• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

ADA View - Videók az ADA Galériából

Na most elözz be @viktorlantos!

Reggel épp osztani akartam FB-n is, de valahogy nem érzem benne a bugit.
Klasszikus könnyű akváriumnak tök jó, de a végső kép mégis kicsit gondozatlan elvadult hangulatot mutat.
Épp azon agyaltam, hogy milyen távol került ez az akvárium attól, amit még Amano megálmodott vagy amilyen szintet elvárt a csapattól.

A vidi egyébként szuper, de tudtak volna ennél jobb Easy akváriumot is csinálni, amire mindenki csak csettintene.

Úgyhogy nem gond, ha beelőztél :) Mindig örülök, ha aktív vagy :)
 
Reggel épp osztani akartam FB-n is, de valahogy nem érzem benne a bugit.
Klasszikus könnyű akváriumnak tök jó, de a végső kép mégis kicsit gondozatlan elvadult hangulatot mutat.
Épp azon agyaltam, hogy milyen távol került ez az akvárium attól, amit még Amano megálmodott vagy amilyen szintet elvárt a csapattól.

A vidi egyébként szuper, de tudtak volna ennél jobb Easy akváriumot is csinálni, amire mindenki csak csettintene.

Úgyhogy nem gond, ha beelőztél :) Mindig örülök, ha aktív vagy :)
fura, de laikusként hasonlóak jutottak eszembe.
Csak én nem vagyok azon a szinten hogy ilyet le is írhassak.
De ha már a profik is így látják az talán jelezhet valamit az ADA-nak.
 
fura, de laikusként hasonlóak jutottak eszembe.
Csak én nem vagyok azon a szinten hogy ilyet le is írhassak.
De ha már a profik is így látják az talán jelezhet valamit az ADA-nak.

Régóta igyekeznek nyitni egy szélesebb közönség felé is, de van amikor ezt túlzásba viszik :D
 
Régóta igyekeznek nyitni egy szélesebb közönség felé is, de van amikor ezt túlzásba viszik :D
A japánok már csak ilyenek.
Takashi versenyzőként (cangára utalok) azért járt a világban, de ne feledjük, az '50-es évekig a népesség java része a sziget burkában élt. Az Okinawán állomásozó amcsik, meg nem csináltak sok kedvet a "kiruccanásokhoz".
 
Épp azon agyaltam, hogy milyen távol került ez az akvárium attól, amit még Amano megálmodott vagy amilyen szintet elvárt a csapattól.
En is ezen merengtem,mikor neztem a videot,es neha beletekertem,sajna.
Mindig örülök, ha aktív vagy
A heten fotozom a nagyott(penteken)mar az uj obival!Februar elejen meg jönn az uj örületem(egy teljesen mas scape).Remelhetöleg ütös lessz!
Meg mindig gondba vagyok a Hard scape beszerzessel!
 
Reggel épp osztani akartam FB-n is, de valahogy nem érzem benne a bugit.
Klasszikus könnyű akváriumnak tök jó, de a végső kép mégis kicsit gondozatlan elvadult hangulatot mutat.
Épp azon agyaltam, hogy milyen távol került ez az akvárium attól, amit még Amano megálmodott vagy amilyen szintet elvárt a csapattól.

A vidi egyébként szuper, de tudtak volna ennél jobb Easy akváriumot is csinálni, amire mindenki csak csettintene.

Úgyhogy nem gond, ha beelőztél :) Mindig örülök, ha aktív vagy :)
Nem a megszokott az biztos ,de nagyon természetes hatást kelt. Nekem bejön.;)
 
Back
Oldal tetejére