• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Bé 54 literese

  • Téma indító Nagy Attila
  • Esemény kezdete
Hát... Gyönyörűen alakul... (y) Engem mostmár csak egyedül azok a kerekded kavicsok zavarnak egy picit, szerintem azok nélkül még szebb lenne... (Lehet, hogy ezt már leírtam, és ki is tárgyaltuk, de nem baj, leírtam mégegyszer:))
Amúgy a középső mohafácska ámulatbaejtő!! ;)

Ha neked a kavicsok nélkül nem lenne annyira tetszetős, nehogy kivedd őket! Nem merem elégszer hangsúlyozni, hogy ezek csak az én véleményeim és a Te saját akvád neked kell, hogy legjobban tettszen!:)
Hali!
 
Hát... Gyönyörűen alakul... (y) Engem mostmár csak egyedül azok a kerekded kavicsok zavarnak egy picit, szerintem azok nélkül még szebb lenne... (Lehet, hogy ezt már leírtam, és ki is tárgyaltuk, de nem baj, leírtam mégegyszer:))
Amúgy a középső mohafácska ámulatbaejtő!! ;)

Ha neked a kavicsok nélkül nem lenne annyira tetszetős, nehogy kivedd őket! Nem merem elégszer hangsúlyozni, hogy ezek csak az én véleményeim és a Te saját akvád neked kell, hogy legjobban tettszen!:)
Hali!
Köszi :) most nem nagyon piszkálom, úgy néz ki beállt a dolog. Viszont szenvedek a 25 literessel. A szabadidőm nagy része most arra megy :) Picit a kavicsok amúgy "mű" hatásúak, bár ahogy koszolódik egyre kevésbé. Meglátjuk. Lassan szeretném ráindítani a CO-t is. Szóval van még vele dolog. :)
 
Vízcsere, nyírás. Pentazonáék bandáznak a fa alatt. :)
20508753_b361380233fd939ea0e07bb64e6f358b_xl.jpg
 
Nagyon jó látni, hogy mennyire megvan az egyensúly...szép egészséges növények és halacsok. Grat hozzá!
 
Nagyon jó látni, hogy mennyire megvan az egyensúly...szép egészséges növények és halacsok. Grat hozzá!
Köszi :)... azért az alga itt ott jön elő... a másik gondom, hogy baloldalt a sessiliflora kicsit szarul van mostanság, barnulnak a levelei le is töreedeztek ugyanakkor van új hajtása... sajnos nem tökéletes most a dolog. De nagyon köszönöm a hozzászólásokat.
 
A képen ezekből semmi nem látszik. :) Egyszer volt ilyen problémám nekem is a Sessiliflorával. Akkor azt mondták, hogy kevés a fény neki. Valóban gyenge volt. A tied nem kevés szerintem, így más lehet a probléma...:(
Hátha ír még valaki, akinek volt hasonló...
 
A képen ezekből semmi nem látszik. :) Egyszer volt ilyen problémám nekem is a Sessiliflorával. Akkor azt mondták, hogy kevés a fény neki. Valóban gyenge volt. A tied nem kevés szerintem, így más lehet a probléma...:(
Hátha ír még valaki, akinek volt hasonló...
Remélem én is hogy nem fény para van mert az nem rossz... ma picit megnyírom és frissítem, szerencsére tartottam meg az előző nyírásból. Aztán meglátjuk mi lesz.
 
Húú, de jó!! Milyen lett, mióta megnyitottad a naplód!!?? :) ;) Öööö szerintem kezdésnek egy ,,sima iskolás kisolló'' is megteszi... Legalábbis nálam működött... A következőt indítsd kérlek a nagy kavicskák nélkül, amiket már százhúszszor kitárgyaltunk!! :D Amúgy mostmár annyira nem zavaró, csak kötözködni szeretnék...:ROFLMAO:
Ja, és amúgy az előtéri növényeken kívül minden KICSATTAN az egészségtől!! Beleértve a vörös jószágot is! + a mohakorona!! :) Grat!
Hali!
 
Húú, de jó!! Milyen lett, mióta megnyitottad a naplód!!?? :) ;) Öööö szerintem kezdésnek egy ,,sima iskolás kisolló'' is megteszi... Legalábbis nálam működött... A következőt indítsd kérlek a nagy kavicskák nélkül, amiket már százhúszszor kitárgyaltunk!! :D Amúgy mostmár annyira nem zavaró, csak kötözködni szeretnék...:ROFLMAO:
Ja, és amúgy az előtéri növényeken kívül minden KICSATTAN az egészségtől!! Beleértve a vörös jószágot is! + a mohakorona!! :) Grat!
Hali!
Nem jó a kavics igazad van, már megint :D... agyalok 2 napja mi legyen. :) Hát elkezdett a kuba terjedni oldalra... EL KEZDETT A CUBA OLDALRA TERJEDNI. (ezt most olyan hangsúlyba mondom mint mikor Palik "dakar" Laci ordított, hogy hova tűnt Damon Hill :nailbiting:) :) :)
 
Back
Oldal tetejére