• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Bé 54 literese

  • Téma indító Nagy Attila
  • Esemény kezdete
Az élesztős rendszer neked mennyire vált be? Sokat kell matatni vele? :)
Nem volt egszerű kitapasztalni és sok sok idő volt mire be tudtam lőni a kellő bubimennyiséget. De jelenleg bírja és működik. Eléggé babrás mert kb. 1,5-2 hetente újat kell csinálni. De ha megszokja az ember és rájön, hogy hogyan egyszerű belőni akkor már megy minden a maga útján. De nyilván egy nagynyomású szett jóval könnyebben kezelhető...(Előbb-utóbb lesz nekem is...:))
 
Klassz! Ha már az egész medence egy nagy CUBA akkor azért szólj, szeretnék kérni belőle egy nyesetet!! :D Na, lényeg az az, hogy mindig várom a fejleményelet.
Hali!
 
Törölgetünk :)
20604857_f32193a5263ed6c9349a18ff41ee25cf_xl.jpg
 
Szomorú hír. Szipi a piros guppi reggelre eltávozott. Körülbelül kettő és fél éves lehetett. :(
Emlékének:

 
Sajnálom.Ez a hobbi gyakran jár veszteségekkel, de mindig újra lehet kezdeni és figyelni egy új élet indulását.
 
Részvétem! Én jelenleg a sok közül a Lamprologus ocellatus ivadékokat féltem...( nem növényes akvarisztika, csak úgy....)

Voltak/vannak nőstények is?? Csak mert ha igen, akkor sok-sok pici ivadék őrizhetné apja/nagyapja emlékét....
 
Részvétem! Én jelenleg a sok közül a Lamprologus ocellatus ivadékokat féltem...( nem növényes akvarisztika, csak úgy....)

Voltak/vannak nőstények is?? Csak mert ha igen, akkor sok-sok pici ivadék őrizhetné apja/nagyapja emlékét....
Azok a halak elég durva formák! :)
 
Szép akvárium.(y) Tetszenek az ilyen típusú soknövényes akváriumok. Meg kérdezhetem a fán milyen moha van? Ez a fajta szűrő nagyon hatékony régen az összes akváriumomban ilyennel szűrtem. :)
 
Szép akvárium.(y) Tetszenek az ilyen típusú soknövényes akváriumok. Meg kérdezhetem a fán milyen moha van? Ez a fajta szűrő nagyon hatékony régen az összes akváriumomban ilyennel szűrtem. :)
Köszönöm.
Akartam valami saját dolgot bele és ezt a szűrést gondoltam (plusz megy egy külső szűrő). Volt az Aquel belsőm mondom legalább hasznosítom. Szép lassan a szűrőanyagot is cserélem le egyre jobbra. :)
Vesicularia ferrie a moha.
Hajhálóval tettem fel. :)
 
Back
Oldal tetejére