• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes After the Storm

Nem tudom nálam mikor történt meg az áttörés az akváriumodnál. Volt itt Microsorum meg Gurámi, de most valahogy összeállt a mátrix egy pillanat alatt :)

És tök jó, hogy rászántad az időt és rendesen befotóztad.(y):snaphappy:
 
IAPLC nevezés leadva. persze nevezés közben jöttem rá, hogy továbbra sincs címe az akváriumnak, és mivel a végső fotó színvilága és hangulata egy vihar utáni látványra emlékeztetett, így a nem túl kreatív 'After the Storm' címet kapta. Talán nem ezen múlik majd :)
 
Helyzetjelentés - 154. nap

Az akvárium öt hónap alatt elérte versenyformáját :) Ma megvolt a fotózás, az utolsó napokban sok apróság változott, hatalmas segítséget nyújtott keymaker Balázs a végső finomításokban és az utolsó nagytakarításban (volt mit eltüntetni). @matrai kollégának köszönöm a kölcsönzött vakuszettet, enélkül is nehéz lett volna a menet. És álljon itt egy fotó, ami ugyan a mostani állapotot mutatja, de közelében sincs annak, ami majd a versenyekre megy.

View attachment 9966
Talán már személyesen is gratuláltunk, de most itt is megtesszük! Ez szuper lett így!(y) Külön öröm számunkra, hogy a január 21.-én bekerült - általunk kevésbé kedvelt... - vivipara a 120. napon kikerült belőle + az ágak végei is tiszták, nincsenek bemoházva. Remek munka és biztos a versenyfotó is extra jó lett!
 
Tamás külön gratulalok neked en is, remek lett tenyleg, es nagyon jol sikerült a foto is, mar amennyire en ezt meg tudom itelni. Szuper!:)
 
Koszi mindenkinek ;) ilyenkor sajnalom igazan hogy a valodi versenyfotot titokban kell tartani mert az meg +20% menosegi faktort tartalmaz
 
Menőségi faktor nekem is kell :)
Kivárjuk azt a pár hónapot, nekünk ez a minőség is bőven megfelel ;)
 
Csak mert rég volt kép, most itt egy. Az akvárium a versenyfotó után most szobadíszként még így marad egy ideig. Csak hogy történjen is valami, illetve hogy a tápot elszívjam az algák elől, bekerült mindkét sarokba egy kis Lotus illetve hátra egy-egy adag hippuroides. Kell az árnyék is, meg a limnophilát valószínűleg kinövesztem majd, még meglátjuk.

(a szemét rubyk a versenyfotózáskor persze nem bírtak így úszni....:mad:)

_MG_8089.jpg
 
Imádom a lotusokat. Nagyon látványosak. Remélem egyszer virágozni is fog nekem, nem csak olvasok róla. Az egyetlen bánatom velük, hogy amint elérik a felszínt foltosak lesznek a levelek és elolvadnak.
 
Hát továbbra is mutatós kis "szoba dísz". Szerintem sokan örülnénk egy ilyennek. Igen igen tudom csak rajtunk múlik. :)
Am nem gondolod, hogy ha már a növényekkel így szót értesz, ideje lenne a lakókat is idomítani. Én a helyedben ráfeküdnék a dologra és mondjuk kezdésnek szabadidőben gyakorolnék a bolti Amanókon (biztos okosak - ha már japán....-) :) Vagy már működik a PS?
 
Back
Oldal tetejére