• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Asian spirit - 223L - V2 - Reborn

Re: 223L - 3. felvonás

Na várjuk :) Kíváncsi vagyok mi lesz belőle. A növények megvannak már? A halfauna marad?
 
Re: 223L - 3. felvonás

Mty0018 said:
Na várjuk :) Kíváncsi vagyok mi lesz belőle. A növények megvannak már? A halfauna marad?

Minden teljesen új lesz. Növények a fejemben, de jövőhétig még alakulhat a sorsa. Telepítésnél mindenképp leírom majd. ;)
 
Re: 223L - 3. felvonás

No még egy nagyon várós aki a fórumon. Sok sikert hozzá Viktor. :thumbup:
 
Re: 223L - 3. felvonás

Hétvégén összeírtam egy kis listát növényekből és reméltem, hogy mindet tudja szállítani a Tropica.
Sajna a 15 Riccardia-ból amit terveztem csak 2 jött :!:
Úgyhogy picit változtatnom kell a terveken, vagy később alakítok még rajta.

Eddig a következő növényeket mazsoláztam ki:

Előtér: Parvula, HC, Tenellus, Hydro Sp, Stauro Sp
Dekor: Fissidens, Riccardia, Christmass moha, Ranunculus
Háttér: Rotala Sp. Green, Rotala Rotundifolia, HM

Fejemben egy sziklás magasított aki van, homokos betétekkel. De a terv az utolsó pillanatig változhat. ;)

Talaj előreláthatólag: Amazonia New, Nile v. Mekong Sand, Power Sand spec.
CO2- ben AM1000-re váltok.

Dekor kövekek Seiryu lesz, de nem a szikláké lesz a főszerep legalábbis papíron.

A legnagyobb kihívás lesz, hogy az akváriumon sok kis finom részlet legyen és az egész aki nagyobbnak tűnjön, mint ami.

Ezért halak szempontjából is kis méretű halacsokat választok majd. Legalábbis az ékfoltosok után. ;)
sawbwa resplendens esetleg egy számmal kissebb kiegészítő hallal.

.....Szombaton telepítés :angel:
 
Re: 223L - 3. felvonás

Ez egy szuper hétvége lesz már látom !
Kíváncsian várom,hogy mit raksz majd össze
Probléma mentes indítást :thumbup:
Tomi
 
Re: 223L - 3. felvonás

Huh ez elég durván hangzik. Nagyon kíváncsi vagyok. Sok sikert a berendezéshez! ;)
 
Re: 223L - 3. felvonás

Vik remélem a "titkolózásos" dolgot nem gondoltad komolyan!!! :twisted:
 
Re: 223L - 3. felvonás

Riccardiát ha olyan helyre gondoltad akkor később kőre kötözve is be tudsz tenni vagy a ráccsal ;)
Szombaton találkozunk
 
Re: 223L - 3. felvonás

T.Tamás said:
Ez egy szuper hétvége lesz már látom !
Kíváncsian várom,hogy mit raksz majd össze
Probléma mentes indítást :thumbup:
Tomi

Köszi, szerencsére segítségem is lesz, úgyhogy nagyon nem fogom tudni elbaltázni. ;)

Mty0018 said:
Huh ez elég durván hangzik. Nagyon kíváncsi vagyok. Sok sikert a berendezéshez! ;)

Köszi, már én is nagyon várom. Egy ideje itt kerülgetem üresen az akit és azért zöld tereppel mégiscsak más. ;)

attibva said:
Vik remélem a "titkolózásos" dolgot nem gondoltad komolyan!!! :twisted:

;) :? :p
Igyekszem majd posztolni róla.

inadsz said:
Riccardiát ha olyan helyre gondoltad akkor később kőre kötözve is be tudsz tenni vagy a ráccsal ;)
Szombaton találkozunk

Szerettem volna szépen kőre kötözni. A rács is jó, de olyan sosem lesz mintha kövön lenne. Azért valamit majd kitalálunk.
Addig is melegítem a csipeszeket és az ollókat. ;) :thumbup:
 
Re: 223L - 3. felvonás

Már tudom is, hogy mi lesz az első dolgom, ha vasárnap hazaérek!! ;) Bár, ha penge lesz a 3G, akkor már szombaton veretem majd az akvakertész fórumot Tihanyban ;)
Nagyon kíváncsian várom, hogy mit hoztok össze! Hajrá!
 
Re: 223L - 3. felvonás

Na alig várom Vik! :thumbup: Danit nehogy hagyd viccelődni :D

Nem akarjátok web streamingelni a munkát? ;) Csak hogy megnehezítsem a dolgodat? Na? :lolno:

Isten ments, lesz elég dolgotok egy ekkora akival....
 
Re: 223L - 3. felvonás

Jó munkát a hétvégére Mester (és Tanítvány)! :) Várom nagyon a képeket én is.
 
Re: 223L - 3. felvonás

Attis, fogadjunk még egy Wave lámpában, hogy még mindig dolgoznak! :D :lol:
 
Re: 223L - 3. felvonás

Nahkéremszépen.... befejeztük. :angel: Danit hazadobtam még és most nyomtam le a stoppert.
Kb. 11:30-ra végeztünk, pedig elég haladósan nyomtuk. Igaz 4 után kezdtünk neki. Fotót most még nem, de hamarosan.

A lesúlyozó kövek miatt kicsit még nem végleges a látvány, de összeségében nagyon elégedett vagyok. ;)
Egy-két finomítás lesz még rajta a következő hetekben, de már annak is örülök, hogy ismét van egy szép növényes a lakásban. :angel:

Ezúton is köszi Tibinek és Daninak, akik nélkül még most is telepítenék. Jó kis csapatmunka volt, köszi srácok! :clap: :thumbup:
 
Back
Oldal tetejére