• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Cikkek, hírek, érdekességek

Ha mást nem, Henriket biztos fogsz vele
Erre a műveletre csigasört alkalmazok. :D Az Aldi legolcsóbb söre, feltételezem, hogy emberi fogyasztásra alkalmatlan. :D (Habár így is jobb lehet az 1999-ben, Debrecenben, a Piac utca egyik kocsmájában kóstolt Csikós sörnél. 40 Ft akkor is borzalmasan olcsó volt egy korsó "sörért". :D )
Szereti a krumplibogarat is.
Ezt a problémát megoldottam azzal, hogy kicsi a kert, s így nincs krumplim. :D A padlizsánon meg még nem jelentek meg. A gyerek mondjuk örülne nekik. Mármint a kacsáknak. :D A bogarakkal való tennivalóra kiképeztük, szépen tapossa a polost. Amikor egyszer a növény levelét használva roppantott össze egyet, majd' könnybe lábadt a szemem a szülői büszkeségtől. :)
 
🚗🐟
A doomozós patkánnyal együtt már lehet, hogy GTA-zni is tudnak. :D
 
Tudom, ez nem az inspiráció topic, de egy ilyesmi elképzeléssel nekem nagyon bejönne ez az anubias:
download.jpg
Megfelelő fényviszonyokkal nem is biztos, hogy annyira természetellenesen nézne ki.

Vagy avatar hardscape sok kék anubiassal és reineckii minivel?:unsure:
download2.jpg

Esetleg egy paludariumban vagy vivariumban is jól mutatna, párásított környezetben.
 
Back
Oldal tetejére