• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Bé 54 literese

  • Téma indító Nagy Attila
  • Esemény kezdete
20706883_9ca2a63ce02036e2ed34c21a4c4949d6_xxl.jpg

Picit változik a cucc :)
 
Még mindig szép, és dúsulnak a növények.! :)
A nagy fehér kavicsaid nem algásak... Letakarítottad őket, vagy valami varázsszer? Egyébként állati algamentesnek látszik az akva.. Ennyire jól beállt, vagy most takarítottad?
 
Még mindig szép, és dúsulnak a növények.! :)
A nagy fehér kavicsaid nem algásak... Letakarítottad őket, vagy valami varázsszer? Egyébként állati algamentesnek látszik az akva.. Ennyire jól beállt, vagy most takarítottad?
Ki fogom szedni a kavicsokat. :) Nem takar0tottam. Szerintem a külső szűrő és a hátsó akvárium szűrő nagyon jól dolgozik együtt, heti egy v0zcserénél picit kell csak takar0tanom, ez egy olyan 4 napos állapot. Itt-ott van alga de tényleg nem vészes. Neked van fent aksid? :)
 
Oks! :)
Nincs. Jelenleg 1 db 30 literes növényes van itthon, de nagyon low tech, és nem érett még meg a bemutatásra, sőt lehet, hogy majd egy újat építek nemsokára, az lesz fent..Többi akváriummal elvagyok, de most azok is csappantak, mert ,,profi" szintre szeretném emelni a halazást már egy-két éve, és hát így nem lehet olyan nagy számú, mert hát ...pénz...
Jelenleg Lamprologus ocellatust ,,szaporítgatok" két másik medencében, és néhány citromlazac egy másikban.. Plusz néhány degu, ékszer-mississippi-görög teknős, anolisz, lissachatina reticulata jószágok. Meg egy wabika, de nem az a rendes változat( megmaradt táptalaj+fekete bazaltzúzalék) , csak egy kis bacopa és crypto parva van benne..

Nagyon-nagyon gondolkozom egy rendes wabi és/vagy egy kis nano elindításán egy hónapon belül...

A kavicsaidra most nem állt szándékomban célozgatni, tényleg csak feltűnt, hogy tiszták...:D

Na, ennyit az offolásról... :whistle:

Hali!
 
Oks! :)
Nincs. Jelenleg 1 db 30 literes növényes van itthon, de nagyon low tech, és nem érett még meg a bemutatásra, sőt lehet, hogy majd egy újat építek nemsokára, az lesz fent..Többi akváriummal elvagyok, de most azok is csappantak, mert ,,profi" szintre szeretném emelni a halazást már egy-két éve, és hát így nem lehet olyan nagy számú, mert hát ...pénz...
Jelenleg Lamprologus ocellatust ,,szaporítgatok" két másik medencében, és néhány citromlazac egy másikban.. Plusz néhány degu, ékszer-mississippi-görög teknős, anolisz, lissachatina reticulata jószágok. Meg egy wabika, de nem az a rendes változat( megmaradt táptalaj+fekete bazaltzúzalék) , csak egy kis bacopa és crypto parva van benne..

Nagyon-nagyon gondolkozom egy rendes wabi és/vagy egy kis nano elindításán egy hónapon belül...

A kavicsaidra most nem állt szándékomban célozgatni, tényleg csak feltűnt, hogy tiszták...:D

Na, ennyit az offolásról... :whistle:

Hali!
Az igen :)... Nem kevés jószág, így már mindent értek. :) azért kérlek ha lesz fent valami vagy csak tudsz mutatni valamit egy fotot akármi megnézném szivesen. :)
 
Sziasztok.
Az akváriumot lebontottam.
Hekyette építettem egy 36 literes opti akváriumot.
Akit érdekel fogok adni linket ahol meg lehet nézni. Nem fogok naplózni. Se időm se kedvem a naplózáashoz. Ami időt erre pazarolnék inkább másra fordítom.
Egy "másik helyen" még van naplóm az még fut egy ideig de ott se aktívkodom.
Köszi a pár embernek aki követte és véleményezte. Demetrios kollégától továbbra is várom az esetleges linket ha lesz neki valami mutatóba :) :) :).
Mindenkinek ADA mentes... öhm jajj... akarom mondani ALGA mentes folytatást kívánok!!!
 
Rendben, amint lesz, írok! :)
Sajnálom egyébként, de talán meg tudom érteni.. Neked is sok-sok klassz akváriumot kívánok, és remélem, azért még hallunk rólad, az akikról is valamit a jövőben!!! ;)
 
Back
Oldal tetejére