• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Azt hittem

A két legszebb galaxy hím napok óta "kűzd" egymással,megy a rivalizálás.( a video minőségért elnézést)

 
Búcsúzik Miki mókatára,véget ért egy szakasz.első akvarista és akvakertész próbálkozásom lezárult.ma szétkaptam a szűrőt nagytakarításra mivel a csövek dugig voltak barna algával.ha már állt a szűrő nekiálltam füvet nyírni.

Ha már úgyis tele volt kosszal a víz gondoltam itt a lehetőség arrébb rakni a nagy követ ami már régóta piszkált.Mindig úgy éreztem ebben a kőben többnek kell lennie!

Eredmény: új layout,cuba negyede ki,növények fele ki.Tehát ez a project lezárult,de úgy gondolom egy sokkal izgalmasabbnak adta át a helyét.Viszlát az új naplómban,és köszönök minden jó tanácsot, like-ot, vagy csak azt ha beleolvastál a naplómba.:)

Az új napló

20130610_183308.jpg
 
Ma jelentős változások történtek odabent,van új kiskedvenc(a hegymászó csigán kívül),bár volt nagy damilharc mire ráraktam a kőre:

Lomariopsis lineata



20130523_181901.jpg


Azt hiszem köv fizuból muszáj lesz venni valami értelmes fényképezőt...



Hali! Kedves kis növényke, csak nekem az volt vele a bajom, hogy amikor nyírtam a karácsony mohával egyetemben lepotyogott (ügyetlen voltam) a Hemianthus közé és ott is jól szaporodott sajnos... Nehéz onnan kiirtani, mert könnyen törik. Szép lett az aki;) A nanora gyűjts inkább az fontosabb mint a fényképező;) Csak így tovább.
 
Hali! Kedves kis növényke, csak nekem az volt vele a bajom, hogy amikor nyírtam a karácsony mohával egyetemben lepotyogott (ügyetlen voltam) a Hemianthus közé és ott is jól szaporodott sajnos... Nehéz onnan kiirtani, mert könnyen törik. Szép lett az aki;) A nanora gyűjts inkább az fontosabb mint a fényképező;) Csak így tovább.


Hello Máté!

Örülök,hogy regisztráltál!
Az aki már új naplóban megy,ha van kedved kukkants bele:
Más szemmel | Magyar Akvakertész Fórum
 
Back
Oldal tetejére