• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Anonymous

Milyen stílusú akváriumot rendeznél be,a leírásban megjelölt paraméterekkel.


  • Total voters
    15
  • Poll closed .
Köszönöm. A teteje nekem sem tetszik valamit változtatni kellene rajta. Nyilván a 2 vagy 3 féle microsorum nőni fog de inkább fentről lefelé engednék valamit mint lentről felfelé. A képeken valóban vakít a fehér és nem szép de valóságban gyönyörű. Ettől függetlenül itt nem az a lényeg, hogy nekem mi tetszik hanem figyelembe véve a véleményeket aszerint kell döntenem. Miért is? Több szem több ízlés találkozik, így kerülnek szembe egymással a különbözőségek. Van akinek így tetszik van akinek úgy, viszont az eddigi részletekre kifejtett vélemények egyhangúan azt mondják,hogy cseréljem le,és tegyek be sötétebbet. Szeretnék még pár megerősítést várni de minden képen hallgatok a többségre, mert ez is egy bizonyos fokú fejlődés. Addig meg barátkozok a látvánnyal és próbálok a tetején változtatni. Még nem tudom miként, de biztos vagyok benne, hogy válaszomat idővel meglelem. Természetesen szívesen veszek minden véleményt amiből ki tudok indulni vagy változtatni.
A vélemények tényleg hasznosak lehetnek, de azért vigyázz, hogy az egyéniséged is megmaradjon!
Ha egy akvárium elveszíti az egyéniségét, akkor csak egy lesz a sok közül.
 
Köszönöm Laci megtisztelsz. A saját világításon kívül kell csinálnom egy másikat fotózáshoz mert ezzel ég a fehér. De ezt könnyen megoldom. Szerkesztésben nem vagyok otthon..
nagyon király lett. (y)
a fehér homokot meg tudod kicsit törni, ha ugyanilyen szemcsemértű szürkével kevered.
 
Gondolkozom rajta, hogy ebbe az akváriumba valami szép garnélákat vennék. A keretek közt-ben van vagy 300 sakura aszt hiszem pirosak meg piros csíkosak. De ebbe valami különlegesebbet néznék más színűt, szaporodjon is, és ne legyen kényes. Elég alacsony keménységem van ha ez valami támpont. Ha esetleg valaki adna tanácsot szívesen venném mert nem nagyon vagyok otthon garnéla ismeretekből. Amiket tervezek melléjük. 6db oto számolva az elhullással 5-6 amano, és 10-12 db mikro razbi. Vagy zöld razbora vagy valami miniatűr amiből 10-12 db elvan egy 50 literesbe. Galaxi kizárva. Szép a színe de valahogy nekem annyira jelentéktelen, nagyon meg kell nézni, hogy lássuk a mintáját. Gyémánt neon az egyik kedvenc de az meg helyigényes. 2-3 hét múlva tervezem a betelepítést. Mondjuk 50%-ban akvavizet kapott, 50%-ban ro. Nincs éretlen talaj. Mindegy kivárom, hogy beinduljon..
 
Utoljára módosított:
Szép színes garnélákból igényeikhez mérten - ismereteim szerint - a CRS/CBS a következő lépcsőfok az elterjedtebbek közül. A sakura (ill. red cherry) egy NEOCARIDINA alfaja, választhatsz közülük is, van mindenféle színben és az igényeik is ugyanazok.. (én is a színen lamentálok magam részére).
 
Majd m
Szép színes garnélákból igényeikhez mérten - ismereteim szerint - a CRS/CBS a következő lépcsőfok az elterjedtebbek közül. A sakura (ill. red cherry) egy NEOCARIDINA alfaja, választhatsz közülük is, van mindenféle színben és az igényeik is ugyanazok.. (én is a színen lamentálok magam részére).
Majd még megálmodom a színeket, tehát ezekből a fajtákból kell választanom. Van egy zöld színű azt nem tudom melyik fajtából de nagyon tetszik.
 
Elég életveszélyes ez így burkolat nélkül. Nincs véletlenül egy villanyszerelő ismerősöd aki meg tudná csinálni? ;):D
:) De akad :) beégett a mágnes kapcsolója az már az új. Van még egy 18kw-os az holnapra tervbe,elszabadult a ventilátora nem szép látvány, és indulhat jövőhéttől a Maigret felügyelő második évad. Zseni az a színész. Brutál amiket alkot.. Oldalnyi szövegeket jegyez meg vér profi az ipse;)
 
Megszületett a döntés :) talaj csere lesz, miközben megoldottam, hogyan tudok képet készíteni úgy hogy a homok ne világítson ledként a talajon. Így ahogy nézegetem egyre többet, mindig szem előtt van, beugrott Jopet építkezése. Azért érti ennyire a berendezést mert bőven hagy időt a szemének, hogy ne az első benyomás döntsön hanem amikor már az ember megszokta a látványt, akkor jönnek elő a hibák, a nem tetszik itt- nem tetszik ott problémák. Igazából szép ez a fehér homok de nem ide. Egy tengeribe jobban nézne ki 15-20.000 kelvinnél.
A döntés ada colorado sand lett. Tetszik a színe is és ami a legfontosabb a vélemények. Komolyan mondom bárki vásárol véleményezze minden képen! Mindegy hol veszi. Amikor egy termék vagy kettő között megy a vacila, és nehéz a döntés pár vélemény nagyon sokat dob a lat-ba.. ( :bored: mi az a lat?) Nagyon fontos az igaz vélemény minden szempontból, legyen az jó vagy rossz. Szóval az sms alapján holnap vagy holnapután megkapom, hála a GA gyorsaságának. Ahogy megjön egyből csere. Mondjuk előbb haza érek vele:joyful:
 
Sziasztok.
Túl vagyok az első vízcserén kb 50%-ot cseréltem le. Mai napon megjött a greenaquaból az dekor homok kicsit még szokatlan számomra de az biztos, hogy természetesebb hatású. A cserén túl vagyok de még nem sikerült szépen elhúzni az elejét. És nagy köszönet a GA-s fiúknak az ismételt gyorsaságért és a jó minőségért (y)
 
Sziasztok.
Túl vagyok az első vízcserén kb 50%-ot cseréltem le. Mai napon megjött a greenaquaból az dekor homok kicsit még szokatlan számomra de az biztos, hogy természetesebb hatású. A cserén túl vagyok de még nem sikerült szépen elhúzni az elejét. És nagy köszönet a GA-s fiúknak az ismételt gyorsaságért és a jó minőségért (y)
20161108_191830.jpg

Csak telós kép. Bár ez komment nélkül is látszik.
 
Back
Oldal tetejére