• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Buceland

Hol is van pontosan Buceland? :)
Anubiasokkal foglalkoztok? Esetleg adhatnék nektek? Jelenleg vödörben tartom a felesleges mennyiséget.

Volt egy 33,6-ról 54-re növekedésem akváriumot illetően, így túl sok volt már 33,6-ban és az 54-ben is.
Még nem növényes ami van, de DIY készítem a következő szekrényem és ott már belekezdhetek a növényes akvarisztikába, így a Bucének mindenképp helye lenne.
Buceland pontosan az avatar képünk alatti címen található!;) (XI. Gazdagrét, Torbágy u. 8.) Van sok Anubiasunk is és az itthoni hét akváriumban elég hely. Ha mégsem lenne elég, akkor a melóhelyünkön még építettünk, karbantartunk egy 400 literst is! Így összesen olyan 1150 liter vízben pancsolunk. Szinte minden növényt befogadunk. (Uh, mit fogok ezért kapni az asszonytól, ha ezt holnap elolvassa!:banghead:)
 
Tegnap érkezett a gyűjteménybe újabb 6 féle Bucephalandra.
5 égészen apró levelű, név szerin:
-Mini Pygmaea Blue
-Mini Dark Coin
-Mini Biblis
-Kedagang Mini
-Fake Catherinae

View attachment 53828újoncok 2018.04.19 by Lovas Attila, on Flickr

és egy nagyobbacska szépség: Godzilla Red

View attachment 5382987. Godzilla Red by Lovas Attila, on Flickr
Kedagang mini volt eddig is nem? Legalábbis mintha tavaly azt vettem volna. Csak hogy tudjam milyen fajtáim vannak azért kérdezem. Lassan beérlek titeket, már van 4 fajta:):)
 
F6EF65A9-1075-4F88-87FB-D884AA82DC5A.jpeg

Igen, vettem belőle én is a Misifája projektbe.:D

Ez a mostani beszerzésük biztos vérfrissítés vagy mind eladták nekünk és venniük kellett, hogy nekik is legyen!;)
 
Kedagang mini volt eddig is nem? Legalábbis mintha tavaly azt vettem volna. Csak hogy tudjam milyen fajtáim vannak azért kérdezem. Lassan beérlek titeket, már van 4 fajta:):)
Atti,Niki, ti kapcsolatban vagytok külföldi forrásokkal is?
Honnan tudtatok ennyi fajt/alfajt/változatot beszerezni?
Mert akárhogy nézegetem, a legtöbb webshopban csak 4-5-6 félét lehet venni.
 
Kedagang mini volt eddig is nem? Legalábbis mintha tavaly azt vettem volna. Csak hogy tudjam milyen fajtáim vannak azért kérdezem. Lassan beérlek titeket, már van 4 fajta:):)
Igazatok van, helyesbítek! Érkezett 5 új fajta Buce!:ROFLMAO:
Kedagang Mini valóban volt már, ez az új még emers forma, teljesen másképp néz ki. Nézzétek el a tévedésemet (Attila) de 90 fölött van a variációk száma. Ez még papíron leírva is sok, nemhogy szemre megkülönböztetni őket. Bár Kedagangból sosem elég!:)
Most szerezhetek be újabbat, hogy tényleg 6 új legyen!:D
 
Igen, de mi minden webshopban jártunk és összeszedtük az ott található 4-5-6 félét és így jött össze.[emoji23]

Természetesen külföldről származnak.
Attila és Niki őrzi a titkos forrást egy széfben, olyan biztonságban van, mint a cola raceptúrája. [emoji23]
 
És olyanba még nem futottatok bele, hogy más más helyről ugyanazt küldték, de más néven?
Némelyiket szinte képtelenség megkülönböztetni egymástól!:rolleyes:
 
És olyanba még nem futottatok bele, hogy más más helyről ugyanazt küldték, de más néven?
Némelyiket szinte képtelenség megkülönböztetni egymástól!:rolleyes:
Egy fajtánál hallottunk róla, a "Black Achilles". Nevezik Dark Achilles-nek, Skeleton King-nek, Kisii-nek is. Persze számtalan másnál is előfordulhat. Nem beszélve az emers-submers kinézetről. Nagyon másképp néznek ki!
 
Jól látom, hogy a fenti fotókon van némi utólagos korrekció, élesítés? ;) :)
Igen, ügyesedünk.:happy: Már odáig eljutottunk az utómunkákban, hogy a Photoscape program automata élesítését használni tudjuk - de sajnos a gépünkön lévő Photoshop-hoz még mindig lövésünk sincs.:(
 

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére