• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Bolt átalakítások

viktorlantos

Alapító
Admin
Végre végére értünk a Terra utáni rendcsinálásnak. Minden a helyén, múzeumi állapotok vannak ismét a boltban:)

Kicsit átalakítgattuk a polcrendszereinket, most kicsit áttekinthetőbb lett minden. Elnézést az elmúlt egy hét felfordulásáért, ez nekünk is egy jó tanulság volt.

Fotókat is készítünk majd a héten, de ha felénk jársz ugorj be.
 
Végre végére értünk a Terra utáni rendcsinálásnak. Minden a helyén, múzeumi állapotok vannak ismét a boltban:)

Kicsit átalakítgattuk a polcrendszereinket, most kicsit áttekinthetőbb lett minden. Elnézést az elmúlt egy hét felfordulásáért, ez nekünk is egy jó tanulság volt.

Fotókat is készítünk majd a héten, de ha felénk jársz ugorj be.
Indulok is ellenőrizni;)
 
Pont ma gondoltam, hogy beugrok hozzátok, de lebeszéltem magam, mert hogy úgy sem kell most semmit vennem. Kár volt...
 
Ajjaj eMZé :) Múltkor a halakat neked kellett kiszedned most már dolgozni fognak be... Holnap 10-kor kezdődik a munkaidő, időben ott lenni :)))
 
Sziasztok!
Tényleg szuper lett az üzlet! 1év után sikerült ma ismét eljutnom az üzletbe, és személyesen megcsodálni a szebbnél szebb akváriumokat. Nagyon nagyot változtatok az elmúlt egy évben.
Természetesen előnyötökre.
Bár Viktor most is ugyan abban az akváriumban nyírta a gyepet, (csak most nem HC-t hanem Glossot) Lehet hogy odanőt? Vagy ő is a dekoráció része lett?;)
Nagyon jól éreztem magam, sajnálom hogy nem tudtam tovább maradni.

eMZé nagyon precízen végezted Balázs akiján a karbantartást.
 
Back
Oldal tetejére