• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Buceland

mi újság a buce-k földjén?
Valami újdonság?
Kéne már egy teljes fényképgyűjtemény a bucek-ról. Mindegyikről külön kép névvel... Lehet nem csak a fórumon lennénk hálásak érte... a sok sp buce-t lehet segítene beazonosítani mindenkinél ;)
Ti meg utálhattok az ötletért mert nem kis meló lenne összehozni :ROFLMAO:
 
Igazság szerint mi is gondoltunk már erre, és 85 fajtáról készítettünk is fotókat, de nem igazán jó minőségűek. A katalogizáláshoz már érkezéskor, és kb. fél évre rá is lőttünk mindegyikről 1-1 képet, így az is jól látható, hogy hogyan fejlődtek illetve ami emers volt, az hogy alakult át submersé. Ez talán érdekes lehet mások számára is - nemcsak nekünk Buce mániásoknak - de ugyanakkor ezek a fotók nem adják vissza az igazi szépségüket, különlegességüket. Ezt biztosan alátámasztják azok a kedves akvakertész barátaink, akik már élőben is láthatták az akváriumot.
 
Igazság szerint mi is gondoltunk már erre, és 85 fajtáról készítettünk is fotókat, de nem igazán jó minőségűek. A katalogizáláshoz már érkezéskor, és kb. fél évre rá is lőttünk mindegyikről 1-1 képet, így az is jól látható, hogy hogyan fejlődtek illetve ami emers volt, az hogy alakult át submersé. Ez talán érdekes lehet mások számára is - nemcsak nekünk Buce mániásoknak - de ugyanakkor ezek a fotók nem adják vissza az igazi szépségüket, különlegességüket. Ezt biztosan alátámasztják azok a kedves akvakertész barátaink, akik már élőben is láthatták az akváriumot.
Mikor utoljára nálatok jártam ott volt a kis akvárium amiben Ati csinálta a vegyes garnélás salátás képet. Egy ilyen kis 'stúdióban' szerintem jó kis portrékat tudnátok csinálni. Az meg ha mellé tudjátok tenni az emers képeket, tényleg különlegessé tenné a gyűjteményt.
 
Mikor utoljára nálatok jártam ott volt a kis akvárium amiben Ati csinálta a vegyes garnélás salátás képet. Egy ilyen kis 'stúdióban' szerintem jó kis portrékat tudnátok csinálni. Az meg ha mellé tudjátok tenni az emers képeket, tényleg különlegessé tenné a gyűjteményt.
Az ötlet jó, de nagyon nagy meló! Egyenlőre nem tervezzük, hogy újra lefotózzuk az egész ültetvényt. Talán majd ha újból nagytakarítás miatt kiszedjük mindet...:ROFLMAO:
 
Hol is van pontosan Buceland? :)
Anubiasokkal foglalkoztok? Esetleg adhatnék nektek? Jelenleg vödörben tartom a felesleges mennyiséget.

Volt egy 33,6-ról 54-re növekedésem akváriumot illetően, így túl sok volt már 33,6-ban és az 54-ben is.
Még nem növényes ami van, de DIY készítem a következő szekrényem és ott már belekezdhetek a növényes akvarisztikába, így a Bucének mindenképp helye lenne.
 

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére