• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes After the Storm

No, akkor a további képek. Kicsit rámentem most az igazi macrokra is. Sajnos a közgyűrűkkel a mélységélesség gyakorlatilag nulla, de azért lett pár szerethető.

26643467415_118c32cc46_k.jpgTaiwan Bee Shrimp by Tamás Danyikó, on Flickr

26643465925_1a1c77e547_k.jpgTaiwan Bee Shrimp by Tamás Danyikó, on Flickr

26616808896_5a7106fc21_k.jpgTaiwan Bee Shrimp by Tamás Danyikó, on Flickr

26037412674_f0883daea2_k.jpgTaiwan Bee Shrimp by Tamás Danyikó, on Flickr

26549874182_b641610190_k.jpgTaiwan Bee Shrimp by Tamás Danyikó, on Flickr

26370090150_a898f52eb2_k.jpgTaiwan Bee Shrimp by Tamás Danyikó, on Flickr

26370085600_62ece9238e_k.jpgTaiwan Bee Shrimp by Tamás Danyikó, on Flickr

26577684761_713c91ce79_k.jpgTaiwan Bee Shrimp by Tamás Danyikó, on Flickr

26577676131_93ff10018e_k.jpgTaiwan Bee Shrimp by Tamás Danyikó, on Flickr

26037390284_a253169621_k.jpgTaiwan Bee Shrimp by Tamás Danyikó, on Flickr

26039588513_927b19023e_k.jpgTaiwan Bee Shrimp by Tamás Danyikó, on Flickr

26643412815_995990862d_k.jpgTaiwan Bee Shrimp by Tamás Danyikó, on Flickr

26616774496_5286ff995b_k.jpgTaiwan Bee Shrimp by Tamás Danyikó, on Flickr

26577657971_4c4c8c888f_k.jpgTaiwan Bee Shrimp by Tamás Danyikó, on Flickr

26037365114_423edce879_k.jpgTaiwan Bee Shrimp by Tamás Danyikó, on Flickr
 
Helyzetjelentés - 154. nap

Az akvárium öt hónap alatt elérte versenyformáját :) Ma megvolt a fotózás, az utolsó napokban sok apróság változott, hatalmas segítséget nyújtott keymaker Balázs a végső finomításokban és az utolsó nagytakarításban (volt mit eltüntetni). @matrai kollégának köszönöm a kölcsönzött vakuszettet, enélkül is nehéz lett volna a menet. És álljon itt egy fotó, ami ugyan a mostani állapotot mutatja, de közelében sincs annak, ami majd a versenyekre megy.

_MG_7829.jpg
 
No, akkor a további képek. Kicsit rámentem most az igazi macrokra is. Sajnos a közgyűrűkkel a mélységélesség gyakorlatilag nulla, de azért lett pár szerethető.

View attachment 9571Taiwan Bee Shrimp by Tamás Danyikó, on Flickr

View attachment 9572Taiwan Bee Shrimp by Tamás Danyikó, on Flickr

View attachment 9573Taiwan Bee Shrimp by Tamás Danyikó, on Flickr

View attachment 9574Taiwan Bee Shrimp by Tamás Danyikó, on Flickr

View attachment 9575Taiwan Bee Shrimp by Tamás Danyikó, on Flickr

View attachment 9576Taiwan Bee Shrimp by Tamás Danyikó, on Flickr

View attachment 9577Taiwan Bee Shrimp by Tamás Danyikó, on Flickr

View attachment 9578Taiwan Bee Shrimp by Tamás Danyikó, on Flickr

View attachment 9579Taiwan Bee Shrimp by Tamás Danyikó, on Flickr

View attachment 9580Taiwan Bee Shrimp by Tamás Danyikó, on Flickr

View attachment 9581Taiwan Bee Shrimp by Tamás Danyikó, on Flickr

View attachment 9582Taiwan Bee Shrimp by Tamás Danyikó, on Flickr

View attachment 9583Taiwan Bee Shrimp by Tamás Danyikó, on Flickr

View attachment 9584Taiwan Bee Shrimp by Tamás Danyikó, on Flickr

View attachment 9585Taiwan Bee Shrimp by Tamás Danyikó, on Flickr
nagyon szuper fotók(y)
 
Nagyon jól áll neki az a sok apró kövecske az előtérben és bizony egyáltalán nem hiányoznak a moha pamacsok az ágak végeiről. Bitang jó lett na(y)
 
Helyzetjelentés - 154. nap
Szép lett, sok fejlődési stádiuma volt, de mostanra letisztult. Határozottan jó lett a hangulata, a színvilága is tetszik(y)
Egy pici észrevételem ha lehet: a középső nagy, előre mutató kő alá nekem hiányzik valami. Én pár kavicsra kötöznék mohát, (pl fissit, az úgyis jócskán van benne) és betenném teljesen a kő lábához, mintha ott egy sávban fű lenne alatta.
Nem vagyok 100%-ig biztos benne, de kipróbálnám, mert a többi nagy kőnél van valami növényzet, nekem ide is kívánkozik valami a nagy kopárságba.
 
Őszintén megmondom, az akváriumodból nekem kezdetektől hiányzott a mélység érzékeltetése. És nem nagyon tudtam kibékülni a középső fa nagyívű V-alakjával sem. Persze bőven nem advanced szint volt már ez sem, de Tőled valahogy még többet vártam volna.
De lassan - ahogy kezdett összeérni - egyre inkább megbarátkoztam ezekkel, nyilván Te már láttad lelki szemeiddel a festői célt. Nekem is kellene két ilyen szem, nagyon profi lett a végeredmény. Le vagyok nyűgözve. Példaértékűnek tartom a művészeted fejlődését, remélem tudok tanulni belőle.
 
Koszonom mindnyajotoknak, jol esnek az ilyen szavak :) en is rohamos fejlodest latok magamon az elmult masfel evben, nyilvan a mindennapi kornyezet es a sok epitesi lehetoseg, gyakorlat, de igy is meglep. Persze mindig van hova tovabb, es ez az akvarium sem all meg itt, szetszedni meg nem szeretnem, de nagyobb valtoztatasokat tervezek hamarosan :)
 
Mióta együtt dolgozunk @danyi03 sokat fejlődött. Nem kell megköszönni. ;):LOL:
Privátban már leírtam a véleményem. Mostanra összeért az aki és kellett hozzá B. rend és tisztaságmániája, hogy így rendbe kapjátok . :) Sokat nézte ma fotót és már nem látok semmire kirívó dolgot, középen a mohacsomót is sikerült megtörni egy kis cryptoval.
Fotó szokás szerint rendben van, ez a látószög nekem jobban bejön és nem is fotóznám lentebbről.
 
Olyan sok haszna van, mint csöcsnek a bikán? :D
(Nem tudom már melyik filmben volt de megragadt. :) )

Egyébként nem igaz hogy inadsz haszontalan, csomó szép garnélát kaptál tőle, mutass egy kis hálát! :D
 
Jogos, jogos. Odaadta, hogy a sajátjai tudjanak tovább szaporodni :D viccet félretéve, hatalmas segítség, hogy ő is állandóban van már nálunk ;)
 
Jogos, jogos. Odaadta, hogy a sajátjai tudjanak tovább szaporodni :D viccet félretéve, hatalmas segítség, hogy ő is állandóban van már nálunk ;)

Es ilyen kollegakkal mindig orom dolgozni. ;)
 
Back
Oldal tetejére