• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

ATI Sun Power, ATI Powermodule

Délelőtt volt egy áramkimaradás nálunk, délben kapcsolt volna fel a lámpa (ATI Sunpower, dimmelhető), de a lámpa nem világít. Az LCD kijelző világít, de nem rajta állítani semmit. Próbáltam kihúzni-bedugni a hálózatra, de az sem segített. Van valamilyen metódus, ami megoldja a problémát?
Húzd ki pár percre, egyszer nálam is csinálta ezt, é megoldotta. Kb 2-3 percig volt teljesen áramtalanítva.
 
Nálam is akad egy probléma: áramszünet esetén elfelejti az időt. Van valami belső elem benne, amit lehet cserélni? (ATI Sunpower)
 
Délelőtt volt egy áramkimaradás nálunk, délben kapcsolt volna fel a lámpa (ATI Sunpower, dimmelhető), de a lámpa nem világít. Az LCD kijelző világít, de nem rajta állítani semmit. Próbáltam kihúzni-bedugni a hálózatra, de az sem segített. Van valamilyen metódus, ami megoldja a problémát?

Nekem pontosan ugyanezt csinálta korábban, ráadásul hasonló helyzet után. Néhány óra áramtalanítás megoldotta a problémát.
 
Sziasztok

Megoldást keresek a következő problémára:
Ati sunpower dimmelhető 4x80W 2éves a kijelzőjén megjelennek különböző karakterek.
 
Ezt is meghekkelték az oroszok, vigyázni kell nehogy más eredmény legyen a végén emiatt :)

Ilyet még nem láttam, de lehet kijelző cserés lesz.
 
Ezt is meghekkelték az oroszok, vigyázni kell nehogy más eredmény legyen a végén emiatt :)

Ilyet még nem láttam, de lehet kijelző cserés lesz.

A működését egyenlőre nem befolyásolja .csak zavaró.Kb mit kostálna a kijelzőcsere?
 
Az ATI Sunpower lámpákban a reflektort a csövek tartják, vagy rögzítve vannak a lemezhez? Találtam olyan leírást a neten, ahol "rögzítő klipszeket" tartalmaz a reflektor csomagja. Ha a csőre van rögzítve, akkor elvileg lehet állítani a fény irányát a reflektor ide-oda döntésével, jól gondolom?!
 
Nekem a sunpowernél - most néztem meg neked - a lámpatesthez vannak csavarozva a reflektorok. Szóval azon nem mozdítasz semmit az fix. :)
 
Nekem a sunpowernél - most néztem meg neked - a lámpatesthez vannak csavarozva a reflektorok. Szóval azon nem mozdítasz semmit az fix. :)

A fotókat nézegetve én is erre jutottam, de akkor miért a klipsz?! Köszi szépen! :)
 
A 6x54W Sunpower-nél az összes csövet egyszerre lehet csak kapcsolni, vagy van valamilyen kapcsolási lehetőség (pl. 2-2-2 cső egyszerre)? Köszi!
 
Sziasztok,
ATI Sun Power lámpám van itthon. Nagyon beporosodott az évek alatt a hűtőventilátor (tetején ami van). Hogyan érdemes takarítani? Sűrített levegővel nem merek belefújni, mert azzal csak befelé fújnám a lámpába a port.
Köszönöm
 
Back
Oldal tetejére