crypto spriralis tigert. 💪 Igaz, még nem látszik, mert nagy a farakás, de nem hiszem, hogy olyan nagyon sokáig fog bújkálni, legalábbis remélem, mert mindenütt azt írják, hogy "fényevő".
Majd még a lángot meg kell tépnem, ami @Nexus hoz fog kerülni.
utana.jpg

A sok zaklatás után adtam a siserehadnak GG finomságot. Nem tagadom, tetszik az efféle "teleszemetelt" aljzat. 🥰
szemetek.jpg

Köszönöm, hogy bekukkantottál a Ligetbe.
 
Back
Oldal tetejére