• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Low-tech Amatőr...csapó 2

Milyen csodaszépek! Jól érzik magukat!
Koszonom! En nem vagyok egy nagy kaktusz rajongo, de ilyenkor megvesznek kilora...:p
Tavasszal sikerult jobb minosegu foldbe ultetni oket, meg is halaljak, egymas utan hozzak a sarjakat es a bimbokat. A viragjuk nehany ora alatt nyilik ki es egy napik pompazik.
 
Sziasztok!

Az akvárium hátralévő ideje meg van számlálva, bontva lesz, egy nem tervezett nagyobbra váltás miatt. Az utódja egy 80x38x38-as kád lesz. A nagyobb méretei miatt sokkal jobban tetszik, ebben egyszerre két kézzel lehet matatni:smug:.
Az aki szépen ketyeg, az algainvázió fogy, a Plattik és a megnőtt algaevők el lettek ajándékozva... 20180710_214427.jpg 20180710_214628.jpg 20180710_214657.jpg 20180710_214843.jpg
 
Ezzel a hardscape előkészülettel mi újság ? Most láttam csak a képeket. :)
Szia Márk!
Nem került megépítésre, csak egy kis játék volt a gondolattal, és az alapanyagokkal. A kő nem is lett volna alkalmas akvába, a sav próbán nem ment át. Tapasztalatom szerint a szőlő sem a legjobb választás építőanyagnak, nagyon sok munka van vele mire teljesen kéregtelenítem.
 
Szia Márk!
Nem került megépítésre, csak egy kis játék volt a gondolattal, és az alapanyagokkal. A kő nem is lett volna alkalmas akvába, a sav próbán nem ment át. Tapasztalatom szerint a szőlő sem a legjobb választás építőanyagnak, nagyon sok munka van vele mire teljesen kéregtelenítem.
Maga az építmény, ahogy összeraktad, nagy durva volt, ez fogta meg a szememet! :)(y)
 
Sziasztok!

Úgy érzem eljött az idő, hogy zárjam a naplót. Az akvárium hamarosan végleg bontva lesz, kis ideje már csak növénytárolóként funkcionál. Ebből ennyit sikerült kihoznom. Botladozásaim a helyére kerülő akváriumban (Derült égből akvárium) folytatom...
Egy zárokép:20180905_193147.jpg
Kérek egy moderátort, helyezze át a befejezett akváriumok közé.
Köszönöm!
 
Back
Oldal tetejére